چگونه خالق زندگی خارق العاده خود باشیم؟

1
درس
5
فایل
105
دقیقه
97000 تومان

.از دیدگاه آنتونی رابینز  ایجاد کیفیت فوق العاده در زندگی بسیار اهمیت دارد او به حقیقت و به هوش ایمان دارد و مغز و هوش را جدا از هم می داند

اگر در روابط خود مشکلاتی دارید، اگر کسب و کار جدیدی را آغاز نموده اید، اگر برنامه ها و نقشه هایتان برای آینده بر روی کاغذ می مانند و به عمل تبدیل نمی شوند، بهتر است این ویدان را از دست ندهید.

رابینز در این سخنرانی فوق العاده میگوید:
ابتدا باید بفهمیم زندگی ما در چه وضیعتی قرار دارد وضعیت زندگی یا فوق العاده هست یا افتضاح، متوسطی وجود ندارد.
گاهی اوقات ما اجازه می دهیم که جهان بیرون ما جهان درون ما را کنترل کند که این باعث می شود  برخی اوقات انرژی درونی ما افتضاح شود.

----------------------------------------------------
آنتونی رابینز یکی از موفق ترین استادان دنیاست که تا به حال الهام بخش میلیونها انسان در سراسر کره زمین بوده است.

آنتونی رابینز اینک از بزرگترین نویسنده، سخنران و مربیان موفقیت است که سعی دارد به همه افراد کمک کند تا سرنوشت خود را در دست گرفته و هدف های ارزشمند خود را دنبال نموده و به آنها دست یابند.

اساتید دوره

تونی رابینز

آنتونی جی رابینز ملقب به تونی رابینز، کارآفرین، مشاور، استراتژیست کسب و کار، استراتژیست زندگی و فعال بشر دوست است که در سال 1960 در منطقه هالیوود در ایالت کالیفرنیای آمریکا به دنیا آمده است. او همچنین یکی از برترین نویسندگان و سخنرانان جهان نیز هست. او به واسطه کتاب های معروف و پر فروش خود در حوزه انگیزشی و موفقیت به شهرتی بی نظیر در سراسر جهان دست یافته است. کتاب های آنتونی رابینز در ایران هم جز پر فروش ترین کتاب ها هستند و او در ایران هم طرفداران بسیاری دارد. در ادامه مطلب ” زندگی نامه تونی رابینز “ با ما همراه باشید.

تونی رابینز به واسطه ی دانشی که از قوانین جهان بدست آورده بود در زمان کوتاهی توانست به اکثر رویاها و آرزوهای خود برسد و آن ها را به واقعیت تبدیل کند. افراد بسیاری در سرتاسر جهان وجود دارند که برای رسیدن به آرزوها و امیال خود در دروه های او شرکت نموده و یا کتاب های او را مطالعه می کنند.

آنتونی رابینز یک شعار بسیار معروف و جهانی دارد که در آن می گوید: همه ی ما استاد سرنوشت خود هستیم

بخش عمده ای از آنچه او در دوره ها، کارگاه های آموزشی، سمینار ها و کتاب هایش می گوید، به انگیزه دادن و الهام بخش بودن مربوط می گردد.

نظرات درباره چگونه خالق زندگی خارق العاده خود باشیم؟ (4 نظر)

بسیاررررعالییی
محمداسمعیلی - 5 آبان 1399
با سلام قابلیت دانلود ندارد
خلیل الرحمان سوادکوهیان - 11 شهريور 1399
بسیااار سپاسگزارم بابت این فایل زیبا
محمدجواد دهقان منشادی - 9 شهريور 1399
این فیلم اشکال دارد باکس نظردهی مشکل دارد لطفاً کنترل کنید فاصله قبولن نمیکند
امیر - 23 فروردين 1399
person
mail