رشد 10 برابری فروش | تای لوپز

1
درس
1
فایل
101
دقیقه
129000 تومان

تای لوپز سرمایه گذار، مشاور و راهنمای چندین کسب و کار مولتی میلیون دلاری است. اویکی از مالکین بزرگ ترین کلوپ ارسال کتاب به اسم منتورباکس است.

در مجله کارآفرین او به عنوان برترین اینفلوئنسر در رسانه های اجتماعی معرفی کرد و فوربس او را بعنوان اینفلوئنسر برتر تکنولوژی و کسب و کار معرفی کرد.

در این ویدان او به شما می آموزد که چگونه در مدت زمان کوتاه کسب و کار خود را از فرش به عرش  برسانید و با پیشرفت چشم گیر فروش خود را تا 10 برابر افزایش دهید.

اساتید دوره

تای لوپز

تای لوپز صاحب یک تجارت در کلاب های شبانه در هالیوود است. وی در ادامه به یک برنامه ریز مالی معتبر تبدیل شد. او قبل از اینکه به عنوان مؤسس ، سرمایه گذار ، سخنگوی اصلی ، مشاور و مربی بیش از 20 تجارت چند میلیون دلاری شود ، در دنیای امور مالی کار می کرد.
رشد اولیه ثروت وی از مالکیت وی در Elite Global Dating، LLC ناشی شد که وی در حدود سال 2007 صاحب آن شد. اکنون او بصورت آنلاین ، محافل داخلی ، کنفرانس ها را راهنمایی می کند. او همچنین پادکست "تئوری بزرگ همه چیز" را اجرا می کند و یک کانال یوتیوب با بیش از 900k مشترک و بیش از 1 میلیارد بازدید دارد. 
از زمان مشهور شدن حضور خود در سراسر لس آنجلس در بین افراد مشهور و افراد مشهور ، وی توانسته است موارد و فعالیتهای خود را که اغلب یک مضمون برای بینندگان خود در رابطه با خودسازی و موفقیت ایجاد می کند ، مستند بسازد.

نظرات درباره رشد 10 برابری فروش | تای لوپز (1 نظر)

بینظیربود خیلی استفاده کردم
25231 - 22 اسفند 1398
person
mail