همایش رشد کسب و کار (2)

3
درس
21
فایل
321
دقیقه
650000 تومان

پیش گفتار

play_arrow
آنچه در این دوره خواهیددید.
-
play_circle_outlinepause_circle_outline

محمدمهدی ربانی

play_arrow
بخش اول
19:25 - 85.7 مگابایت
play_arrow
بخش دوم
15:04 - 68.6 مگابایت
play_arrow
بخش سوم
15:43 - 72.1 مگابایت
play_arrow
بخش چهارم
13:25 - 60.4 مگابایت
play_arrow
بخش پنجم
13:43 - 62.4 مگابایت
play_arrow
بخش ششم
12:23 - 56.6 مگابایت
play_arrow
بخش هفتم
16:06 - 73.8 مگابایت
play_arrow
بخش هشتم
19:33 - 81.5 مگابایت
play_arrow
بخش نهم
15:19 - 69.5 مگابایت
play_arrow
بخش دهم
19:39 - 88.6 مگابایت
play_arrow
بخش یازدهم
21:44 - 91.2 مگابایت
play_arrow
بخش دوازدهم
12:12 - 55.3 مگابایت
play_arrow
بخش سیزدهم
15:06 - 70.2 مگابایت
picture_as_pdf
اسلاید
- 4.1 مگابایت
picture_as_pdf
جزوه همایش
- 1.4 مگابایت

عدنان موسی پور

play_arrow
بخش اول
14:12 - 63.2 مگابایت
play_arrow
بخش دوم
13:46 - 61.3 مگابایت
play_arrow
بخش سوم
13:25 - 59.8 مگابایت

سعید روینده

play_arrow
بخش اول
16:10 - 72.0 مگابایت
play_arrow
بخش دوم
15:43 - 69.7 مگابایت
play_arrow
بخش سوم
12:53 - 56.9 مگابایت
play_arrow
بخش چهارم
11:49 - 52.3 مگابایت
play_arrow
بخش پنجم
12:56 - 57.2 مگابایت
picture_as_pdf
اسلاید
- 2.2 مگابایت

همایش رشد کسب‌وکار 2، 31 تیرماه 1401 در پژوهشگاه صنعت نفت تهران با بیش از 700 شرکت‌کننده و 3 سخنران برگزار شده است. سخنرانان این همایش به ترتیب دکتر محمدمهدی ربانی، مؤسس پلتفرم ویدان، مهندس عدنان موسی پور رئیس اتاق مشترک ایران و قطر و مهندس سعید روینده کارآفرین و نویسنده چند کتاب در حوزه کسب‌وکار بودند. این ویدان هم به ترتیب سخنرانی‌ها شامل 3 بخش است.

بخش اول شامل سخنرانی دکتر محمدمهدی ربانی در همایش است. موضوعاتی که محمدمهدی ربانی در این بخش راجع به آن‌ها صحبت می‌کند: رهبری کسب‌وکار، رشد نمایی کسب‌وکار به کمک سیستم سازی، چند برابر کردن کسب‌وکار، استراتژی‌های نوین رشد کسب‌وکار، درک مالی در سیستم کسب‌وکار و جلوگیری از دام روزمرگی در کسب‌وکار هستند. در این بخش یاد می‌گیرید که رشد چند صد برابری داشته باشید نه رشد تدریجی 5 تا 10 درصدی. یاد می‌گیرید که چگونه کسب‌وکاری ایجاد کنید که خودتان در هنگام رشد آن گیر نکنید، چگونه در این تغییرات که ایجاد می‌شود از بین نروید. تمام آموزش‌های دکتر محمدمهدی ربانی بر اساس مثال‌های واقعی هستند.

بخش دوم این ویدان شامل سخنرانی مهندس عدنان موسی پور است. موضوع سخنرانی مهندس موسی پور صادرات، کوچ، یونیسف است. او در این سخنرانی از یک سری واقعیت‌های تلخ و شیرین در دنیای صادرات و کوچینگ صحبت می‌کند. اگر بخواهیم یک تاجر موفق شویم، چه‌کار کنیم؟ چگونه از شکست‌ها درس بگیریم؟ در دنیای تجارت چه اصولی را رعایت کنیم؟ لایف کوچ چه کسی است؟ کوچ چه جایگاهی دارد؟ یونیسف چگونه برای رفع مشکلات کودکان کشورمان تلاش می‌کند؟

بخش سوم این ویدان شامل سخنرانی مهندس سعید روینده است. موضوع سخنرانی مهندس سعید روینده، تداوم و رشد در دوران بحران اقتصادی هست. موضوعاتی که وی در این سخنرانی راجع به آن‌ها صحبت می‌کند شامل: فهرست رخدادهای جهانی مؤثر بر اقتصاد از سال 1929 تاکنون، طرح کسب‌وکارها در دوران رکود چیست؟ چرخه مخرب اقتصادی چگونه است؟ 5 آیتم موفقیت در دنیای جدید کسب‌وکار چیست؟

تمام تکنیک‌ها و تاکتیک‌هایی که صاحبان کسب‌وکار برای موفقیت در هر برهه زمانی به آن نیاز دارند، در این همایش گفته شده است. فقط باید آن‌ها را بشنوید و در کسب‌وکار خود پیاده کنید تا شاهد رشد چند ده برابری در کسب‌وکارتان باشید.

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

person
mail