قدرت بهره‌وری

قانون این است که هیچ‌گاه زمان کافی برای کاری که می‌خواهید انجام دهید وجود ندارد، تقریباً در کار و مسئولیت‌های  شخصی خود غرق‌شده‌اید، ایمیل‌های ناتمام، شبکه‌های اجتماعی، پروژه‌ها و مجله‌هایی که باید بخوانید و بسیاری کتاب، که قصد دارید، به سراغشان بروید؛ اغلب نمی‌توانید به تمام‌کارها رسیدگی کنید، امکان ندارد بتوانید با مؤثرتر کار کردن مشکلات مدیریت زمان خود را حل کنید؛ فقط با تغییر طرز فکر، کار کردن و سروکار داشتن با مسئولیت‌های بی‌پایانی که هرروز به سمتتان سرازیر می‌شود، می‌توانید کنترل وقتتان را در دست بگیرید.

این دوره بر اساس کتاب قورباغه‌ات را قورت بده به نویسندگی برایان تریسی هست؛ که پرفروش‌ترین کتاب تاریخ درزمینهٔ مدیریت زمان در چهل‌ودو کشور دنیاست. او بیش از 40 سال است که روی مدیریت زمان کار می‌کند.

نگرش کلیدی این دوره این است که موفقیت قابل پیش‌بینی است. افرادی که اوضاع بهتری دارند، کارها را با روشی متفاوت انجام می‌دهند و کارهای درست را به‌خوبی انجام می‌دهند. مخصوصاً افراد موفق، خوشحال و با برنامه، از زمان خودشان بسیار بهتر از مردم عادی استفاده می‌کنند.

این دوره به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که به شما نشان می‌دهد چطور سریع‌تر در شغلتان پیشرفت کنید و هم‌زمان کیفیت زندگی شخصیتان هم بهبود ببخشید. شما می‌آموزید چه‌کارهایی را انجام دهید تا نتایج بهتر و سریع‌تری در کار به دست آورید و احساس رضایتتان را افزایش دهید تمام ایده‌هایی که در این دوره بیان می‌شود، بر روی افزایش کلی سطح بهره‌وری کارایی و بازده شما تمرکز دارد و سعی می‌کند در هر کاری که هستید، شمارا به انسان ارزشمندتری تبدیل کند. این ایده‌ها همگی باهم بیانگر مجموعه‌ای از تکنیک‌های اثربخشی شخصی هستند که می‌توانید در هر مکان و در هر ترتیبی که خواستید از آن‌ها در کارهای خود استفاده کنید. پس کلید موفقیت عمل کردن است. این اصل می‌تواند در نتایج و کارایی شما اثری سریع و قابل‌توجه بگذارد هر چه سریع‌تر آن‌ها را یاد بگیرید و از آن‌ها استفاده کنید سریع‌تر در شغلتان پیشرفت خواهید کرد.

دوره قدرت بهره‌وری برایان تریسی دوبله فارسی می‌باشد

مباحث  دوره قدرت بهره‌وری عبارت‌اند از:

قانون 20-80،  فردافکنی خلاقانه،  قانون سه‌گانه،  تکنولوژی آموزگار،  تکنولوژی خدمتگزار،  همواره از متد ABCDE استفاده کنید،  قانون سه‌گانه را به کار بگیرید،   مهارت‌های کلیدی‌تان را ارتقا دهید،   محدودیت‌های مهم‌تان را شناسائی کنید،  تکنولوژی خدمتگزار فوق‌العاده‌ای است و ...

 

1
درس
24
فایل
160
دقیقه
649000 تومان

پیش گفتار

play_arrow
آنچه در این دوره خواهیددید.
-
play_circle_outlinepause_circle_outline

دوره جامع بهره وری

play_arrow
خوش‌آمدید
play_arrow
مقدمه
play_arrow
عنوان جدول را مشخص کنید
play_arrow
برای هرروز از قبل برنامه بریزید
play_arrow
قانون 20_80 را در همه‌ی امور استفاده کنید
play_arrow
عواقب را درنظر داشته باشید
play_arrow
فردافکنی خلاقانه را تمرین کنید
play_arrow
همواره از متد ABCDE استفاده کنید
play_arrow
بر حوزه‌ی نتایج کلیدی تمرکز کنید
play_arrow
قانون سه‌گانه را به‌کار بگیرید
play_arrow
پیش از شروع کاملا آماده شوید
play_arrow
هربار به‌اندازه‌ی یک بشکه روغن جلو بروید
play_arrow
مهارت‌های کلیدی‌تان را ارتقا دهید
play_arrow
محدودیت‌های مهم‌تان را شناسایی کنید
play_arrow
خود را تحت فشار بگذارید
play_arrow
برای انجام کار به خودتان انگیزه بدهید
play_arrow
تکنولوژی آموزگار ناخوشایندی است
play_arrow
تکنولوژی خدمت‌گزار فوق‌العاده‌ای است
play_arrow
حواس‌تان را متمرکز کنید
play_arrow
کار را چند قسمت کنید
play_arrow
زمان را به چند قسمت بزرگ تقسیم کنید
play_arrow
حس ضرورت را ایجاد کنید
play_arrow
تمامی کارها را به‌تنهایی به‌عهده بگیرید
play_arrow
نتیجه‌گیری- جمع‌بندی همه‌ی موضوعات

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

دوره های پیشنهادی

person
mail