فروش حرفه ای موفق

5
درس
14
فایل
46
دقیقه
49000 تومان

فروش حرفه‌ای دایره‌ی شغلی وسیع و متعددی دارد. بعضی از فروشندگان در کار خرده‌فروشی حرفه‌ای هستند، بعضی با صنایع خاص کار می‌کنند و عده‌ای هم مستقیماً به شرکت‌ها می‌فروشند؛ یک تقسیم‌بندی مجزای دیگر هم وجود دارد که بازاریابی میدانی نامیده می‌شود.

اساس بازاریابی میدانی کار از راه دور است. بسیاری علاقه‌مند به استقلال در کار هستند زیرا احساس می‌کنند تجارت خود را دارند، عده‌ای در این کار پیشرفت می‌کنند و ممکن است برای بعضی دیگر سخت باشد.

دین کارل که بیش از سه دهه مدیریت فروش و موقعیت رهبری را با تعدادی از شرکت‌های بزرگ چاپ و نشر جهانی داشته است؛ در این دوره می‌خواهد همه موضوعات از مدیریت محدوده گرفته تا رابطه کاری با رئیستان را موردبررسی قرار دهد؛ همچنین به بعضی از مشکلات و فرصت‌های رایجی که در این مسیر با آن‌ها مواجه می‌شوید می‌پردازد. او تمام دوران کاری خود را در زمینه فروش گذرانده است؛ و همچنین مشاغل زیادی مانند بازاریابی میدانی و مدیریت فروش را داشته است؛ شخصاً به‌عنوان یک بازاریاب میدانی پستی و بلندی‌های کار را تجربه کرده و می‌خواهد در این دوره به شما نیز آموزش دهد.

مباحث دوره «فروش حرفه‌ای موفق» عبارت‌اند از:

مدیریت قلمرو فعالیت،  اداره یک کسب و کار کوچک،  مدیرتان و دفتر کارتان در منزل،  ارتباط کلید کار است،  روانشناسی یک نماینده میدانی،   مدیریت تعادل بین زندگی و کار

اساتید دوره

دین کارل

دین کارل متخصص مربیگری اجرایی، مربیگری حرفه ای، آموزش فروش و توسعه رهبری است.

دین در بیش از سه دهه مدیریت فروش و موقعیت رهبری را با تعدادی از شرکت های بزرگ چاپ و نشر جهانی داشته است. تیم فروش او با فروش مستقیم به خرده فروشان عمده نظیر آمازون، بارنز و نوبل، Costco و دیگر زنجیره های ملی همراه با ابتکارات فروش B2B و B2C تمرکز داشتند. دین اکنون دارای کسب و کار مشاوره ای خود است که برنامه های آموزش فروش را همراه با مربیگری حرفه ای و اجرایی ارائه می دهد. علاوه بر این، او یک مربی  حرفه ای است.

دوره های پیشنهادی

person
mail