راهکارهای ارائه سایت یا اپلیکیشن جدید

4
درس
17
فایل
77
دقیقه
900000 تومان

مقدمه

play_arrow
آنچه در این دوره می آموزید
02:29 - 11 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline

راهکارهای ارائه سایت یا اپلیکیشن جدید

play_arrow
ویژگی محصول خوب | بخش اول
12:21 - 51.2 مگابایت
play_arrow
آیا حتما باید مهارتهای فنی داشته باشیم؟
4:23 - 19.3 مگابایت
play_arrow
طراحی یک اپلیکیشن یا سایت چقدر هزینه دارد؟
9:34 - 41.3 مگابایت
play_arrow
راه های حضور در فضای مجازی
12:15 - 53.8 مگابایت
play_arrow
مشکلات پنهان در ایجاد یک سایت یا اپلیکیشن
18:34 - 80.7 مگابایت
play_arrow
زبان مناسب برنامه نویسی چیست؟
1:20 - 6.14 مگابایت
play_arrow
مشخصات یک وبسایت خوب چیست؟
4:25 - 19.3 مگابایت
play_arrow
آیتم های یک قرارداد خوب با پیمانکار
1:44 - 7.78 مگابایت
play_arrow
مدیریت پروژه
5:54 - 26.3 مگابایت

منابع تکمیلی

picture_as_pdf
اسلایدهای دوره
picture_as_pdf
نکات مهم قرارداد طراحی سایت
picture_as_pdf
نکات مهم قرارداد طراحی نرم افزار
picture_as_pdf
نمونه قرارداد 1
picture_as_pdf
نمونه قرارداد 2
- مگابایت
cloud_download
picture_as_pdf
نمونه قرارداد 3

قدم بعدی

play_arrow
آنچه در جلسه بعدی خواهید آموخت
2:17 - 9.96 مگابایت

شاید ایده‌های مختلفی برای کسب‌وکار در ذهن خود داشته باشید، اما وقتی به بودجه و هزینه‌های گزاف آن فکر می‌کنید، از انجام آن‌ها مأیوس می‌شوید و دیگر به آن‌ها فکر نمی‌کنید. کسب‌وکار دیجیتالی یا اینترنتی بهترین راه برای کسب درآمد و رسیدن به هدفی است که در ذهن دارید و یقیناً از راه‌اندازی یک کسب‌وکار سنتی بسیار کم‌هزینه‌تر است و زودتر به نتیجه مطلوب می‌رسید‌.

راه‌های حضور در دنیای دیجیتال چه هستند؟، آیا لازم است در همه دنیای دیجیتال حضورداشته باشیم؟، چقدر سرمایه‌گذاری می‌خواهد؟ همه این‌ها سؤالاتی است که وقتی می‌خواهیم کسب‌وکار آنلاین خود را راه‌اندازی کنیم، از خود می‌پرسیم، نگران نباشید، دوره راه‌کارهای ارائه سایت یا اپلیکیشن جدید به‌صورت عینی و کاربردی  و نه به‌صورت تئوری، به‌تمامی سؤالات شما در این زمینه پاسخ می‌دهد.

ورود به تجارت آنلاین، یک اقدام ضروری برای اکثر کسب‌وکارها محسوب می‌شود. تمام مشتریان شما به‌نوعی در فضای آنلاین حضور مستمر دارند و فضای آنلاین بهترین بستر، برای قرار دادن محصولات خود، جلو چشم مخاطبین است. 

بازاریابی اینترنتی برای هر کسب‌وکاری بسیار مهم است و درآمد را افزایش می‌دهد. ازجمله راه‌های حضور در دنیای دیجیتال، داشتن وب‌سایت، اپلیکیشن، وبلاگ و یا حضور در رسانه‌های اجتماعی می‌باشد.

از مزایای داشتن کسب‌وکار آنلاین، می‌توان به کاهش هزینه، سهولت دسترسی، قابلیت دسترسی، بازاریابی گسترده‌تر، افزایش اعتبار، به‌روز بودن اطلاعات و ارائه خدمات بهتر اشاره کرد.

موضوعات آموزشی دوره راه‌کارهای ارائه سایت یا اپلیکیشن جدید از محمدمهدی ربانی عبارت‌اند از:

ویژگی‌های محصول خوب چیست؟، آیا حتماً باید مهارت‌های فنی داشته باشیم؟، طراحی یک اپلیکیشن یا وب‌سایت چقدر هزینه دارد؟، راه‌های حضور در فضای مجازی چه هستند؟، مشکلات پنهان در ایجاد یک سایت و اپلیکیشن چیست؟، زبان مناسب برنامه‌نویسی چیست؟، مشخصات یک وب‌سایت خوب چیست؟، آیتم‌های یک قرارداد خوب با پیمانکار چیست؟، مدیریت پروژه و برنامه‌ریزی چیست؟

وب‌سایت یا اپلیکیشن؟ کدام گزینه مناسب‌تری است؟ شاید هر دو. در نگاه اول وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل بسیار نزدیک به هم به نظر می‌رسند. تعیین اینکه کدام‌یک برای نیازهای شما مناسب‌تر است، بستگی به عوامل متعدد، ازجمله، هدف اصلی شما از این کار، جامعه هدف شما، میزان بودجه و بسیاری پارامترهای اثرگذار دیگر دارد.

به کمک این ویدان می‌توان در هزینه‌ها و زمان و بروز اشتباهات احتمالی، تا حد بسیار زیادی جلوگیری کرد. سرعت و چابکی بسیار مهم هستند و هر پِلنی انتخاب می‌کنید، نیاز به افراد متخصص در طراحی و اجرا و نگهداری دارد.

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

نظرات درباره راهکارهای ارائه سایت یا اپلیکیشن جدید (2 نظر)

عاااالی بود
2087006835 - 6 شهريور 1400
عالی مثل همه ی دوره های استاد عزیز ❤✌
32626 - 19 تير 1399
person
mail