مدل‌های درآمدزایی آنلاین

1
درس
20
فایل
244
دقیقه
900000 تومان

مدل های درآمد زایی آنلاین

play_arrow
مقدمه دوره
12:24 - 30.7 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
در این دوره چه می آموزید؟
3:06 - 5.4 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
دو مفهوم اساسی در استارتاپ
4:08 - 10 مگابایت
play_arrow
مدل محصولات اطلاعات محور
26:09 - 63.5 مگابایت
play_arrow
مدل درآمد زایی از دیجی کالا
9:18 - 22.4 مگابایت
play_arrow
مدل مارکت پلیس - بخش اول
21:30 - 51.4 مگابایت
play_arrow
مدل مارکت پلیس - بخش دوم
23:54 - 56.8 مگابایت
play_arrow
مدل همکاری در فروش (Affiliate marketing)
12:5 - 27.7 مگابایت
play_arrow
مدل تجارت الکترونیک (E-commerce)
14:54 - 36.9 مگابایت
play_arrow
مدل درآمد زایی از اشتراک
12:54 - 32 مگابایت
play_arrow
مدل نرم افزار به عنوان خدمت
13:09 - 32.6 مگابایت
play_arrow
مدل تبلیغات برای سایت و اپلیکیشن
14:57 - 36.3 مگابایت
play_arrow
مدل فروش خدمات
07:54 - 16.7 مگابایت
play_arrow
مورد پژوهی - بخش اول
27:36 - 63.4 مگابایت
play_arrow
مورد پژوهی - بخش دوم
26:04 - 64.35 مگابایت
play_arrow
توضیحات پیرامون تمرین های دوره
08:15 - 20.9 مگابایت
play_arrow
آنچه در دوره بعدی می آموزید
8:15 - 20.9 مگابایت

منابع تکمیلی

picture_as_pdf
جزوه مدل‌های درآمدزایی آنلاین
picture_as_pdf
تمرین مدل‌های درآمدزایی آنلاین
play_arrow
مارکت پلیس عمودی و افقی

یکی از فرصت‌های ثروت آفرینی جذاب و چشمگیر ایجادشده در عصر تغییرات سریع و وسیع بازار، فرصت‌های فناوری دیجیتال است. با نمایان شدن تأثیر ارتباطات سریع و ارزان در فضای مجازی، کسب‌وکارهای ایران و جهان به‌سرعت در حال هدایت مسیر بازاریابی و تبلیغات خود به فضای دیجیتال مارکتینگ هستند. جایی که به کمک ابزارهای فناورانه و اینترنت، هرکس با هر پیشینه و بودجه‌ای می‌تواند، ارتباط سریع و ساده‌تری را با مخاطبان خود برقرار کند.

زمانی که کسب‌وکارهای سنتی افول کردند، کسب‌وکارهای آنلاین رشد داشته‌اند و کسب‌وکارهای آنلاین سبب زنده ماندن، بقا و رشد کسب‌وکارهای سنتی شده‌اند.

دوره مدل‌های درآمدزایی آنلاین، یک دوره فوق‌العاده کاربردی است که از صفر تا صد روش‌های درآمدزایی از اینترنت را به شما آموزش می‌دهد. در این دوره انواع روش‌های درآمدزایی آنلاین شامل ارائه محصولات اطلاعات محور، همکاری در فروش، وب‌سایت و اپلیکیشن پربازدید، ارائه نرم‌افزار خدمت، درآمدزایی از دیجی کالا، مارکت پلیس، تجارت الکترونیک، درآمدزایی از اشتراک و انتخاب بهترین مدل برای شخص شما می‌باشد. مفاهیم پیچیده در این دوره، ساده‌سازی شده است و کاملاً مهم و کاربردی هستند.

چرا شما به دوره درآمدزایی آنلاین نیاز دارید؟ زیرا یک انسان آزاده هستید. انسان ذاتاً به دنبال آزادی است.  ارزش‌های انسانی شامل، آزادی زمان، آزادی مکان و آزادی درآمدی است. چون آزاد آفریده‌شده‌ایم. هر ۳ نوع آزادی با کسب‌وکار آنلاین تحقق پیدا می‌کند. شما به دنبال خلق ارزش هستید، دنبال ثروت آفرینی واقعی هستید. در دنیای دیجیتال مشتریان زیادی چشم‌انتظار شما هستند. رفتار مشتریان به سمت دنیای دیجیتال سوق پیداکرده است. دنیای دیجیتال جایی است که مشتریان بیشترین وقت خود را در آن سپری می‌کنند.

کسب‌وکار اینترنتی یا آنلاین ترکیبی از مهارت، دانش و خلاقیت است که با هر سطح از دانش، علاقه، تخصص و بودجه‌ای می‌توان نیازهای قشری از افراد جامعه را به کمک آن برطرف کرد. کسب‌وکار اینترنتی فقط داشتن یک وب‌سایت نیست. انواع روش‌های درآمدزایی آنلاین وجود دارد که فروش محصول فیزیکی از طریق وب‌سایت تنها یکی از انواع روش‌های کسب‌وکار اینترنتی است.

شما به کمک این دوره می‌توانید، بدون داشتن دفتر کار، مغازه، فروشگاه، به‌صورت آنلاین، در هر زمان و هر مکانی که هستید کسب درآمد کنید. این دوره صفر تا صد مدل‌های درآمدزایی آنلاین را توضیح می‌دهد. این دامنه بسیار وسیع است و هرکسی می‌تواند در آن شروع به فعالیت کند. قدم اول آموزش است. پس شروع کنید.

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

نظرات درباره مدل‌های درآمدزایی آنلاین (13 نظر)

عالی دوره رایگان ۲۱رمصان ۱۴۰۰
سکینه میرزایی - 14 ارديبهشت 1400
فوق‌العاده بود
27673 - 8 اسفند 1399
جناب آقای ربانی از راهنمایی شما سپاسگذارم واقعا دوره خیلی خوب برای خیلی از افراد بیکار و خیلی از جوانان این مرز بوم که هیچ هدفی ندارند این ویدئوها خیلی کارساز می باشندمتشکریم
احمدجابریان اصل - 29 دي 1399
از هدیه شما متشکرم
فائزه توکلی - 28 دي 1399
بسیار عالی
مهدی جوهری - 28 دي 1399
بسیار عالی متشکرم
محمد نوبهار - 28 دي 1399
بسیار عالی
سمیرا صدیقی - 27 دي 1399
عالیه❤️❤️❤️
محمدحسن - 27 دي 1399
متشکرم
مریم رحمانی - 27 دي 1399
واقعا دوره کابردی و.مفیدی هست.برای کسانی که میخوان.کسب.و.کار.پر سودی.رو راه اندازی کنن.متشکرم
هدی - 11 آذر 1399
بسیار عالی و کاربردی
جعفر نایینی - 8 مهر 1399
سلام. بسیارعالی
نگارستان - 22 شهريور 1399
بهترین ❤
32626 - 28 ارديبهشت 1399
person
mail