کتاب صوتی | 10هفته تا موفقیت بی چون و چرا

1
درس
4
فایل
123
دقیقه
15000 تومان

برخیزید و بدرخشید دوستان من! برای مرحله‌ی سوم آماده‌اید؟ این نگرش، مختص آدم‌هایی‌ست که به موفقیت‌های فوق‌العاده چشمگیری دست پیدا کرده‌اند: مربیان، ورزشکاران و کارآفرینان. کاری که امروز باید انجام دهید: امروز می‌خواهیم استراتژی برنامه‌ریزی را در زندگی خودتان اعمال کنید. اگر نمی‌توانید این کار را امروز انجام دهید، روزی را در تقویم‌تان علامت بزنید که می‌توانید جلسه‌ی برنامه‌ریزی بی‌وقفه‌ای را برای خودتان تدارک ببینید. اگر وقت‌تان آن‌قدر پر است که نمی‌توانید دوساعت را برای این کار بگذارید کنار، حداقل نیم‌ساعت را به ارزیابی ‌اهداف، اولویت‌ها و استراتژی‌تان بگذرانید. تمام راه‌هایی را که باعث موفقیت شما یا شرکت‌تان می‌شود، بررسی کنید. باید پنجره‌ای به سمت هوش خلاقانه‌تان باز کنید تا این خلاقیت به دنیای بیرون راه پیدا کند.

برنامه‌ی عملی این هفته و سوالاتی که می‌توانید از خودتان بپرسید، این‌هاست: می‌خواهم که خودم (یا شرکتم) در پنج سال آینده در کجا باشند؟ سه هدف مهم امسالم چیست؟ در آخر این ماه باید به چه چیزی رسیده باشم؟ مهم‌ترین دستاورد این هفته چه بوده است؟ اگر قرار باشد که امروز فقط یک کار انجام دهم، آن کار چه خواهد بود؟ کدام یک از کارهایی که انجام می‌دهم، کارآیی بیش‌تری دارد؟ این کار را انجام دهید تا متوجه شوید جواب این سوالات چه نیروی مضاعفی برای تغییرکردن به شما می‌دهد! راستی! لطفا فقط سوالات را سرسری نخوانید و رد نشوید. باید به این سوالات جواب دهید تا نتیجه بگیرید. حتی اگر فکر می‌کنید این کار، بی‌معناست، باز هم انجامش دهید. قطعا از جواب‌هایی که خودتان به خودتان می‌دهید، شگفت‌زده می‌شوید. بیایید این سال ۲۰۱۷ را که در آن هستیم با قدرت تمام کنیم و با هم پیروز شویم!

اساتید دوره

دارن هاردی

متولد 1 فوریه سال ۱۹۷۱ ‏دارای ملیت آمریکایی و از خانواده های اصیل بریتانیایی می باشد،؛همچنین محل سکونت او شهر سن دیگو ایالت کالیفرنیا می باشد، او در سال 2001 با جورجیا ازدواج کرد. دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است. هاردی نویسنده نسخه‌های پر فروش نیویورک تایمز است. هاردی اولین کار خود را در سن 18 سالگی آغاز کرد. بیش از 20 سال سن داشت که در سال 2007 او ناشر مجله SUCCESS و Success Media شد، هاردی در دسامبر 2015 اعلام کرد که مجله SUCCESS را به عنوان ناشر به دنبال فرصت های جدید می برد. قبل از این موقعیت، هاردی موقعیت های اجرایی را در دو شبکه تلویزیونی تمرکز شخصی توسعه داد. او تهیه کننده اجرایی و توزیع کننده اصلی شبکه خلق (TPN) و رئیس شبکه آموزشی موفقیت (TSTN) بود. دارن هاردی کتاب های پر فروشی چون: "اثر مرکب"، "بهترین سال زندگی نو"،"چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم"، "دیوانگان ثروت ساز" را خلق کرده است. در سال ۲۰۱۰ هاردی کتاب پرفروش "اثر مرکب" را نوشت.کتابی که در مورد تأثیر تصمیم‌گیری‌های روزمره بر موفقیت است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای دستیابی به اهداف می‌باشد. در سال ۲۰۱۵ وی کتاب "چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم" را نوشت که به تشریح چالش‌های مالکیت کسب و کار برای کارآفرینان می‌پردازد.

person
mail