فیلم وبینار تیک آف

1
درس
7
فایل
165
دقیقه
199000 تومان

چندبــار پیــش آمــده اســت کــه اهــداف و خواســته‌هایی را بــرای خودتــان مشــخص کرده‌ایــد، ولــی در رســیدن بــه آن هــا شکســت خورده‌ایــد؟چطــور اســت کــه مــا بــه شــما بگوییــم چــرا پیــروز نشــده‌اید و چطــور می‌توانیــد درســتش کنیــد؟

همه ما اهمیت هدف‌گذاری را خوب می‌دانیم. اما فرایند تنظیم اهدافی که من در این وبینار درباره آن صحبت می‌کنیم، می‌تواند زندگی شما را به صورت چشمگیری تغییر دهد.

روشی که  با تمام جزئیات به آن خواهیم پرداخت، خلأ بین هدف‌گذاری و رسیدن به نتایج واقعی را پر خواهد کرد. یعنی شما با چند ساعت وقت گذاشتن، سال ۹۹ را با روشی هدفگذاری خواهید کرد که نتایج شگفت‌انگیزی برای‌تان خلق خواهد کرد.

با اجازه دادن به میل درونی‌تان به رشد و پیشرفت، آرامش و رضایت درونی را به زندگی خود وارد کنید. بگذارید ذهن شما آزادانه تخیل کند. رویاها و خواسته‌های‌تان دور از دسترس شما نیستند. ما انسان ها قدرت درونی نامحدودی داریم.

اگر ما همه کارهایی را که قادر به انجام آنها هستیم را انجام دهیم، متحیر خواهیم شد. کافی است سیستم جدید دستیابی به نتایج را یاد بگیریم و بر اساس این روش هدفگذاری کنیم.

خداوند به تمام ما انسان‌ها قدرت یکسانی عطا کرده است. کافی است به آن اجازه دهید خود را نشان دهد. شما یک پتانسیل بزرگ دارید که درون تان قفل شده است.شما هر آنچه لازم دارید تا رویای‌تان را به واقعیت تبدیل کنید را در اختیار دارید. پس به دنبال رویای‌تان باشید. از آن دست نکشید.

روش هدفگذاری‌تان پس از وبینار «تیک آف» با همیشه متفاوت خواهد بود. در این وبینار چند ابزار ساده و مهم برای تبدیل اهداف به نتایج را به شما خواهیم داد.

در این وبینار چه می آموزید؟

  • تفاوت هدفگذاری با نتایج واقعی
  • تفاوت افراد معمولی با افراد فوق موفق
  • تفاوت روش اکثر افراد جامعه برای هدفگذاری با روش افراد بادستاوردهای بزرگ
  • شناسایی موانع رسیدن به اهداف
  • جلوگیری از تعیین اهداف اشتباه و طریقه یافتن اهداف صحیح
  • تهیه نقشه راه برای رسیدن به رویاها و اهداف بزرگ
  • قوانین رهبردی رشد و توسعه فردی
    • چهار قدم اصلی برای رسیدن به نتایج

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

نظرات درباره فیلم وبینار تیک آف (3 نظر)

عالییییییییی
محمدامینرضایی - 5 فروردين 1400
خیلی عالی بود پیشنهاد میکنم برای برنامه ریزی و هدفهای سال جدید حتما ببینید
حلمی - 28 فروردين 1399
ممنونم از مزایایی ک از این دوره نصیب ما شد
24669 - 18 اسفند 1398
person
mail