چگونه برای همیشه لاغر بمانید

7
درس
21
فایل
678
دقیقه
690000 تومان

پیش گفتار

play_arrow
آنچه در این دوره خواهیددید.
-
play_circle_outlinepause_circle_outline

درس اول

volume_down
بخش اول
14:46 - 13.8 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
volume_down
بخش دوم
16:17 - 15.28 مگابایت
volume_down
بخش سوم
15:58 - 14.98 مگابایت
volume_down
بخش چهارم
17:34 - 16.47 مگابایت
volume_down
بخش پنجم
14:50 - 13.9 مگابایت
volume_down
بخش ششم
14:37 - 13.7 مگابایت
volume_down
بخش هفتم
16:50 - 15.78 مگابایت
volume_down
بخش هشتم
11:16 - 10.57 مگابایت

درس دوم

play_arrow
داستان بِوِرلی یا شادی
95 - 383 مگابایت

درس سوم

volume_down
بخش اول
16:53 - 15.8 مگابایت
volume_down
بخش دوم
17:52 - 16.7 مگابایت
volume_down
بخش سوم
15:32 - 14.5 مگابایت
volume_down
بخش چهارم
17:08 - 16 مگابایت
volume_down
بخش پنجم
18:49 - 17.6 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
volume_down
بخش ششم
17:39 - 16.55 مگابایت
volume_down
بخش هفتم
16:27 - 15.43 مگابایت
volume_down
بخش هشتم
13:46 - 12.90 مگابایت

درس چهارم

play_arrow
داستان شیلا
56:59 - 231 مگابایت

درس پنجم

play_arrow
داستان رِجینا
89 - 353 مگابایت

درس ششم

play_arrow
داستان جولیا
100 - 403 مگابایت

درس هفتم

play_arrow
داستان لیندزی
88 - 332 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline

غلبه بر موانع عاطفی که بر سر راه سفر لاغری شما مانع ایجاد می‌کنند.

مسیر لاغری یک برنامه ویدئویی 7 روزه است که شامل مشاوره و مداخلاتی است که تونی رابینز برای افرادی طراحی کرده است که به دلایل شدید عاطفی با کاهش وزن مبارزه می‌کنند. هر یک از زنانی که در این جلسات رو در رو حضور دارند به مدت بیش از 15 سال دچار اضافه وزن بوده‌اند، اما با کمک تونی، توانسته‌اند بدون قرص یا رژیم غذایی سنتی بین 13 تا 117 کیلوگرم وزن کم کنند. این برنامه به شما نشان خواهد داد در هر فرد چه چیزی باعث تغییر شده است و چگونه شما می‌توانید با استفاده از راهبردهای مشابه در خود تغییر ایجاد کنید. اگرچه در این فیلم‌ها مداخلاتِ مختص به این زنان نشان داده می‌شود، اما راهبردها بر تغییر وضعیت روانی تمرکز دارند و بر هر فردی تأثیرگذار خواهند بود.

احساسات خود را در مورد لاغری تغییر دهید تا زندگی سالم‌تری داشته باشید – این تغییر همیشگی خواهد بود.

آیا شما اغلب هنگامی که استرس دارید، از چیزی رنج می‌برید یا احساس بلاتکلیفی یا شک و تردید دارید، غذا می‌خورید؟ چه می‌شد اگر می‌توانستید رفتارهای منفی را که باعث غذا خوردن احساسی می‌شوند حذف کنید؟

در این برنامه، با چهار زن آشنا خواهید شد که دهه‌ها با وزن خود مبارزه کرده‌اند و می‌بینید که چگونه تونی توانسته الگوهای مضری را شناسایی کند که مانع از پیشرفت آن‌ها شده است. در این برنامه خواهید دید که در حدود یک ساعت، این زنان توانستند از موانع عبور کنند و در نهایت تغییر دائمی مورد نظر خود را ایجاد کنند.

