بازاریابی محتوا | ساخت پادکست و فایل صوتی موثر

2
درس
8
فایل
16
دقیقه
19000 تومان

از زمان اختراع رادیو، ضبط کردن محتوای صوتی یک‌راه‌حل بسیار خوب برای ارتباط با مشتری بوده است. امروزه به‌واسطه‌ی پیشرفت تکنولوژی هرکسی می‌تواند پادکستی را تولید کند که محصولات و خدمات خود را بازاریابی کند. به موفقیت رسیدن از طریق بازاریابی محتوا زمانی محقق می‌شود که شما محتوایی را تولید کنید که مشتریان برای آن ارزش قائل هستند. پادکست‌ها اگر درست ساخته شوند راه‌حل بسیار خوبی برای بازاریابی هستند.

سی‌سی چپمن نویسنده‌ی کتاب پرفروش قوانین محتواست. از نگاه بعضی افراد این کتاب یکی از اولین و بهترین کتاب‌های نوشته‌شده در مورد بازاریابی محتواست. سی‌سی چپمن از سال 2004 در حال تولید پادکست است و در این ویدان می‌خواهد شما را با دنیای پادکست آشنا کند.

در این ویدان او به تعریف پادکست می‌پردازد و به شما یاد می‌دهد که چطور می‌توانید خودتان پادکست تولید کنید و البته شما را در مسیر درست برای تولید پادکستی که شنونده‌ها خوششان بیاید قرار می‌دهد.

در این ویدان می‌آموزید: پادکست چیست؟،  میکروفون مناسب برای شما،  ویرایش پادکست با نرم‌افزار Audacity،  ضبط صدا با موبایل،  

چگونگی ضبط و ویرایش پادکست: چگونه پادکست خود را منتشر کنیم؟،  چه مطلبی را ضبط کنیم؟،  بهترین روش برای موفقیت

اساتید دوره

سی سی چپمن

سی سی چپمن یک نویسنده آمریکایی، مشاور بازاریابی و استاد بازاریابی محتوا است. او مدیر سابق Podsafe Music Network است و یک شخص برجسته در انجمن پادکست و موسیقی Podsafe می باشد.

دوره های پیشنهادی

نظرات درباره بازاریابی محتوا | ساخت پادکست و فایل صوتی موثر (1 نظر)

باتشکر فراوان از دکتر ربانی بزرگوار ،این دوره بسیار غنی وپر باره مخصوصا برای افرادی که آماده وخواهان آموزش هستند⭐⭐⭐⭐⭐
2087047441 - 8 فروردين 1401
person
mail