چگونه از NLP برای کسب ثروت نامحدود استفاده کنیم

کلمه ثروت در جامعه ما بعنوان یک تابو دیده می شود. و بسیاری از افراد نسبت به کسانی که ثروتمند هستند حس خوبی ندارند. این درحالی است که ثروتمندان خدمات بسیاریبرای جامعه انجام می دهند. با فقر نمی توان به سایرین کمک کرد پس شما باید ثروتمند باشید.

ثروت لزوما به معنای پول نیست بلکه می تواند رابطه خوب با جامعه، خانواده، خداوند و ... باشد. 

تحقیقات نشان داده که بیشترین ثروتمندان، ثروتمندان خودساخته هستند. این نکته می تواند رنوشت شما را دگرگون کند. چرا که شما هم می توانید یکی از ثروتمندان جهان باشید حتی بدون سرمایه.

قدم اول در NLP باور داشتن به خود است و اینکه تو می توانی!

1
درس
2
فایل
54
دقیقه
69000 تومان
55%
31050 تومان

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دنالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

نظرات درباره چگونه از NLP برای کسب ثروت نامحدود استفاده کنیم (1 نظر)

قسمت دوم فایل چون مربوط به NLP بود اما قبلش و زیاد کشش داده بودین
14636 - 15 فروردين 1399
person
mail