رهبری فروش

رهبران فروش باید بتوانند زیردستان خود را به سوی یک چشم انداز مشخص، راهبری و هدایت کنند.آنها باید توانایی اثرگذاری و انگیزه بخشی به نیروهای فروش را به منظور سهیم کردنشان در فرآیند تحقق این چشم انداز دارا باشند.
اما همیشه بزرگ ترین دغدغه یک رهبر فروش این است که به رشد و پیشرفت اعضای تیم فروش خود کمک کند. هر یک از آن ها چالش های مخصوص به خود را دارند و برای بهبود عملکردشان به انگیزه های متفاوتی نیاز دارند بنابراین یک رهبر فروش موفق باید بتواند راهی برای برقرار کردن ارتباطی مؤثر با اعضای تیم فروش خود و انگیزه بخشیدن به آن ها پیدا کند.
همچنین از دیگر چالش ها، می توان به استرس و فشار بیش از حد، حفظ کردن ارتباط با مشتریان قدیمی، جذب مشتریان جدید، انتخاب و استخدام فروشنده جدید اشاره داشت.
بنابراین شما با شرکت در این کارگاه 2 روزه قادر خواهید بود تا به یک رهبری فروش تمام عیار تبدیل شوید.

2
درس
11
فایل
540
دقیقه
1790000 تومان

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دنالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

نظرات درباره رهبری فروش (1 نظر)

عالی بود. بسیار دقیق و ساده توضیح دادن. ممنون از دکتر ربانی با تدریس خوبشون
سید حمید - 14 فروردين 1399
person
mail