دوره جامع تسلط بر اهداف

 

 

چگونه با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری، سال 98 را تبدیل به بهترین سال زندگی‌تان کنید!؟

هدف، یافتن راهی برای رسیدن به موفقیت است و هر چیزی جز این، فرعی محسوب می‌شود. تمام انسان‌های موفق به شدت هدفگرا هستند و هدفشان بیشتر از هر چیزی برایشان مهم است و با تمام وجود می‌خواهند که در هر روز از زندگی‌شان در جهت تحقق اهدافشان تلاش کنند.

اینکه شما بتوانید هدف‌گذاری کنید، مهم‌ترین و بزرگترین قسمت کار را برای موفق شدنتان انجام داده‌اید. با داشتن هدف، ذهنیت مثبت ما به کار می‌افتد و نقطه‌نظرها و انرژی برای دستیابی به این اهداف آزاد می‌شوند. بدون هدف بودن، شما را دچار جزر و مد می‌کند و باعث می‌شود که به همراه زندگی، بالا و پائین بروید. اما با داشتن هدف چون تیری که از کمان رها شده باشد، به سوی اهدافتان به حرکت در می‌آئید تا به آن اصابت کنید.

 

 

واقعیت این است که اگر عمری طولانی هم داشته باشید، توانمندی‌های بالقوه‌تان بیش از آن هستند که همه آن‌ها مورد استفاده قرار بگیرند. هر آنچه تاکنون به دست آورده‌اید، تنها جزئی از آن چیزی‌ست که توانائی دستیابی به آن را دارید.

یکی از قوانین موفقیت این است که: « مهم نیست از کجا می‌آئید، مهم این است که به کجا می‌روید. اما این‌که به کجا می‌روید را شما و اندیشه‌های شما مشخص می‌سازند.»

هدف‌های روشن و واضح بر اعتماد و اطمینان شما می‌افزایند، صلاحیت شما را زیادتر می‌کنند و انگیزه‌هاتان را بالاتر می‌برند.

زندگی کردن بدون هدف، شبیه رانندگی در مه غلیظ است. موتور اتومبیلتان هرقدر هم قوی و نیرومندباشد، باز شما به آرامی رانندگی می‌کنید و مردّد هستید و حتّی روی جاده‌یی صاف، حرکت رو به جلو اندکی دارید. با تصمیم‌گیری درباره اهدافتان، مِه بلافاصله از بین می‌رود و شما در موقعیتی قرار می‌گیرید که از توانمندی‌های خود استفاده می‌کنید.

داشتن هدف‌های روشن و شفاف به شما امکان می‌دهد پا بر پدال کار و زندگی خود بفشارید و شتابان در راستای تحقق بخشیدن خواسته‌هاتان به حرکت درآئید، و این معجزه‌ی هدف‌گذاری در زندگی‌ست.

 

 

اغلب ما آرزوهای بزرگی داریم که در اولین نگاه، رسیدن به آنها غیرممکن به نظر می‌رسد. به راحتی ممکن است احساس ناامیدی کنیم زمانی که روبه‌رویمان هدفی عظیم و دست نیافتنی قرار گرفته است.

فایده هدف‌گذاری تنها این نیست که برای زندگی‌مان برنامه‌ای داشته باشیم و خود را نسبت به آن متعهد بدانیم. هدف‌گذاری باعث می‌شود ما به چیزهایی در زندگی‌مان بیاندیشیم و چیزهایی را بخواهیم که پیشتر برای خود ممکن نمی‌دانستیم.

هدف‌گذاری اصولی می‌تواند به ما کمک کند تا این خواسته بزرگ و ترسناک را به گام‌های کوچک و سهل الوصول‌ تبدیل کنیم. برنامه‌ریزی برای این اهداف و اقدامات کوچک‌تر، نه تنها مسیر به سمت هدف غایی‌مان را آسان‌تر  می‌کند، بلکه نتایج تحقیقات حاکی از این است که موفقیت در اهدافی هر چند کوچک، انگیزه ما را دائما شارژ نگه می‌دارد تا در سختی‌های مسیر جا نزنیم و ادامه دهیم.

