پیشنهاد رد نشدنی

4
درس
14
فایل
300
دقیقه
290000 تومان

سريع‌ترين روش افزايش فروش با تكنيك‌های جادويی NLP

اگر در هر زمینه‌ای از شما بپرسند آیا برای رسیدن به مقصد راه میانبری وجود دارد، پاسخ منفی است و پروسه‌ی تکامل و رشد نیازمند حرکت و رشد مرحله‌به‌مرحله است ولی تنها زمانی که می‌توان با استفاده از میانبر به اهداف خود رسید استفاده از تکنیک‌های جادویی NLP است.

با فراگیری این علم به‌راحتی می‌توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و محصول یا خدمات خود را به آن‌ها بفروشید و یا پیشنهادی به آن‌ها بدهید که نتوانند آن را رد کنند و به‌آسانی و بدون فشار آن را می‌پذیرند.

در واقع NLP به معنی علم برنامه‌ریزی عصبی ـ کلامی است و دانشی است که همانند شمشیر دو لبه عمل می‌کند و می‌توان از آن‌هم در جهت رسیدن به اهداف مثبت و هم در جهت رسیدن به اهداف منفی استفاده کرد. پس لازمه‌ی یادگیری این علم داشتن تعهد قلبی به این است که از آن فقط و فقط در جهت درست و صحیح استفاده کرد.

هدف از برگزاری این دوره یادگیری مطرح کردن پیشنهادی است که عملاً غیرقابل مقاومت باشد. یعنی شما در پایان دوره قادر خواهید بود پیشنهادی را طراحی کنید که مقاومت در برابر آن دشوار است.

با فراگیری تکنیک‌های این دوره قادر می‌شوید به هرکسی که انتخاب کردید، بفروشید و این اسلحه‌ی سری شما درفروش خواهد بود.

دوره «پیشنهاد رد نشدنی» توسط دکتر محمدمهدی ربانی موسس پلتفرم آموزشی ویدان و مدیرمسئول مجله خلاقیت آموزش داده می‌شود. ایشان توضیحاتی درباره‌ی علم NLP و تکنیک‌های آن خواهند داد. در مرحله‌ی بعدی مبحث راپورت را توضیح می‌دهند؛ سپس به سراغ پیشنهاد رد نشدنی می‌روند که قلب این دوره محسوب می‌شود زیرا اگر شما پیشنهادی برای مطرح کردن نداشته باشید در واقع به این معنی است که اصلاً کسب‌وکاری ندارید.

بعدازآن به سراغ تمرینات خواهید رفت که به شما داده خواهد شد و تنها دستاوردی که از این دوره برای شما باقی خواهد ماند همین تمرینات است که باید آن‌ها را حل کرده و بکار بگیرید تا بتوانید در پایان این دوره پیشنهاد رد نشدنی مربوط به کار خود را ارائه کنید.

سرفصل‌های  دوره «پیشنهاد رد نشدنی» عبارت‌اند از:

فروش با کمک قدرت جادویی NLP،  استفاده از NLP در ارتباطات،  پيروزی در مذاكره با روش همگام سازی،  پیشنهاد رد نشدنی شما چیست؟،  تدوين يك پيشنهاد رد نشدنی،  كشف مزيت رقابتی،  پیشنهاد رد نشدنی در عمل،  تدوين پيام منحصربفرد فروش

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

دوره های پیشنهادی

نظرات درباره پیشنهاد رد نشدنی (4 نظر)

عالی براش کمه ممنونم
2087032847 - 2 آذر 1400
عالی و بی نظیر، مرسی از جناب دکتر
56724 - 14 آبان 1400
عالی
20671 - 6 ارديبهشت 1399

سلام فیلم جلسه آخر دوره ناقص هست!لطفا نسبت به تکمیل آن اقدام نمایید.با تشکر

9171 - 11 خرداد 1398
person
mail