اصول طلایی مشتری یابی بری رسیدن به فروش بالا

5
درس
11
فایل
33
دقیقه
29000 تومان

مشتری یابی تا حد بسیار زیادی یک بازی فکری است. می توانید تمام آنچه که مناسب است را به زبان بیاورید اما اگر نگرش­تان با حرف هایتان هماهنگ نبوده یا اگر فرایند مشتری­ یابی­‎‌تان منسجم نباشد آنگاه موفقیت‌تان در خطر خواهد بود.

در این دوره، جف بلومفیلد مربی فروش شرکت­ های فورچون 500 کمک­تان می­ کند تا ذهنیت درستی برای مشتری­ یابی پرورش دهید: یاد بگیرید چطور عوامل مزاحم را از سر راه­­تان بردارید تا بتوانید روی مشتری­ های بالقوه­ تان و نیازها دغدغه­ هایشان و اینکه چطور محصول یا خدمت ­تان می­تواند به شیوه ­ی منحصر به فردی به آنها کمک کند، متمرکز شوید. وی همچنین دیدگاه ­هایی در مورد برنامه ریزی برای موفقیت و پاداش دادن به خودتان برای با انگیزه ماندن ارائه میدهد.

اساتید دوره

جف بلومفیلد

جف بلومفیلد کوچ و سرپرست فروش و نویسنده کتاب "فروش مبتنی بر داستان" است.
جف بلومفیلد نه تنها یک استاد حرفه است بلکه خود تجربیات عملی زیادی دارد و بخش اعظم حرفه خود را در شرکت معروف Genentech، در نقش های مختلف مدیریت و رهبری در واحد بازاریابی و فروش صرف کرده است.او بنیانگذار دو شرکت مشاوره ای موفق بین المللی، Braintrust و Apex Training & Development است و مشتریان زیادی در موضوعات رهبری، ارتباطات، فروش مبتنی بر داستان و تاثیر قدرتمند علوم اعصاب در فروش و بازاریابی دارد.
جف کتاب پرفروش "فروش مبتنی بر داستان" را نوشته است و شرکت های معروف و خوش آوازه ی زیادی را در زمینه فروش مبتنی بر داستان آموزش داده است. وی به عنوان کوچ و مربی اجرایی برای مدیران ارشد چندین شرکت برتر بین المللی کار کرده و مشاور استراتژی، فروش و بازاریابی بوده است. او همچنین رهبری شرکت هایی با ده تا ده هزار کارمند را بر عهده داشته است.این ویدان به تمام افرادی که می خواهند حرفه خود را آنلاین کنند یا یک کسب و کار مجازی راه اندازی کنند توصیه می شود.

 

دوره های پیشنهادی

نظرات درباره اصول طلایی مشتری یابی بری رسیدن به فروش بالا (1 نظر)

برای رو بری نوشتید در عنوان دوره
2087024294 - 6 شهريور 1400
person
mail