مدل‌های درآمدزایی آنلاین

مدل‌های درآمد زایی آنلاین

این جلسه اول دوره غیرحضوری «درآمدزایی آنلاین» است. در این دوره با اصول کلیدی راه‌اندازی استارتاپ میلیاردی آشنا می‌شوید. در جلسه اول این دوره انواع مدل‌های درآمدزایی آنلاین و کسب‌وکار توضیح داده می‌شود. مواردی مثل مدل محصولات اطلاعات محور، مدل همکاری در فروش یا Affiliate marketing، مدل انتشار و توسعه نرم‌افزار، مدل درآمدزایی از دیجی‌کالا، تجارت الکترونیک، مدل Market Place، مدل درآمدزایی از اشتراک، مدل درآمدزایی از اینترنت

در این جلسه شما دیدگاه میلیاردی خواهید داشت . ذهنیت یک فرد موفق را پیدا خواهید کرد.

مدیریت کسب و کار مانند یک جاده پرپیج و خم است که ورودی‌ها و خروجی‌های زیادی در این جاده است. اگر بدون اطلاعات یا با چشم بسته وارد این جاده پر پیچ و خم شوید ممکن است گم شده و از مسیر اصلی هدفتان خارج شوید و کلی از وقتتان را از دست بدهید. ولی اگر شما یک نقشه راه داشته باشید دیگر می‌دانید به کجا باید بروید و چگونه حرکت کنید.  مدل کسب و کار در واقع نقشه راه است که شما را از بیراهه رفتن دور می‌کند و کسب‌وکارتان را متحول می‌کند و کمک می‌کند که با یک دید بار و نگاه یکپارچه بتوانید مسیرتان را ادامه دهید.

پس برویم و جلسه «مدل‌های درآمدزایی آنلاین» را با دقت ببینیم!

1
درس
15
فایل
244
دقیقه
690000 تومان
50%
345000 تومان

مدل های درآمد زایی آنلاین

play_arrow
مقدمه دوره
12:24 - 30.7 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
در این دوره چه می آموزید؟
3:06 - 5.4 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
دو مفهوم اساسی در استارتاپ
4:08 - 10 مگابایت
play_arrow
مدل محصولات اطلاعات محور
26:09 - 63.5 مگابایت
play_arrow
مدل درآمد زایی از دیجی کالا
9:18 - 22.4 مگابایت
play_arrow
مدل مارکت پلیس - بخش اول
21:30 - 51.4 مگابایت
play_arrow
مدل مارکت پلیس - بخش دوم
23:54 - 56.8 مگابایت
play_arrow
مدل همکاری در فروش (Affiliate marketing)
12:5 - 27.7 مگابایت
play_arrow
مدل تجارت الکترونیک (E-commerce)
14:54 - 36.9 مگابایت
play_arrow
مدل درآمد زایی از اشتراک
12:54 - 32 مگابایت
play_arrow
مدل نرم افزار به عنوان خدمت
13:09 - 32.6 مگابایت
play_arrow
مدل تبلیغات برای سایت و اپلیکیشن
14:57 - 36.3 مگابایت
play_arrow
مدل فروش خدمات
07:54 - 16.7 مگابایت
play_arrow
مورد پژوهی - بخش اول
27:36 - 63.4 مگابایت
play_arrow
مورد پژوهی - بخش دوم
26:04 - 64.35 مگابایت
play_arrow
توضیحات پیرامون تمرین های دوره
08:15 - 20.9 مگابایت
play_arrow
آنچه در دوره بعدی می آموزید
8:15 - 20.9 مگابایت
picture_as_pdf
جزوه
picture_as_pdf
تمرین
picture_as_pdf
خلاصه دوره مدل های درآمد زایی آنلاین
- 0.3 مگابایت

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دنالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

نظرات درباره مدل‌های درآمدزایی آنلاین (1 نظر)

بهترین ❤
32626 - 28 ارديبهشت 1399
person
mail