چگونه لیست کارهای روزانه مان را اولویت بندی کنیم؟

بیشتر ما یک لیست انجام کارداریم که به‌قدری بلند است که هیچ‌وقت کامل نمی‌شود. از کجا می‌فهمید کدام موارد فهرستتان از همه مهم‌تر هستند؟ اولویت با کدام کارهاست و چگونه می‌توانید کارهای در حال افزایش را مدیریت کنید؟

ابزار صحیح برای مدیریت فهرستتان و کسب موفقیت ضروری هستند.

سوزانا کی مسئول سازماندهی رویداد‌های حرفه‌ای و متخصص بهره‌وری است؛ او در این ویدان درباره‌ی ۵ روش منحصربه‌فرد برای فهرست‌های کاغذی و نرم‌افزارهای تهیه‌ی لیست صحبت می‌کند تا کارهای خود را طبق شخصیت و نیازهایتان مدیریت کنید.

همین‌طور چند مورد از بهترین روش‌ها برای شناخت اولویت‌های اصلی و به خاطر داشتنشان را به شما یاد می‌دهد که اطمینان بیشتری به دست می‌آورید که فهرستتان تحت کنترل شماست.

در این ویدان با مطالب زیر آشنا خواهید شد:

استفاده از انواع فهرست‌های کاغذی ۵ گزینه‌ی برتر:  استفاده از فهرست چند ستونی برای دسته،  ایجاد یک نظام فهرست شاخص ـ کار،  استفاده از چند دفترچه یادداشت برای مدیریت فهرست‌های مبتنی بر پروژه،  ایجاد یک فهرست کاغذی با PacketMod که هم سرگرم‌کننده و هم کاربردی باشد،  برنامه‌ریزی برای مواردی که باید بر روی یک تقویم انجام دهید

استفاده از فهرست ۵ اپلیکیشن برتر: با استفاده از اپلیکیشن شفاف کار را ساده کنید،  سازمان‌دهی و فیلتر کردن با کمک اپلیکیشن Todoist،  همکاری با هرکسی،  اولویت‌بندی با کمک نرم‌افزار 2Do،  اضافه کردن برخی سرگرمی‌ها به کمک CARROT به اپلیکیشن

4
درس
13
فایل
42
دقیقه
41000 تومان

اساتید دوره

سوزانا کای

سوزانا کی مسئول سازماندهی رویداد های حرفه ای و متخصص بهره وری است

تخصص او در اختلال ضعف مزمن سازماندهی، اختلال کم توجهی (ADD)، و معلولیت است و دانش ساده سازی سخت ترین فعالیت ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. او از سال 2006 تا کنون مسئول سازماندهی رویدادهای حرفه ای بوده، زمینه کاری او کسب و کار، امور مالی و تحصیلات است، و سابقه فعالیت در سمت های مدیر عامل، مدیر کل و استاد دانشگاه را دارد.

دوره های پیشنهادی

نظرات درباره چگونه لیست کارهای روزانه مان را اولویت بندی کنیم؟ (2 نظر)

باسلام و خسته نباشید.مطالب ارائه شده رو اگر بتونیم کاربردی استفاده کنیم خیلی خوبه.چون بیشتر مواقع همین کارهارو حوصله نداریم جایی یادداشت یا تو اپلیکیشینی وارد کنیم.
37012 - 18 خرداد 1399
فقط میشه گفت عالی و مفید بود
15063 - 16 شهريور 1398
person
mail