چگونه یک ارائه عالی برای فروش داشته باشید

5
درس
16
فایل
35
دقیقه
31000 تومان

از مجریانی که شب‌ها در تلویزیون تبلیغ می‌کنند تا دلال‌های چرب‌زبان ماشین، برای ما سؤال است که چرا بیشتر مردم از فروشنده‌ها خوششان نمی‌آید؟

تحقیقات ثابت کرده که خریداران، فروشندگان را به دید منفی نگاه می‌کنند. اخیراً تحقیقاتی نشان داده که حس منفی خریداران به این دلیل است که فروشندگان سازمانی به‌طور متوسط ۸۰درصد از زمان گفتگو را درباره خود سخن می‌گویند.

در این دوره جف بلومفیلد کوچ و سرپرست فروش و نویسنده کتاب "فروش مبتنی بر داستان"، درباره فنون ارتباطی مؤثر درفروش صحبت می‌کند. او در واقع می‌خواهد نشان دهد که چطور ارائه‌تان را به یک گفتگوی جذاب، تبدیل کنید و همچنین توضیح می‌دهد که چگونه توجه شما به اشتیاق، زبان بدنتان تأثیر مستقیمی روی شخصیت شما می‌گذارد و اینکه چرا تمرین کیفیت صدا و حتی نگاه کردن به آینه و ارزیابی چگونگی پوشش شما انقدر مهم است.

به‌طور خلاصه جف بلومفیلد در رابطه با مهارت‌های ارتباطی کلامی و غیرکلامی صحبت می‌کند که به شما کمک کند که کیفیت گفتگو فروش را بیشتر کنید.

مباحث دوره «چگونه یک ارائه عالی برای فروش داشته باشید»  عبارت‌اند از:

ارتباط برقرار کردن با مخاطب،  عادات خاص شما،  تماس چشم در چشم و زبان بدن،  صدای شما،  ظاهر شما،  لباس پوشیدن یک فروشنده

اساتید دوره

جف بلومفیلد

جف بلومفیلد کوچ و سرپرست فروش و نویسنده کتاب "فروش مبتنی بر داستان" است.
جف بلومفیلد نه تنها یک استاد حرفه است بلکه خود تجربیات عملی زیادی دارد و بخش اعظم حرفه خود را در شرکت معروف Genentech، در نقش های مختلف مدیریت و رهبری در واحد بازاریابی و فروش صرف کرده است.او بنیانگذار دو شرکت مشاوره ای موفق بین المللی، Braintrust و Apex Training & Development است و مشتریان زیادی در موضوعات رهبری، ارتباطات، فروش مبتنی بر داستان و تاثیر قدرتمند علوم اعصاب در فروش و بازاریابی دارد.
جف کتاب پرفروش "فروش مبتنی بر داستان" را نوشته است و شرکت های معروف و خوش آوازه ی زیادی را در زمینه فروش مبتنی بر داستان آموزش داده است. وی به عنوان کوچ و مربی اجرایی برای مدیران ارشد چندین شرکت برتر بین المللی کار کرده و مشاور استراتژی، فروش و بازاریابی بوده است. او همچنین رهبری شرکت هایی با ده تا ده هزار کارمند را بر عهده داشته است.این ویدان به تمام افرادی که می خواهند حرفه خود را آنلاین کنند یا یک کسب و کار مجازی راه اندازی کنند توصیه می شود.

 

person
mail