در نهایت آن‌ها چگونه توانستند وزن خود را کم کنند؟ یک نقطه عطف زمانی (لحظه آهان! این کار را باید انجام دهم)، که توسط راهبردهای تونی به آن‌ها القا شد، باعث ایجاد تغییرات صحیح درونی‌ای شد که این زنان به آن احتیاج داشتند تا تغییری واقعی و پایدار را تجربه کنند.

هر یک از این زنان نیروهای منفی را کشف کردند که آن‌ها را در چرخه رفتارهای مضر نگه می‌داشت – و نیروهایی  که این زنان را بیمار و ناسالم نگه می‌داشت نیز آن‌ها را از تجربه واقعی کامیابی و تحقق اهداف دور می‌داشت. از طریق مربیگری تونی، این زنان الگوهای قدیمی خود را از بین بردند و آن‌ها را با الگوهایی قدرتمند جایگزین کردند – الگوهایی که به آن‌ها کمک کرد تا وزن خود را کم کنند و این وزن را در همان سطح نگه دارند.

رویکرد منحصر به فرد تونی که در این فیلم‌ها استفاده می‌شود همان روشی است که او برای ایجاد تغییر در میلیون‌ها نفر از مردم سراسر جهان استفاده کرده است. چند سال بعد،  این زنان نه تنها به وزن ایده‌آل خود دست یافتند، بلکه شادتر و راضی‌تر از آن‌چه که قبلاً تصور می‌کردند بودند.

در این برنامه از صحبت‌های معمول در مورد رژیم غذایی، کالری، تغذیه یا ورزش اثری نیست. در عوض، شما احساسات خود را تغییر خواهید داد تا دلیل اصلی‌ای را که شما را از رسیدن به وزن ایده‌آل باز می‌دارد بشناسید. چرخه‌های مضر خود را بشکنید و از امروز زندگی سرشار از سلامتی و کامیابی را با این فرصت عاری از خطر آغاز کنید!

کشف کنید

چگونه تمایلات، گرایش‌ها و خواسته‌های غذایی ناسالم را حذف کنید.

باورهای محدودکننده، شما را در چرخه افزایش وزن نگه می‌دارند.

احساسات خود را تحت کنترل درآورید و ذهنیت رسیدن به سالم‌ترین وزن و حفظ آن را ایجاد کنید.

چگونه می‌توان الگوهای مضر را قطع کرد و آن‌ها را با الگوهای قدرتمند جایگزین کرد؟

چرا اکثر برنامه‌های رژیم غذایی با شکست مواجه می‌شوند – و چگونه می‌توانید بدون این برنامه‌های رژیم غذایی وزن خود را کاهش دهید؟

اساتید دوره

تونی رابینز

آنتونی جی رابینز ملقب به تونی رابینز، کارآفرین، مشاور، استراتژیست کسب و کار، استراتژیست زندگی و فعال بشر دوست است که در سال 1960 در منطقه هالیوود در ایالت کالیفرنیای آمریکا به دنیا آمده است. او همچنین یکی از برترین نویسندگان و سخنرانان جهان نیز هست. او به واسطه کتاب های معروف و پر فروش خود در حوزه انگیزشی و موفقیت به شهرتی بی نظیر در سراسر جهان دست یافته است. کتاب های آنتونی رابینز در ایران هم جز پر فروش ترین کتاب ها هستند و او در ایران هم طرفداران بسیاری دارد. در ادامه مطلب ” زندگی نامه تونی رابینز “ با ما همراه باشید.

تونی رابینز به واسطه ی دانشی که از قوانین جهان بدست آورده بود در زمان کوتاهی توانست به اکثر رویاها و آرزوهای خود برسد و آن ها را به واقعیت تبدیل کند. افراد بسیاری در سرتاسر جهان وجود دارند که برای رسیدن به آرزوها و امیال خود در دروه های او شرکت نموده و یا کتاب های او را مطالعه می کنند.

آنتونی رابینز یک شعار بسیار معروف و جهانی دارد که در آن می گوید: همه ی ما استاد سرنوشت خود هستیم

بخش عمده ای از آنچه او در دوره ها، کارگاه های آموزشی، سمینار ها و کتاب هایش می گوید، به انگیزه دادن و الهام بخش بودن مربوط می گردد.

person
mail