کوچینگ و مربیگری

4
درس
7
فایل
28
دقیقه
32000 تومان

کارکنانی با توان بالقوه ی بالا، کلید پیشبرد موفقیت های آتی یک سازمان می باشند، اما این رهبران آینده چه کسانی هستند؟ از کجا آمده اند و چگونه رشد کرده اند؟ در این دوره ی کوتاه، رم چاران یکی از چهره های تاثیرگذار لینکدین و مربی سطح اول مدیران اجرایی ارشد جهانی کاری که شرکت ها باید انجام دهند تا کارکنانی با توان بالقوه ی بالایی به وجود آورند و آنچه افراد می توانند انجام دهند تا با پیگیری مهارت ها، فرصت ها و تمرکز، خودشان را به افرادی با توان بالقوه ی بالا تبدیل کنند را توضیح می دهد.

 

اساتید دوره

رم چاران

رم چاران، یک مشاور کسب و کار شناخته‌شده، نویسنده و سخنرانی است که با شرکت‌ها و مدیرعامل‌های بزرگ کار کرده است.
او که با شرکت‌هایی همچون MeadWestvaco، Bank of America، DuPont، Novartis، EMC، 3M، Verizon، Aditya Birla Group، Tata Group، GMR، Fast Retailing، Max Group، CreditEase، Yildiz Holdings و Grupo RBS کار کرده است، به این معروف است که پیچیدگی‌های اداره‌ی یک کسب و کار در دنیای امروز که به سرعت تغییر می‌کند را کنار می‌گذارد تا بتواند مشکل اصلی را پیدا کند. راه‌حل‌های او از طریق کتاب‌ها و مقالاتش در انتشارات کسب و کار معروف، با میلیون‌ها نفر به اشتراک گذاشته شده است؛ راه‌حل‌های او به خاطر کاربردی بودن، مرتبط بودن و قابل انجام بودن، مورد ستایش قرار می‌گیرند.

نظرات درباره کوچینگ و مربیگری (3 نظر)

عالی بود.کاش انسان سر کلاس این استاد بشینه.چقدر علم داره.ممنونم ازت ویدانارادتمند.وحید دلاور
63242 - 31 مرداد 1400
thatwasgreat
afshinnikaein - 31 مرداد 1400
بیشتر لیدرشیپ بود تا متمرکز روی کوچینگ هر چند به مهارتهای کوچینگ اشاره های مهمی شد. مثل بازخورد، بینش، دست و دلبازی، انعطاف پذیری
19353 - 30 مرداد 1400
person
mail