 

 

آیا شما هم خواسته‌ای دارید که بسیاری از مردم آرزویش را دارند، اما تعداد معدودی آن را شدنی می‌دانند؟ تنها زمانی که شما آن خواسته را به شکل یک هدف در آورید و هر روز در مسیر آن اقدامی انجام دهید است که می‌توانید آن را محقق سازید، در غیر این صورت، شما هم مثل بقیه مردم باور دارید که آن آرزویی دست نیافتنی است. زمانی که شما پیشرفتی هرچند آرام در این مسیر داشته باشید است که می‌توانید منتظر باشید که متمایز از دیگران در حال محقق ساختن این خواسته هستید، و صرفا آرزویی را به شکل مبهم در سر نمی پروانید.

 

افراد موفق همیشه برای روز، ماه و سال خود برنامه دارند. این دسته از افراد فقط 4درصد از مردم جهان هستند.

 

شما می‌خواهید عضو کدوم دسته باشید؟ 4درصد افرادی که هدف دارند و با برنامه حرکت می‌کنند و به اهدافشان می‌رسند؛ یا افرادی که اکثریت مردم جهان را تشکیل می‌دهند؛ که فقط برنامه‌ی آن‌ها این است که صبح را به شب برسانند و مرتب نسبت به جریانات زندگی غر بزنند.

 

یکبار تصمیم بگیر و برای همیشه زندگی خود را تغییر بده.

 

 

چرا در دوره جامع تسلط بر اهداف شرکت کنید؟

زیرا این دوره جامع به گونه‌ای طراحی شده که اهداف شما را از سطح خودآگاه به لایه های عمیق ذهنی‌تان منتقل سازد. شاید تا به حال بارها هدف‌گذاری کرده باشید، اما خیلی زود سرد شده‌اید و به زندگی دلخواه خود نرسیده‌اید، می‌دانید مشکل چیست؟ ذهن ناخودآگاه، بله، ذهن ناخودآگاه شما بزرگ‌ترین مانع برای رسیدن به اهداف‌تان است و تا ذهن خود را برای موفقیت برنامه‌ریزی نکنید نمی‌توانید به چشم انداز خود در زندگی برسید.

استراتژی های قدرتمند این دوره، به شما می‌آموزد که ذهن ناخودآگاه خود را به جای مانع، تبدیل به بزرگ‌ترین نیروی پیشران برای رسیدن به اهداف‌تان نمایید.

با عمل به استراتژی های فوق‌العاده این دوره، جریان سلامت، ثروت، آرامش و قدرت نامحدود به زندگی شما راه می‌یابد و زندگی رویایی خود، همان که همیشه آرزویش را داشتید را تجربه خواهید کرد.

 

 

 

 

تفاوت‌های این دوره:

این برنامه با تمام دوره‌هایی که تا به حال شرکت نموده‌اید کاملا متفاوت است

100% غیرحضوری است، در هر مکان و زمانی می‌توانید به آن گوش فرا دهید

جزوه منحصربفرد که با آن می‌توانید دفتر اهداف‌تان را به راحتی به کتاب اهداف تبدیل کنید

با زبانی بسیار ساده مفاهیم عمیق ذهنی را به شما آموزش می‌دهد

محتوای دوره مادام‌العمر در اختیارتان قرار دارد

محتوای این دوره به روز و در کلاس جهانی است

این برنامه شامل مدیتیشن‌ها، خودآگاهی‌های فردی و تمرین‌های خودآموز متعدد است

عضویت در گروه خصوصی در تلگرام و ارتباط مستقیم با محمدمهدی ربانی مدرس دوره

 

 

هدایایی که با ثبت نام در دوره تسلط بر اهداف به شما تعلق می‌گیرد :

کتاب بهترین سال زندگی اثر دارن هاردی به ارزش 30 هزار تومان 

دوره صوتی آینده پژوهی ( 100 ایده کسب و کار برای آینده) به ارزش 290 هزار

دوره تصویری هنر پیدا کردن شغلی که عاشقش هستیم به ارزش 99 هزار

دوره صوتی درست فکرکن و ثروتمندشو! به ارزش 149

دوره تصویری هوش مالی و مدیریت پول  به ارزش 200 هزار

فیلم همایش پرش از رکود (آزمندیان – ربانی)  به ارزش 75 هزار

فیلم همایش بازاریابی و فروش در عصر دیجیتال به ارزش 190 هزار

ارزش کل هدایا : 1.033.000 تومان

 

