بازاریابی محتوا: عکس ها

ما انسان‌ها موجودات بصری هستیم و دوست داریم در هر موقعیت و زمانی لحظه‌ها را با چشمانمان ثبت کنیم. همان‌طور که شاید شنیده باشید یک عکس می‌تواند شامل هزاران حرف باشد و امروزه هم این جمله به‌اندازه‌ی همان دورانی که گفته شد حقیقت دارد. تصاویر عالی، محتوا را گیراتر ساخته و آن را برای اشتراک‌گذاری ارزشمندتر می‌سازد.

سی‌سی چپمن، متخصص بازاریابی محتوا و نویسنده‌ی کتاب بین‌المللی و پرفروش قوانین محتوا، سال‌های زیادی است که به حرفه‌ی عکاسی مشغول بوده و به‌ندرت بدون دوربین عکاسی از خانه بیرون می‌رود. 

او در این ویدان به اهمیت استفاده از عکاسی در ترکیب بازاریابی محتوای شما می‌پردازد و می‌خواهد بفهمید که چطور می‌توانید خودتان عکس‌هایتان را به‌راحتی انتخاب کنید. بهترین موضوع این است که با این ویدان سعی دارد با استفاده از عکاسی در بازاریابی، موفقیت شما را پی‌ریزی کند.

وی نکته‌هایی در مورد عکس‌برداری و نحوه‌ی یافتن عکس‌های آرشیوی- زمانی که منابعی برای گرفتن عکس‌های مخصوص خودتان در اختیار ندارید- را بررسی خواهد کرد. علاوه بر این، با بهترین بستر رسانه‌های اجتماعی برای اشتراک‌گذاری عکس و چگونگی استفاده از هشتگ‌ها برای اطمینان از قابلیت پیدا شدن مطلبتان آشنا خواهید شد.

در این ویدان یاد خواهید گرفت: چرا عکس این‌قدر مهم است؟، از کجا عکس مناسب پیدا کنیم؟، عکاسی اختصاصی، اگر سوژه‌ای برای عکاسی پیدا نکردید؟، عکس‌ها فقط برای بلاگ‌ها بکار نمی‌روند،  استفاده از تگ‌ها، عکس یا تصویر؟

2
درس
8
فایل
17
دقیقه
19000 تومان

اساتید دوره

سی سی چپمن

سی سی چپمن یک نویسنده آمریکایی، مشاور بازاریابی و استاد بازاریابی محتوا است. او مدیر سابق Podsafe Music Network است و یک شخص برجسته در انجمن پادکست و موسیقی Podsafe می باشد.

دوره های پیشنهادی

نظرات درباره بازاریابی محتوا: عکس ها (5 نظر)

دوره بد نبود. نه خیلی خوب و نه خیلی بد. نکات کاربردی داشت. یکی از دروس دوبله نشده بود و به زبان اصلی بود. موفق باشید.
3248 - 2 آذر 1397
خیلی دوره خوبی بود اطلاعاتش خیلی به درد بخوره دوسش داشتم و توصیه میکنم بخونید بااینکه دوره های زیادی گرفتم که ببینم میخام دوباره این دوره را ببینم
کیوان پور - 2 آذر 1397
دوره برای من صدا نداره
سعادتی - 2 آذر 1397
من خوشم نیومد
احمدی زاده - 2 آذر 1397
سلام با تشکر از دوره های خوبتون ...از مشاهده این دوره لذت بردم ، حیفه کسی این دوره رو از دست بده
سهرابیان - 2 آذر 1397
person
mail