وبینار راه‌اندازی کسب‌وکاری پرسود و تضمینی

1
درس
6
فایل
126
دقیقه
190000 تومان
90%
19000 تومان

طبق خبری که هر سال منتشر می‌شود، تعداد فارغ‌التحصیلان رشته علوم انسانی که گرایش‌های تربیت‌معلمی، مشاور، روانشناسی، وکالت، مدیریت و... را شامل می‌شود؛ 3 برابر بیشتر از دیگر رشته‌های دانشگاهی است. به‌طور بدیهی پیامد تعدد این مشاغل و رقابت زیاد در این بازار، بیکاری و کم‌کاری عده کثیری از فارغ‌التحصیلان این رشته‌هاست. با توجه به این مسئله، آیا باید دست روی دست گذاشت و کاری نکرد، آیا این افراد باید علاقه خود را نادیده بگیرند، آیا باید بی‌خیال چندین سال زمان و تلاش خود شوند؟ جواب این سؤال قطعاً خیر است!

هیچ‌کس نیست که از پول‌دار شدن بدش بیاید و همه دنبال افزایش درآمد هستند. اما بریز و بپاش‌های بی‌برنامه، تبلیغات بی‌هدف و هزینه کردن زیاد، راه‌های مناسبی برای افزایش درآمد نیست. یادگیری روش‌های قطعی و تجربه شده و اجرای به‌موقع آنها برای کسب درآمد زیاد، هنر است. هنری که فقط یک مربی کسب‌وکار حرفه‌ای می‌تواند آن را به مراجعانش آموزش دهد.

کوچینگ به‌عنوان یک حرفه، یکی از رضایت‌بخش‌ترین مشاغل است و می‌توان ساعت‌ها درباره اینکه چطور یک کوچ می‌تواند جهان را به‌جای بهتری هم برای خودش و هم برای مراجعه‌کننده تبدیل کند، صحبت کرد اما یکی از مسائل مهم یک حرفه، ایجاد درآمد قابل‌قبول و پایدار است.

درآمد یک کوچ متوسط تا حرفه‌ای بین 60 میلیون تومان تا 6 میلیارد تومان در سال است. این میزان درآمد ادعای مدرس این وبینار، دکتر محمدمهدی ربانی با 15 سال سابقه کوچینگ انواع کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ و عقد قراردادهای میلیاردی با صاحبان کسب‌وکارهای داخلی و بین‌المللی است.

در این وبینار ۲ساعته محمدمهدی ربانی موسس و مدیر پلتفرم آموزشی ویدان ، و یکی از کوچ‌های حرفه‌ای ایران، به استناد 15 سال تجربه خود، از اسرار و راه‌حل‌های قطعی و تجربه شده درزمینهٔ راه‌اندازی کسب‌وکاری پرسود و تضمینی پرده برمی‌دارد.

در این وبینار شما روش‌های قطعی، امتحان شده و کمتر شنیده شده برای راه‌اندازی کسب‌وکاری پرسود و تضمینی را خواهید آموخت.

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

person
mail