فن بیان و زیبا سازی صدا

1
درس
7
فایل
45
دقیقه
120000 تومان

آیا شما هم دوست دارید صـدای زیبـاتر و فن بیـان بهتـری داشته باشید؟       

ما انسان ها موجوداتی اجتماعی هستیم و در شرایط مختلف زندگی به ارتباط، گفتگو و مذاکره با یکدیگر نیازمندیم. تأثیر مستقیم ارتباط با دیگران بر جنبه های مختلف زندگی مان آشکار و انکار نشدنیست. بنابراین، فراگیری مهارت فن بیـان و زیبـاسازی صـدا برای بهبود روابط اجتماعی امری لازم و ضروری است. دنیای امروز دنیای ارتباطات و مذاکرات است و توانمندی در این مهارت ها باعث برقراری روابط موفق تر با دیگران و کامیابی بیشتر در زندگی می شود.

استاد امیـر چهـره بخـش در این دوره هیجـان انگیـز، آموزش نوین فن بیـان و زیبـاسازی صـدا را به شما عزیزان ارائه می کند که شامل آموزش اصول تنفس صحیح، زیبـاسازی صـدا، مدیریت استرس، وضوح کلام و ... می باشد.

تمرینات ویژه ای که در این دوره اثربخش در اختیارتان قرار می گیرد، باعث می شود تا صـدا و فن بیـان نافذ و جذاب تری داشته باشید. با اعتمادبه نفس بیشتر در هر جمعی حاضر شوید و مانند مغناطیس، احترام و توجه دیگران را به خود جلب کنید. 

اساتید دوره

امیر چهره‌ بخش

دکترای مدیریت کسب و کار، استراتژیست موفقیت، کوچ و مشاور ارشد کسب و کار و ارتباطات، بنیـانگذار آموزش نوین فن بیـان (برای مدیران، مدرسان، سخنرانان، فروشندگان، کارآفرینان و...)، موسیقیدان و متخصـص زیبـاسازی صـدا و نویسنده کتاب های آموزشی (بیش از 10 جلد) است.
او مربی و مشاور تعداد زیادی از سخنرانان و اساتید محترم کشور می باشد. تا به حال هزاران نفر در سمینارها و کارگاه های تخصصی او شرکت کرده اند و توانسته است به موفقیت آنها در ارتباطات اجتماعی و کسب و کارشان کمک کند.
همچنین در آموزش زیباسازی صدا از دانش موسیقی خود برای توانمندسازی و ایجاد زیبایی و جذابیت، قدرت و رسا بودن بیشتر صدا استفاده کرده است. علاوه بر اینکه او مربی رشد کسب و کار و توسعه فردی است، آثار زیبایی در دنیای موسیقی دارد و اوقاتی نیز به آموزش حرفه ای موسیقی، آهنگسازی، تنظیم و ضبط آثار خود در استودیو می پردازد.

نظرات درباره فن بیان و زیبا سازی صدا (6 نظر)

مختصر.و.مفید
محمدمهدیزارعی - 12 آذر 1400
مطالب عالی بود. امیدوارم دور ه حرفه ای تری هم باشه
2087029135 - 24 آبان 1400
رایگان بزارید لطفا
2087027128 - 23 مهر 1400
لطفا رایگان کنید
16657 - 7 اسفند 1399
لطف کنید رایگان بزارید
43574 - 5 بهمن 1399
بسیارعالیوکاربردی
محمداسمعیلی - 30 آبان 1399
person
mail