کتاب صوتی | قدرت بی‌پولی

1
درس
9
فایل
625
دقیقه
30000 تومان

درباره‌ی کتاب قدرت بی پولی

لیست ثروتمندترین افراد دنیا پر از انسان‌هایی است که ثروت خود را از طریق خانواده و ارث کسب کرده‌اند. دیموند جان با این گروه کاری ندارد. در ادامه افرادی هستند که موفقیت‌ در کسب و کارشان را وامدار سرمایه‌ی اولیه‌ای هیستند که پدر و مادر به آنها بخشیده است. دیموند جان برای این گروه هم حرفی برای گفتن ندارد. دیموند جان در کتاب خود، قدرت نهفته در بی‌پولی را در زندگی افراد موفق بررسی کرده است و به این نتیجه رسیده است که  بی‌پولی فقط  ذهنیت است و ارتباطی با دارایی‌ و ثروت انسان ندارد. او برش‌هایی از زندگی افراد موفق را در کتاب خود آورده است و نظریه‌های خود را با مثال‌های واقعی توضیح می‌دهد.

مخاطب اصلی دیموند جان در کتاب قدرت بی‌پولی افرادی است که دچار محرومیت هستند و مشکلات زیادی در برابر آنها قد علم کرده است. او در این کتاب زندگی افرادی فقیر و تنگدست را به عنوان نمونه مطرح کرده است او بی‌پولی را یک وضعیت و شرایط دائمی نمی‌داند بلکه آن را یک ذهنیت اشتباه تلقی کرده است.

کتاب قدرت بی‌پولی در سال 1397 به بازار ایران معرفی شد. کاوه صدقی این اثر را به فارسی ترجمه کرده است و نگاه نوین انتشار آن را برعهده داشت .

اساتید دوره

دیموند جان

دیموند جان متولد سال 1969 در آمریکا است و ثروت او هم اکنون مبلغی بیش از 300 میلیون دلار برآورد شده . دیموند جان را بیشتر به عنوان سرمایه گذار و مالک شرکتی به نام FUBU می شناسند.

دیموند جان نه تنها جان هر چیزی را که کارآفرین ها آرزوی آن را دارند انجام داده، بلکه تبدیل به یک رهبر در اشتراک گذاشتن تیزهوشی در کسب وکار شده است.

نظرات درباره کتاب صوتی | قدرت بی‌پولی (3 نظر)

کتاب قدرت بی پولی بسیار فوق العاده و درجه یک است، قدرت بی پولی یعنی تصمیم، تغییر، برنامه، تلاش، پشتکار، شکست و تکرار موفقیت و در نهایت پیروزی، این نکته را در نظر بگیرید که همه این مراحل با قدرت بی پولی انجام میشوند. قدرت بی پولی به معنای عطشی برای موفقیت است.
محسن اخباری دوین - 17 شهريور 1399
کتاب خوبیه ممنون از تیم ویدان
882 - 31 تير 1399
عالی بود. امیدوارم کتابهای صوتی بیشتری روی ویدان قرار بگیرد.
سهیلی - 20 تير 1399
person
mail