داستان زندگی جک کنفیلد

1
درس
2
فایل
54
دقیقه
25000 تومان

امروزه کارآفرینی و ایجاد یک کسب‌وکار جدید آرزوی هر جوانی بوده و همه افراد تلاش می‌کنند با کسب دانش و تجربه، درنهایت کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کند. بنابراین این افراد با تلاش خود، در جستجوی خوشبختی قدم برداشته و دراین‌ بین تجربیات افراد مختلفی را مطالعه کرده و بعضی‌ها پای صحبت برخی از آن‌ها می‌نشینند؛ اما همه ما می‌دانیم که "شنیدن، کی بود مانند دیدن" شاید شما به هم ضرب‌المثل مذکور اعتقاد داشته باشید و بگویید، چقدر خوب می‌شد اگر زندگی یک کارآفرین را می‌دیدم و با مشکلات و سختی‌هایی که در این راه تجربه کرده است، بیشتر آشنا می‌شدم. خب پاسخ این سؤال شما اینجاست، مستند داستان زندگی جک کنفیلد را ببینید.

این مستند، زندگی شخصی و کاری خارق‌العاده جک کنفیلد را بررسی می‌کند. جک کنفیلد در 19 آگوست سال 1944 در تگزاس آمریکا به دنیا آمد و بعدها به یک کارآفرین، نویسنده و مشاور مشهور و محبوب تبدیل شد. جک کنفیلد یک کارآفرین شناخته‌شده، سخنران حرفه‌ای و نویسنده مجموعه کتاب‌های پرفروش "سوپ جوجه برای روح" است. جک کنفیلد باوجود فقر در کودکی به دانشگاه هاروارد رفته است. از تدریس در مدارس دولتی شیکاگو تا حضور بر روی استیج در کنار اپرا وینفری و رئیس‌جمهور آمریکا را تجربه کرده است. مهربانی و اشتیاق جک کنفیلد همیشه به او انگیزه داده است که به دیگران کمک کند تازندگی‌ای موفق و قدردان و شاد داشته باشند.

زندگی حرفه‌ای جک کنفیلد آن‌قدر رشد کرده است که مجله "تایم" از او به‌عنوان فرد پشت پرده امپراتوری چاپ و نشر این دهه یادکرده است. امروزه شرکت‌های بزرگ جهان نظیر مایکروسافت، زیمنس، سونی، هوندا و... از نظرات و مشاوره‌ها و تدریس‌های وی بهره می‌برند. فعالیت جک کنفیلد در سطح بین‌المللی نیز پررنگ است و شرکت‌های بزرگ زیادی از سرتاسر جهان با او در ارتباط هستند و از دانش وی استفاده می‌کنند.

زندگی‌نامه و خاطرات افراد بزرگ پر از درس هستند و کسانی که مستندشان ساخته می‌شود، داستانی برای گفتن دارند که بیانگر سعی و تلاش‌ها و مصائبی است که در زندگی‌شان متحمل بوده‌اند. دانستن اینکه آدم‌های موفق چگونه بحران‌های زندگی‌شان را رتق‌وفتق کرده‌اند و چگونه در مسیر زندگی و شغلی‌شان پیشرفت کرده‌اند، خیلی آموزنده خواهد بود.

اگر تمایل دارید تا زندگی خود را بهبود ببخشید، هیچ راهی بهتر از مطالعه و مشاهده مسیر موفقیت افراد فرهیخته نیست. مشاهده داستان زندگی جک کنفیلد کمک خواهد کرد تا زندگی خود را بهتر کنید. اگر عاشق این هستید که با مشاهده داستان زندگی و طرز فکر مربیان زندگی و آموزگاران موفقیت آشنا شوید، مستند زندگی جک کنفیلد را ببینید.

افراد موفق قطعاً عاداتی را برای خودشان ساخته‌اند که توانسته‌اند به کمک آن‌ها به موفقیت برسند، عادات و ویژگی‌هایی که در زندگی اکثر آن‌ها به چشم می‌خورد و دانستن این ویژگی‌ها و الگوبرداری از آن‌ها می‌تواند سرعت رشد شمارا چند برابر کرده و شمارا از همیشه به موفقیت نزدیک و نزدیک‌تر کند.

 

اساتید دوره

جک کنفیلد

جک کنفیلد (Jack Canfield) به عنوان یکی از بزرگ‌ترین سخنران‌های انگیزشی دنیا و نویسنده پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا است. به گفته‏‌ی مجلهUSA Today، مجموعه کتاب‏‌های «سوپ جو برای روح» نوشته‌ی جک کنفیلد، جزء ۱۵۰ کتاب برتر جهان در ۱۵ سال اخیر بوده است.

 
 

نظرات درباره داستان زندگی جک کنفیلد (1 نظر)

عالی بود
2087012968 - 3 دي 1400
person
mail