زندگی خارق العاده

6
درس
6
فایل
229
دقیقه
550000 تومان

این برنامه قدرتمند جدید، شما را گام به گام در فرایند تعیین و رسیدن به یک هدف بزرگ و بلندپروازانه به پیش می برد – سپس به شما نشان می دهد چطور این فرایند را دوباره و دوباره تکرار کنید تا به زندگی مطلوب خود برسید.

مهم نیست میخواهید چه چیزی به دست آورید...

هر هدفی که داشته باشید، نقشه زندگی خارق العاده به شما ابزارها، ساختار و حمایت لازم برای رسیدن به آن را می دهد.

قدم اول: چشم انداز خود از زندگی خارق العاده را مشخص کنید – تا بتوانید هدفی را تشخیص دهید که شما را به تبدیل آن چشم انداز به واقعیت نزدیکتر میکند.

قدم دوم: هدفی انتخاب کنید که مطابق با عالی ترین چشم انداز شما باشد – و شروع به برداشتن موانعی کنید که از رسیدن هر چه سریعتر شما به دستاوردهای بیشتر جلوگیری میکند.

قدم سوم: نقشه گام به گام رسیدن به هدف را بسازید – و شروع به برداشتن قدم های محکم به سمت تحقق هدف خود کنید.

قدم چهارم: تکنیک های ذهنی قدرتمندی را بیاموزید که به شما کمک میکند هر مانعی را از سر راه بردارید و در زمانی که قدمهای خود را برای رسیدن به هدف برمیدارید پرانگیزه بمانید.

قدم پنجم: قدرتمندترین تکنیک های بهره وری من برای حفظ تمرکز روی اهداف را بیاموزید تا بتوانید پیشرفت مستمری به سمت هدف خود داشته باشید.

قدم ششم: از آن چه به دست آورده اید استفاده کنید تا حرکت رو به جلوی خود را تا رسیدن به هدف بزرگتان ادامه دهید – سپس موفقیت خود را دوباره و دوباره تکرار کنید و چشم انداز خود از آنچه ممکن است را گسترش دهید تا زندگی خارق العاده خود را بسازید.

اساتید دوره

جک کنفیلد

جک کنفیلد (Jack Canfield) به عنوان یکی از بزرگ‌ترین سخنران‌های انگیزشی دنیا و نویسنده پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا است. به گفته‏‌ی مجلهUSA Today، مجموعه کتاب‏‌های «سوپ جو برای روح» نوشته‌ی جک کنفیلد، جزء ۱۵۰ کتاب برتر جهان در ۱۵ سال اخیر بوده است.

 
 

نظرات درباره زندگی خارق العاده (1 نظر)

به سادگی و با تغییر ذهنیت و قبول مسئولیت به هدف بزرگمون می‌رسیم..ممنون از ویدان
9314 - 11 اسفند 1399
person
mail