کسب و کار در شرایط کرونا

1
درس
10
فایل
102
دقیقه
190000 تومان

چه کنیم تا کسب و کار خود را بهبود ببخشیم؟

ویروس کرونا یکی از جدیدترین و خطرناک‌ترین ویروس‌های شناخته شده است که این روزها تاثیر بسیار زیادی روی کسب‌ و کارهای آنلاین و سنتی داشته است.

در حال حاضر بسیاری از کشورها و سازمان ها تحت تاثیر کرونا قرار گرفته اند، اغلب کسب و کار ها دچار مشکلات فراوانی شده اند و اغلب آنها سایه بحران را روی سر خود می بینند بنابراین در این شرایط بحرانی به عنوان صاحب یک کسب و کار چه باید کرد؟

 

دکتر احمد روستا پدر بازاریابی نوین در ایران در این دوره آموزشی به ما خواهد گفت که چه کنیم تا در شرایط بحرانی بتوانیم کسب و کار خود را بهبود ببخشیم؟ 

 

لازم به ذکر است : افرادی که این دوره را خریداری می کنند میتواند از مشاوره رایگان دکتر روستا جهت پاسخ به سوالاتشان بهره مند شوند. شما میتوانید سوالات خود را در قسمت کامنت مطرح نمایید تا در آینده ای نزدیک دکتر روستا شخصا به آنها پاسخ دهد. پاسخ به سوالات فقط مخصوص کسانی می باشد که دوره را خریداری کنند.

 

برخی از سرفصل های این دوره عبارتند از:

- کسب و کار یوگائی

- بررسی و مطالعه آثار گوناگون در شرایط فعلی

- پذیرش واقعیات و تحولات

- بهینه کاوی و الگوشناسی سریع

- تنظیم سناریوهای سه گانه

- راهکارهای جلوگیری از پسرفت

-  تقویت کسب وکار و بازاریابی مجازی

- استفاده از کانال ها و رسانه های اجتماعی نوین

- بازمهندسی بازاریابی و فروش

اساتید دوره

احمد روستا

دکتر احمد روستا ملقب به پدر بازاریابی نوین در ایران در سال 1327 و در شهر يزد ديده به جهان گشود. ايشان مدرک دکترای مدیریت خود را از دانشگاه برادفورد انگلستان در سال 1979 میلادی اخذ نمود و در حال حاضر عضو رسمی هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی – دانشکده مدیریت و حسابداری می باشد. دکتر روستا دارای 34 سال سابقه تدریس، تحقیق و مشاوره در امور مدیریت، بازاریابی، صادرات ، تبلیغات و مدیریت استراتژیک و دارای مقالات و کتاب های تالیفی متعددی است.

نظرات درباره کسب و کار در شرایط کرونا (2 نظر)

دکتر روستا عالی هستند
فخرالدین رستگار - 22 فروردين 1399
بسیار عالی و کاربردی بود
2 - 22 فروردين 1399
person
mail