هنر پیدا کردن شغلی که عاشقش هستی

شاید این سوال را از خودتان پرسیده باشید که چقدر باید کار کنم؟ یا چه کاری را باید بکنم؟ شاید کاری که الان داری انجام می دهی، کاری نیست که دوستش داشته باشی! اصلا چرا کاری را که انجام می دهیم باید عاشقش باشیم؟ یا از کجا بفهمیم عاشق انجام دادن چه کاری هستیم؟ در این دوره دکتر محمد مهدی ربانی موسس پلتفرم ویدان درباره این نکات صحبت می کند.
اگر کاری را که انجام می دهیم عاشقش باشیم باعث رشد و موفقیت ما خواهد شد.

1
درس
2
فایل
70
دقیقه
99000 تومان

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دنالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

نظرات درباره هنر پیدا کردن شغلی که عاشقش هستی (7 نظر)

مثل همیشه عالی
20671 - 6 ارديبهشت 1399
بسیارعالی
عرفان - 24 فروردين 1399
سلام من دوره را کامل نگاه کردم و توجه کردم ابتدا تشکر میکنم از اینکه زمان گذاشتید و به فکر پیشرفت جامعه هستید و محصول کاملا با کیفیت در اختیار قرار دادید بنده شدیدا مشکل پیدا کردن شغل را دارم و بیکار هستم سوالاتی خوبی برای اینکه به این موضوع بپردازیم طرح
14605 - 14 بهمن 1398
سلام من دوره را تهیه کرده بودم ولی الان میخوام دانلود کنم نمیشه.
10798 - 21 شهريور 1398
بسیار عالی و پرمحتواممنون جناب دکتر
9664 - 15 تير 1398
با تشکر از برنامه خوب شب آفتابی و دست‌اندرکاران اپ ویدانامیدوارم در سال رونق تولید هرروز شاهد برنامه هایی در جهت کمک و پیشبرد این امر مهم از سوی رسانه ملی باشیم.
11054 - 6 تير 1398
چرا دوره در قسمت دوره های رایگانه ولی رایگان نیست؟؟
6477 - 3 تير 1398
person
mail