رشد 10 برابری فروش | استیو هاروی

1
درس
1
فایل
63
دقیقه
79000 تومان

سمینار رشد 10برابری گرنت کاردون، یکی از برترین سمینارهای مربوط به مهارت های کسب و کار و افزایش آگاهی مالی در دنیا با حضور برترین کارآفرینان و رهبران کسب و کار است، در مجموعه سمینار رشد ۱۰برابری گرنت کاردون ، استراتژی هایی را از موفق ترین کارآفرینان یاد می‌گیرید که کسب و کار، درآمد، و زندگی شما را ۱۰برابر پیشرفت خواهد داد. سخنرانان این مجموعه توسط خود گرنت کاردون از بین برترین افراد بخش های مرتبط با کسب و کار انتخاب شده اند.

استیو هاروی در یک خانواده فقیر به دنیا آمد. بارها در زندگی با شکست های بزرگی روبرو شد. تا جایی که به مدت 3 سال در ماشین زندگی می کرد. اکنون او یکی از بزرگترین کار آفرینان آمریکا می باشد.

در این سمینار استیو هاروی رازهای موفقیت خود را بازگو می کند و ثابت می کند که این پول نیست که انسان ها را تغییر می دهد. پول تنها این اجازه را به شما می دهد که چیزی که هستید راحتر و دقیق تر نشان دهید.

 

اساتید دوره

استیو هاروی

استیو هاروی کمدین معروف آمریکایی کسی است که در جوانی شغل خود را ترک کرد رویای کمدین شدن خود را دنبال کند. او برنده جایزه امی، شخصیت رادیویی، سخنران انگیزشی، مولف پرفروش نیویورک تایمز و سوپر ستاره و ابر کارآفرین آمریکا می باشد.

نظرات درباره رشد 10 برابری فروش | استیو هاروی (1 نظر)

بسیار عالی و کاربردی . استیو نکات کاربردی و راهگشایی برای ثروتمند شدن ما میگوید .توصیه میکنم دوستان گوش کنند.
935 - 25 تير 1399
person
mail