کتاب صوتی | اسرار ذهن ثروتمند

1
درس
7
فایل
343
دقیقه
30000 تومان

کتاب اسرار ذهن ثروتمند نوشته‌ی تی هارو اکر یکی از کتابهای روانشناسی پرفروش نیویورک تایمز است که با موضوع ثروت و موفقیت در سال 2005 منتشر شد. این کتاب بعد از انتشار در همان هفته اول در صدر فهرست نیویورک تایمز، وال‌استریت ژورنال، یو.اس.اِی تودی و ... قرار گرفت. این کتاب در ایران هم فروش خوبی داشته است و با چندین ترجمه راهی بازار نشر شده است. کتاب حاضر را مهدی نکوئی ترجمه کرده و انتشارات نگاه نوین آن را در سال 1397 منتشر کرده است.

تی هارو اکر در کتاب اسرار ذهن ثروتمند بیان میکند که در آرزوی موفق بودن با لمس موفقیت تفاوت دارد. هدف اصلی نویسنده برای نگارش کتاب حاضر این بوده که به مخاطبان خود توضیح دهد که چرا بعضی از مردم ثروتمند هستند و بسیاری دیگر با اینکه همیشه در حال تقلا کردن هستند باز هم از نظر مالی موفق نیستند. کتاب اسرار ذهن ثروتمند دو بخش با عنوان‌های «برنامه ی پولی شما» و «پرونده‌های ثروت» دارد که به خوانندگان کمک میکند که در نهایت بدانند که دلایل اصلی موفقیت، متوسط ماندن یا شکست مالی شان چه بوده است و با استفاده از راهکارهای ارائه شده در کتاب آینده ی مالی خود را تغییر دهند و آن را به سوی بهتر شدن هدایت کنند.

نویسنده در مقدمه توضیح مختصری درباره کارکرد کتاب آورده است: «در بخش اول این کتاب توضیح خواهیم داد که وقتی حرف پول در میان باشد، چگونه فکر و عمل هر کدام از ما شرطی میشود و در ضمن چهار استراتژی کلیدی برای بازنگری در برنامه پولی ذهنی مطرح میشود. در بخش دوم فرق های بین شیوه ی فکر کردن ثروتمندان، طبقه ی متوسط و فقرا بررسی میشوند و هفده نگرش و اقدام بر شمرده میشوند که باید عملیاتی شوند تا تغییرات دائمی در زندگی مالی تان اتفاق بیفتد.». در ادامه نویسنده چند نمونه از نامه هایی که از طرف شرکت کنندگان در سمینارهای ذهن ثروتمند دریافت کرده است را مطرح میکند تا خوانندگان کتاب با افرادی که این مطالب در زندگی آنها تاثیر گذاشته بیشتر آشنا شوند.

اساتید دوره

تی هارو اکر

تی هارو اکر با استفاده از اصول و قواعدی که به دیگران می آموزد، توانست تنها در عرض ۲ سال و نیم به یک میلیونر تبدیل شود. او از نام تجاری  و منحصر به فردِ ” فروشنده زبل” استفاده می کند.
انرژی زیاد اِکِر و توجهش به نکات مهم، تمامی مخاطبان را افسون و محسور خود کرده است. شعار او این است که” صحبت کردن کاری بی ارزش است”. او همچنین توانایی فوق العاده ای در وادار کردن افراد به کسب موفقیت واقعی در دنیای واقعی دارد.
اِکِر نویسنده پرفروش ترین کتاب ها به نام اسرار ذهن میلیونرها و سرعت ثروتمند شدن است. او چندین دوره تحسین بر انگیز و فوق العاده را برگزار نموده است.

نظرات درباره کتاب صوتی | اسرار ذهن ثروتمند (10 نظر)

کتابی که نویسندش مرد بهتر که گویندش هم مرد باشه
2087008061 - 1 دي 1400
عالی بود . ممنون
2087000528 - 18 آذر 1400
کتابی فوق العاده ارزشمند
34022 - 5 آذر 1400
درس هایی که تی هارو اکر میدهد و مجموعه‌ای دکتر نکویی ترجمه میکنند و کتاب هایی نشر نگاه نوین انجام می‌دهند بهترین های این روزها هستند .
10031 - 28 شهريور 1400
عالیه
26564 - 7 آذر 1399
سلام روزتون بخیر سایت تون عالیه فقط نحوه دانلود کردن از سایت ویدان خیلی مشکله بعدش مشخصات فایل دانلودی هم خوب دانلود نمیشه (منظور با اسم و تایتل و ..) و اگه امکان دانلود ی جا هم میذاشتید ما بیشتر ازتون ممنون میشدیم
محمدحسن محروم - 5 آذر 1399
عالیییی
74581 - 4 آذر 1399
✔عالی
فرحناز بساطزادکرندی - 4 آذر 1399
ممنونم عالی بود
سهیلا احمدی - 4 آذر 1399
بسیار عالی است. و‌ من همیشه لذت میبرم
ندا عندلیبی - 4 آذر 1399
person
mail