موفقیت در بازاریابی محتوا با کمک رسانه های اجتماعی

1
درس
8
فایل
13
دقیقه
15000 تومان

با استفاده از رسانه­ های اجتماعی به جست­وجوی بهترین شیوه­ های بازاریابی محتوا بپردازید.  در این دوره­ ی کوتاه، لئوان وایز شما را با انواع مختلف محتواهایی آشنا می ­سازد که می­توانید در رسانه ­های اجتماعی بگنجانید و توضیح می­دهد که چگونه از ارزش محتوای تولید شده ­تان همچون یک اهرم استفاده کنید. وی چهار شیوه ­ی توزیع محتوا را پوشش داده و پیشنهادهایی برای سنجش نتایج­تان ارائه می­دهد. علاوه بر این، رهنمودهای دست اولش را برای ارتقای بازاریابی محتوای­تان با استفاده از رسانه­ های اجتماعی با شما به اشتراک می­گذارد.

مباحث عبارتند از: 

  • منظور از بازاریابی محتوا چیست؟
  • درک قدرت رسانه­ های اجتماعی به عنوان یک پلتفرم؛
  • چهار نوع محتوای مخصوص رسانه­ های اجتماعی کدامند؟
  • توزیع محتوا در رسانه­ های اجتماعی؛
  • سنجش موفقیت؛
  • رهنمودهایی برای بازاریابی عالیِ محتوا با استفاده از رسانه­ های اجتماعی.

اساتید دوره

لوئان وایز

لوئان وایز دارای 15 سال تجربه‌ی بازاریابی B2B است؛ او در آژانس‌ها، سمت کاربر و در نقش مشاور فعالیت داشته است.
او مجموعه‌ای از مهارت‌های متنوع را پرورش داده است. او در بازاریابی سنتی (رویدادها، ایمیل مستقیم و دیگر رسانه‌های چاپی) و، همچنین، بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال شناخته شده است. او به مشتریانش کمک می‌کند تا فعالیت‌های موثرتری در زمینه‌ی بازاریابی داشته باشند و مطمئن شوند که پیام‌های اصلی‌شان در زمان مناسب و به افراد مناسب می‌رسد.
Luan در بخش‌های مختلف، از جمله لوازم اداری، خدمات پستی، مخابرات، استخدام، مدیر تسهیلات و تحصیلات عالیه فعالیت داشته است. او برای برندهایی مانند رویال میل، Hilton Hotels & Resorts و دانشگاه کمبریج کار کرده است، همچنین، با شرکت‌هایی که در زمینه‌ی تخصصی‌شان قوی هستند، اما در دنیا شناخته شده نیستند، نیز همکاری داشته است. او کتابِ آرام! این فقط رسانه‌ی اجتماعی است: راهنمای استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای شما و کسب‌وکارتان را نوشته است.

دوره های پیشنهادی

نظرات درباره موفقیت در بازاریابی محتوا با کمک رسانه های اجتماعی (1 نظر)

ممنون از دوره خوب اما خیلی باسرعت صحبت میکنه
18714 - 11 اسفند 1398
person
mail