10 تکنیک پیروزی بر رقبا

کسب و کار از جهت های زیادی شبیه به بازی فوتبال است. همه ما تیم های زیادی را دیده ایم که از ستارگان فوتبال هستند اما دربعضی شرایط به دلیل تصمیمات یا تکنیک های اشتباه با شکست رو به رو می شوند. کار مربی، تعیین استراتژی درست برای مقابله با رقباست و در دنیای کسب و کار این وظیفه مهم بر عهده مدیران است. افراد کلیدی که سرنوشت یک کسب و کار به تصمیمات آنها بستگی دارد.

با توجه به افزایش رقابت، مشتریان گزینه های زیادی برای انتخاب دارند و بیشتر از هر زمان دیگری بی وفا هستند. در این  عصر رقابتی، آگاهی و افزایش سطح مهارت هایمان، تنها راه برای حفظ بقاء و رشد ماست.

 10 نکته کلیدی و اساسی که تضمین کننده موفقیت یک کسب و کار در مقابل رقباست. نکاتی که به تصمیم گیری های مدیریتی شما کمک می کند و با دانستن آنها می توانید فاصله تان با رقبا را بیشتر کنید.

1
درس
1
فایل
112
دقیقه
139000 تومان

اساتید دوره

محمدرضا پاشا

محمدرضا پاشا زانوسی در سال ١٣٧٥ وارد دانشگاه علامه طباطبايي تهران شد . تحصیل در رشته مديريت بازاريابي ،نزد اساتيد بنام ايران ، مسيري جديدی در زندگي او ايجاد كرد. حضور در بازار ايران در كنار تحصيل، که تلفیقی از علم و عمل بود منجر شد تا به نتایج ارزشمندي در زمينه بازاريابي و فروش برسد.
سپس در بزرگترين شركت روشنايي ايران(لامپ پارس شهاب) از ويزيتوري تا مشاور مديريت در امور بازاريابي مشغول به فعالیت شد و به همراه تیم اش توانست تمامي ركوردهاي فروش در اين صنعت را بزند. بعد از دريافت مدرك كارشناسي ارشد بازاريابي از دانشگاه علوم و تحقيقات و تجربه حضور موفق در بازار تهران ، در سال ١٣٨٧ در مسیر کارآفرینی گام نهاد . برخی از دستاورد های او که با تيم سازي و شراكت با افراد متفاوت انجام گردید عبارتند از:
نگارش کتاب «بازار در دستان شماست»
ایجاد فروشگاه روشنايي زانوس نور (با سه شعبه در استان مازندران)،
شركت بازارسازان آينده نگر پاشا(مركز مشاوره كارآفريني با مجوز اداره كار و با بيش از ٦٤٠ مشاوره به كسب و كارها، پنج سمينار و بيش از صدها كارگاه هاي عملي در زمينه كسب و كار)،
مجله اوج بازار
شركت گردشگري زانوس(در بيش از ٢٠ هزار متر زمين در روستاهاي كجور)
اکنون تجربه 16 سال تدریس وهمچنین كار و مشاوره در بازار ايران را در اختیار کسب و کارهایی قرار می دهد که می خواهند آینده را از آن خود کنند.

person
mail