استعدادهاتو شکوفا کن

1
درس
8
فایل
30
دقیقه
35000 تومان

به همه‌ی ما نعمت انسان بودن داده شده است که به وسیله‌ی آن می‌توانیم زندگی کنیم، عشق بورزیم، رشد کنیم و ببخشیم. همه‌ی ما اشتیاقی نامحدود به موفقیت داریم. همه‌ی ما استعداد عشق ورزیدن داریم که به ما این قدرت نامحدود را می‌دهد تا به دیگران اهمیت داده و از صمیم قلب با آن‌ها ارتباط برقرار کنیم. همچنین استعداد آگاهی همان استعداد منحصر به فردی است که به کمک آن می‌توانیم افکارمان را انتخاب و زندگیمان را زیباتر کنیم.

حالا زمان شماست که بهترین استعدادهایتان را کشف کرده، پرورش دهید و با اثر گذاشتن بر دیگران، آن‌ها را جاودانه کنید.

در این ویدان تونی رابینز، بزرگترین سخنران انگیزشی جهان به شما می گوید چگونه استعداد های قدرتمندی که هر انسانی در درون خودش دارد را شکوفا کنید.

اساتید دوره

تونی رابینز

آنتونی جی رابینز ملقب به تونی رابینز، کارآفرین، مشاور، استراتژیست کسب و کار، استراتژیست زندگی و فعال بشر دوست است که در سال 1960 در منطقه هالیوود در ایالت کالیفرنیای آمریکا به دنیا آمده است. او همچنین یکی از برترین نویسندگان و سخنرانان جهان نیز هست. او به واسطه کتاب های معروف و پر فروش خود در حوزه انگیزشی و موفقیت به شهرتی بی نظیر در سراسر جهان دست یافته است. کتاب های آنتونی رابینز در ایران هم جز پر فروش ترین کتاب ها هستند و او در ایران هم طرفداران بسیاری دارد. در ادامه مطلب ” زندگی نامه تونی رابینز “ با ما همراه باشید.

تونی رابینز به واسطه ی دانشی که از قوانین جهان بدست آورده بود در زمان کوتاهی توانست به اکثر رویاها و آرزوهای خود برسد و آن ها را به واقعیت تبدیل کند. افراد بسیاری در سرتاسر جهان وجود دارند که برای رسیدن به آرزوها و امیال خود در دروه های او شرکت نموده و یا کتاب های او را مطالعه می کنند.

آنتونی رابینز یک شعار بسیار معروف و جهانی دارد که در آن می گوید: همه ی ما استاد سرنوشت خود هستیم

بخش عمده ای از آنچه او در دوره ها، کارگاه های آموزشی، سمینار ها و کتاب هایش می گوید، به انگیزه دادن و الهام بخش بودن مربوط می گردد.

person
mail