آموزش طراحی کابینت آشپزخانه

1
درس
20
فایل
319
دقیقه
69000 تومان

2020 Design نرم افزاری قدرتمند و پیشرو در صنعت طراحی فضای داخلی آشپزخانه و دکوراسیون داخلی است که امکانات جامعی در این زمینه در اختیار شما قرار می‌دهد. این نرم افزار علاوه بر اینکه از ابزارها و امکانات پیشرفته‌ای برخوردار است دارای محیط بسیار منعطف و ساده‌ای است و این امکان را به طراحان آشپزخانه،کابینت و دکوراسیون داخلی می‌دهد تا مدل های سه بعدی واقع‌گرایانه‌ای را در برنامه شبیه‌سازی کنند. با این نرم‌افزار » می‌توانید انواع مختلف چیدمان را طراحی کنید.
طراحی، نفشه کشی و تصویرسازی هزاران محصول قابل انعطاف و خیره کننده به صورت 3D ارائه می گردد.

طرح‌های سه‌بعدی از دکور و فضای آشپزخانه‌ی خود بسازید و آن را با وسایل مختلف پرکنید و کابینت‌های متفاوتی را در فضای آشپزخانه‌ی خود امتحان کنید. متخصصین و افراد علاقه‌مند به‌ طراحی داخلی و دکوراسیون با استفاده از این مجموعه می‌توانند چگونگی طراحی فضای آشپزخانه را بیآموزند.

اساتید دوره

زیبا پرداز

شرکت زیبا پرداز از تیرماه سال 1379 با رویکردی نو در زمینه تولید وپخش نرم افزار فعالیت خود را آغاز نمود وضمن اخذ نمایندگی از معتبرترین شرکتهای نرم افزاری .تولید مجموعه های آموزشی وکاربردی را آغاز نمود.زیباپرداز در سال 1386 فروشگاه ونمایشگاه دائمی نرم افزار را در استان البرز افتتاح نمود که در آن زمان درسطح کشور به عنوان تخصصی ترین مرکز ارائه محصولات نرم افزاری واولین هاپیر سافت کشور شناخته شد .زیباپرداز همچنین موفق به دریافت تندیس ولوح افتخار در همایش ملی بزرگان نوآوری در تولید وخدمات گردید وهم اکنون افتخار دارد تا با پلتفرم آموزشی ویدان که بی شک یکی از برترین های کشور می باشد در زمینه ارائه آموزش نرم افزارهای عمومی وتخصصی همکاری نماید.

person
mail