چگونه یک فرایند فروش پولساز را طی کنیم؟

3
درس
14
فایل
42
دقیقه
49000 تومان

فروش فرآیند فوق‌العاده‌ای است و کار یک فروشنده‌ی موفق این‌ست که با حل مشکل یا ارائه‌ی یک محصول عالی زندگی را برای خریداران بهتر کند. بااین‌حال بسیاری از افراد از ورود به دنیای فروش می‌ترسند؛ از طرد شدن احتمالی یا بد فهمیده شدن به خاطر درک اشتباه از فروش!

فروش مهمترین چیزی است که باید به آن توجه کنید. اگر نتوانید خوب بفروشید باید یکی را پیدا کنید که کار فروش را برایتان انجام دهد.و اینطوری شما به آن فرد وابسته خواهید شد اما فروش یک مهارت قابل یادگیری است.می توانید یاد بگیرید که چگونه خوب بفروشید و اگر بتوانید خوب بفروشید می توانید همه چیز را تحت کنترل قرار دهید.

شاید فکر کنید که استرس زیادی در فروش وجود دارد و یا فکر کنید حرفه‌ایست که روی تلفن زدن یا رودررو حرف زدن و یا تاکتیک‌های دیگر بناشده است که این تفکرات اشتباه هستند.

این ویدان توسط دین کارل که بیش از 30 سال است که به کار فروش و مدیریت فروش مشغول است آموزش داده می‌شود. فروش حرفه‌ای جذاب و پردرآمد است که فرصت‌های زیادی برای کسانی که حاضرند به‌سختی کار کنند فراهم می‌کند.

شما در خط مقدم در مواجهه با مشتریان و خریداران قرار دارید و این به شما اجازه می‌دهد که به‌صورت دست‌اول ببینید و بشنوید که بازار چه می‌خواهد.

هدف این ویدان آموزش اصول فروش موفق و ایجاد یک فرآیند فروش فوق موفق است. فروشنده‌ی حرفه‌ای چیزی است که همه او را دوست دارند و از او انرژی می‌گیرند و ما در این ویدان می‌خواهیم این اشتیاق و اصول را به شما منتقل کنیم.

در این ویدان با موضوعات زیر آشنا خواهید شد:

توسعه‌ی فرآیند فروش شما،  مراحل فرآیند فروش،  برنامه‌ریزی کنید، آماده شوید و اطلاعات جمع‌آوری کنید،  ارزیابی نیاز و راهکار لازم،  با یک محصول یا خدمت مشکلی را حل کنید،  محصول یا خدمات خود را ارائه کرده و به فروش برسانید،  برای کسب‌وکار درخواست کنید،  به وعده‌های خود عمل کنید،  با مشتریان خود پیگیری کنید،  با شرکت خود ارتباط برقرار کرده و گزارش بدهید،  به‌طور مستمر فرآیند خود را بهبود دهید،  از سایر فرآیندهای فروش بیاموزید،  نکاتی درباره‌ی مشتری یابی فروش،  استفاده از فرآیند فروشتان در بقیه‌ی جنبه‌های زندگی خود

اساتید دوره

دین کارل

دین کارل متخصص مربیگری اجرایی، مربیگری حرفه ای، آموزش فروش و توسعه رهبری است.

دین در بیش از سه دهه مدیریت فروش و موقعیت رهبری را با تعدادی از شرکت های بزرگ چاپ و نشر جهانی داشته است. تیم فروش او با فروش مستقیم به خرده فروشان عمده نظیر آمازون، بارنز و نوبل، Costco و دیگر زنجیره های ملی همراه با ابتکارات فروش B2B و B2C تمرکز داشتند. دین اکنون دارای کسب و کار مشاوره ای خود است که برنامه های آموزش فروش را همراه با مربیگری حرفه ای و اجرایی ارائه می دهد. علاوه بر این، او یک مربی  حرفه ای است.

دوره های پیشنهادی

نظرات درباره چگونه یک فرایند فروش پولساز را طی کنیم؟ (1 نظر)

دوره هاتون عالیه ، بدرخشید
1730 - 18 مهر 1399
person
mail