اصول بازاریابی | توسعه ارزش پیشنهادی

5
درس
15
فایل
36
دقیقه
35000 تومان

"پیشنهاد ارزشی" چیست؟ چگونه یک "ارزش پیشنهادی" طراحی کنید؟ چگونه از رقبای خودتان متمایز باشید؟ چگونه توسط مشتریان انتخاب شوید؟

ارزش پیشنهادی به وضوح تعیین می کند چه عاملی پیشنهاد شما را منحصر به فرد ساخته و باعث ایجاد انگیزه برای خرید از شما و حفظ وفاداری مشتریان تان می شود.

پیشنهاد ارزشی، یکی از مهم ترین اجزای بازاریابی شما به شمار می رود. در این ویدان، به کریس گاوارد بپیوندید. او به این مسئله که چطور به "پیشنهاد ارزشی" بالا دست یابیم می پردازد. کریس ابتدا اهمیت"پیشنهاد ارزشی" را مورد بحث قرار می دهد و به شما کمک می کند تا انتظارات، ویژگی ها و مزایای محصول یا خدمات خود را تعیین کنید.

او همچنین با تعریف ویژگی های قابل لمس، اجزای لازم برای یک "پیشنهاد ارزشی" عالی و موثر را نمایش می دهد و مثال هایی را نشان می دهد از اینکه چطور از تاکتیک های مختلف برای رشد بازاریابی خود استفاده کنید.

به علاوه او به درک اهمیتِ قیمت، هزینه و قدرت پول می پردازد. در پایان این ویدان، شما چارچوبی برای ایجاد "پیشنهاد ارزشی" استثنایی خود خواهید داشت.

اساتید دوره

کریس گاوارد

کریس گاوارد نویسنده، سخنران، رهبر، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت وایدرفانلاست.

وقتی شرکت هایی مانند گوگل، Electronic Arts، eBay، مجنتو، DMV.org و BuildDirect.com در پیِ نتایج بهینه سازی و بازاریابی عالی باشند، کریس گاوارد را فرا می خوانند. کریس شرکت وایدرفانلا را با این باور که سازمان های بازاریابی باید ارزش خود را ثابت کنند، تأسیس کرد. او مغز پشت روش های LIFT ™ و Kaizen ™، و استراتژی های بهینه سازی تبدیل است که به طور پیوسته نتایج را برای شرکت های پیشرو بالا می برد.

او مولف کتاب " باید آن را امتحان کنید! (Wiley Sybex) " است، که بهینه سازی تبدیل را دوباره تعریف کرده و نشان می دهد که چگونه می توان تجارت را با شیوه های بسیار موثر بهبود بخشید.

کریس یک استاد نابغه برای تجارت در دنیای جدید است که خود کاملا درگیر اجرای استراتژی های به روز و دقیق عملی است. پس آموزش های او کاملا کاربردی و قابل اجراست.

این ویدان برای مدیران فروش و افرادی که می خواهند فروش های بزرگ را در کارنامه خود ثبت کنند توصیه می شود.

دوره های پیشنهادی

person
mail