فیلم وبینار ساخت زندگی ایده آل

1
درس
5
فایل
157
دقیقه
199000 تومان

زندگی ایده‌آل چیست؟

داشتن یک زندگی ایده‌آل به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مثال اکثر افراد زندگی ایده‌آل و خوشبختی را سلامتی، پول و خانواده خوب می‌دانند. لذا در تعریف زندگی مطلوب باید به این نکته اشاره کرد که زندگی ازنظر اجتماعی و فردی نیازهای فرد را برطرف کرده و سبب شکوفایی او می‌شود.

هر انسانی، زندگی را از دریچهٔ خاصی می‌بیند و فکر می‌کند رسیدن به یک سری از آمال و آرزوها و اهداف و یا فراهم شدن شرایط و موقعیت‌های مختلف، باعث به وجود آمدن یک زندگی ایده‌آل برای او می‌گردد. از طرف دیگر افراد زیادی هم هستند که نمی‌دانند از زندگی خودشان چه می‌خواهند، هیچ تعریفی از زندگی ایده‌آل در ذهنشان ندارند.

گاهی انسان تلاش می‌کند تا به زندگی ایده‌آلش دست پیدا کند، اما ناخواسته و ناآگاهانه ممکن است از مسیر درست خارج شود و از ساخت زندگی ایده‌آلی که دوست دارد، دست بکشد؟ چه اتفاقی می‌افتد؟ افرادی که خواهان رسیدن به اهداف بزرگ در زندگی خود هستند، حتماً در مسیر پیش رویشان با موانع و مشکلاتی مواجه خواهند شد. موانع و تله‌های رسیدن به اهداف و خواسته‌ها، طوفان‌های اجتناب‌ناپذیر هر زندگی و تجارتی هستند. موانع و مسائل و مشکلات بخش طبیعی زندگی و کسب‌وکار خواهد بود.

حال که می‌دانید وجود مشکلات بر سر راه رسیدن به اهداف طبیعی است، چگونه می‌توانید بر این مشکلات فائق شوید و مسیر را باقدرت و انگیزه ابتدایی ادامه دهید و به اهدافی که تعیین کرده‌اید برسید و در بین راه درجا نزنید؟ همهٔ ما این تجربه را داشته‌ایم که در برخورد با موانع احساس ناامیدی بکنیم. استرس و نگرانی ما را فرامی‌گیرد و فکر می‌کنیم راهی برای بیرون رفتن از این وضعیت نیست. اما همیشه راهی هست. در قدم اول باید نگرش و شیوهٔ تفکرمان را تغییر دهیم. باید تفکرمان را تغییر بدهیم تا زندگی‌مان تغییر بکند.

اگر فکر کنیم زندگی‌مان بهتر نمی‌شود، بهتر نخواهد شد. پس اول باید باور داشته باشیم تا همه‌چیز در اطراف ما شروع به تغییر کند.

محمد مهدی ربانی در وبینار ساخت زندگی ایده‌آل، به شما می گوید که در زندگی گرفتار چه تله‌هایی خواهید شد، چه چیزهایی به شما احساس حقارت و ناتوانی می‌دهد. دلایل سستی و کاهش انرژی در مسیر تلاش برای رسیدن به اهداف چیست؟ همچنین در این وبینار برای غلبه بر مشکلات و مسائل آماده خواهید شد. در این وبینار یاد می‌گیرید که معمار سرنوشت خودتان باشید. اگر شما دلایل شکست‌ها و عدم موفقیت‌های خود را در زندگی بشناسید، آنگاه قادر خواهید بود که بر آن‌ها غلبه کنید و زندگی ایده‌آل خود را بسازید. برای رسیدن به زندگی ایده‌آل حتماً موانعی بر سر راه ما سبز می‌شوند، خوشبختانه می‌توانیم بر این موانع غلبه کنیم و مسیرمان را ادامه دهیم تا به مقصد برسیم.

در هنگام برخورد با موانع و مشکلات در زندگی و کسب‌وکارتان، هیچ زمان ناامید نشوید! شما می‌توانید زندگی خودتان را بهتر کنید، می‌توانید به اهداف و آرزوهایتان برسید، به تلاش زیادی نیاز است ولی ارزشش را دارد. همهٔ افراد همیشه به یکی دوتا مانع در زندگی برخورد می‌کنند. اگر از نکات گفته‌شده در وبینار ساخت زندگی ایده‌آل استفاده کنید، در زندگی‌تان رشد و پیشرفت سریع‌تری را تجربه خواهید کرد.

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

نظرات درباره فیلم وبینار ساخت زندگی ایده آل (8 نظر)

سلام علیکم خداقوت خیلی عالی بود. استفاده کردیم.
طوبی رمضانی - 6 فروردين 1401
باسلام وعرض تبریک سال نو،خدمت استاد عزیز وگرچه ویدان وبینار بسیار آموزنده وپر انگیزه وسازنده برای من بود ، خیلی خیلی ممنون ،با ارزشترین عیدی بود تا حالا گرفتم
یحیی امان آبادی - 27 اسفند 1400
جناب دکتر ربانی ممنون از وقت وانرژیتون که صرف کردید بی نهایت عالی بود ولذت بردم پایدار باشید همیشه موجب دلگرمی وانگیزه بیشتر میشید مچکرم
فریبا زمانی - 27 اسفند 1400
سلام عرض ادب و احترام فوق العاده بود. متشکرم
الهام ماشینچیان - 26 اسفند 1400
بسیارعالی
TaherehRastgoo - 5 آذر 1399
سپاسگذارم
محمد - 4 آذر 1399
بسیار عالی خیلی تاثیرگذار بود. از دکتر ربانی عزیز مچکرم خیلی برای سال جدید انگیزه پیدا کردم و برنامم رو مشخص کردم
کریم مرادی - 27 ارديبهشت 1399
خیلی عالی بود. استاد از این وبینار لذت برم. به همه سفارش میکنم حتما ببینن
سمانه اکبرنژاد - 12 فروردين 1399
person
mail