بهترین و پردرآمدترین شوید

1
درس
1
فایل
98
دقیقه
79000 تومان

اگر از بهانه آوردن خسته شده‌اید این برنامه به شما برای خارج شدن از این وضعیت کمک بسیار زیادی می‌کند.
زندگی ما را باورها و ارزشهای ما می‌سازند. می‌گویند شما آن چیزی خواهید شد که باورش دارید و آن ارزش‌های نهانی شما هستند.
این ارزش‌ها و باورهای شما هستند که زندگی شما را چه خوب چه بد می‌سازند. در این برنامه « بهترین و پردرآمدترین شوید!» دکتر محمدمهدی ربانی به شما کمک می‌کند تا ارزش‌های نهانی و مخفی خود را بشناسید.
تا حالا شده برای خودتان هدفگذاری کنید و شروع به برنامه‌ریزی و تلاش کرده ولی به آن هدف نرسیده باشید؟ علت چیست؟ در درون شما باورها و ارزش‌هایی وجود دارد که با اهداف شما همخوانی ندارند؛ لذا مسیر رسیدن به آن اهداف محیا نمی‌شود. پس چه باید کرد؟ باید ارزش‌ها و باورهای ذهنی و دورنی خود را بشناسیم و بر اساس آن‌ها یا با تغییر آن‌ها هدفگذاری کرد.
در این برنامه یاد می‌گیرید سلسله مراتب ارزش‌هائی که سرنوشت مالی و زندگی شما را رقم می‌زند را بشناسید.

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

نظرات درباره بهترین و پردرآمدترین شوید (3 نظر)

سلام دکتر بسیار عالی هستن من چند تا دوره با ایشون داشتم خدا نگهدارتون باشه
511 - 6 اسفند 1398
ممنونم استاد از حضور گرمتان و فایل بسیار بسیار فوق العاده ای که در اختیار ما قرار می دهید ، بازهم سپاسگزارم از شما و تیم خوبتان پایدار باشید .
5103 - 27 بهمن 1398
عالی، عالیلطفا خواهشا، مطالب صوتی و تصویری بیشتری از جناب ربانی بزارید
20764 - 23 دي 1398
person
mail