 

 

آشنایی با سرفصل‌ها و محتوای دوره تسلط بر اهداف :

 • آزادسازی قدرت نهفته درهدف گذاری
 • چگونه قدرت خود را باور کنید
 • شناسایی توانایی منحصر به فرد خود
 • شناخت توانمندی ‌ها
 • تراشیدن زیبایی درون
 • شناخت پنهان کاری‌ها
 • مدیتیشن بتی بثارد Betty bethards
 • کشف هدف والا و چشم انداز خود
 • هدف والای زندگی Purpose
 • چگونه خواسته های خود را شفاف کنید
 • کشف کارهایی که عاشقش هستید
 • تدوین چشم انداز شخصی
 • شناخت همراه موفقیت و استفاده از آن
 • برنامه‌ریزی آینده ایده آل خود
 • هدف‌گذاری صحیح و برنامه اقدام
 • تدوین اهداف
 • نقشه‌کشی ذهنی Mind Mapping
 • گروه‌های مسترمایند Mastermind
 • قدرت تمرکز
 • تدوین ۵ سال آینده شما
 • بزرگ‌ترین قانون زندگی
 • قوانین طبیعی جهان
 • قانون امواج و جذب
 • قانون ریتم
 • قانون نسبیت
 • قانون علت و معلول
 • قانون خلقت
 • شما واقعا چه کسی هستید
 • حقیقت مغز انسان
 • قدرت باور
 • چگونه برای رسیدن به اهدافمان باورهایمان را تغییر دهیم؟
 • ‌ زندگی رویایی تان را طراحی کنید
 • تجسم و اظهار نتایج موردنظر

 

 

آشنایی با محمدمهدی ربانی مدرس این دوره :

او 10 سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره کرده و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله خلاقیت است. این مجله هم اکنون یکی از موفق‌ترین رسانه‌ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی‌ها در جوانی به آن دست یافته است.

محمدمهدی ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب‌های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد.

محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه‌ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی‌های کشور است. 

  

ایشان قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است.

ده‌ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می‌داند.

او به صورت مستقیم در دانشگاه‌های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است.

او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است.

محمدمهدی ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دنالد و … تعلیم دیده است و جایزه‌های متعددی از آن‌ها دریافت نموده است.

 

 

 

نظر بعضی از اساتید مطرح دنیا درباره محمدمهدی ربانی

 


 

 

 

 

دوره تسلط بر اهداف در یک نگاه

مدرس : محمدمهدی ربانی

موضوع : هدف‌گذاری اصولی و دقیق برای رسیدن به اهداف

زمان : 25 ساعت

فرمت آموزش : ویدئو 

نوع محصول : غیرحضوری و قابل اجرا در اپلیکیشن ویدان

مبلغ سرمایه‌گذاری : 2.790.000تومان  با تخفیف فوق ویژه تا 20 فروردین فقط 790.000تومان

 

 

آیا به این فکر می‌کنید که پس از پرداخت و ثبت‌نام در این دوره،  متوجه شوید که محتوای دریافت شده رضایت شما را جلب نمی کند وآنگونه که گفته شده بود «با کیفیت و کاربردی» نیست؟   

نتیجه تصویری برای گارانتی بازگشت وجه

نگران نباشید!

دوره تسلط بر اهداف تا 6هفته ضمانت بازگشت وجه دارد؛ و در صورتی که رضایت شما برآورده نشد، مبلغ پرداخت شده براحتی به حساب شما بازگردانده خواهد شد.ما به کیفیت محتوای دوره‌های‌مان ایمان داریم، و این ایمان و اعتماد را به شما نیز خواهیم داد.

پس شما هیچ ریسکی نمی‌کنید و می‌توانید به راحتی و با خیالی آسوده ثبت نام خود را انجام دهید.

 

عجب دوره‌ای! همین الان ثبت نام می‌کنم


ثبت تیکت پشتیبانی