کتاب صوتی | قانون ده برابر

1
درس
14
فایل
575
دقیقه
35000 تومان

گرنت کاردون در این کتاب تنها تفاوت بین موفقیت و شکست، با ارائه مجموعه‌ای از توضیحات، تعریف‌ها و نظرات به شما نشان می‌دهد که هر فردی می‌تواند در هر کاری که انجام می‌دهد، موفق باشد.

به بیان گرنت کاردون (Grant Cardon) در این اثر مشهور، انسان همیشه هم برای موفقیت یا رسیدن به هر چیزی در زندگی خود، نیاز به پول ندارد. چیزهای مختلفی وجود دارند که می‌توانند به شما در راه موفقیت کمک کنند. خواهان رسیدن به موفقیت‌هایی فراتر از حد تصورتان هستید؟ پس باید حد تصورتان را تغییر دهید. موفقیت از دید هر فردی معنایی مختلف دارد. پس کمی درنگ کنید و ببینید تعریف‌تان از موفقیت چیست؟ حدی که برای خودتان و سقفی که برای آرزوهایتان در نظر دارید در کجا قرار دارد؟ چقدر حاضرید برای قدم گذاشتن فراتر از مرزهایتان تلاش کنید؟

کاردون راز رسیدن به موفقیت فراتر از تصور را اختصاص تلاشی 10 برابری می‌داند. به این مفهوم که اگر می‌خواهید به موفقیتی دست پیدا کنید که اکثریت افراد جامعه به آن نمی‌رسند، نیاز دارید 10 برابر بیش از دیگر افراد برای رسیدن به آن زمان و انرژی صرف کنید.

در واقع کتاب قانون 10 برابر، بر آگاهی دقیق از اینکه چقدر تلاش و تفکر باید برای انجام کاری به شیوه‌ای موفق سرمایه‌گذاری شود، استوار است. با تعاریفی که بیان شد، می‌توان قانون ده برابر را به عنوان قانونی که متشکل از دو بخش است، دید. در بخش اول، سطح تلاش مورد نیاز برای تحقق اهداف تعیین می‌شود. بخش دوم، شامل تنظیم افکار یک فرد است تا او بتواند جرئت کند، فراتر از آنچه قبلاً تصور می‌کرد غیرممکن است، رؤیاپردازی کند. اگر بخواهیم همین قانون را به زبان ساده شرح دهیم، قانون ده برابر به معنی تلاش سخت و رؤیای بزرگ است.

حالا که می‌دانید برای شروع سفرتان با قانون ده برابر باید چه کار کنید و به موفقیت برسید، گام بعدی این است که هیچ زمانی را برای بیش از حد فکر کردن و شک کردن به خودتان تلف نکنید و شروع به اقدام کنید. به خاطر داشته باشید که موفقیت وظیفه شماست. این وظیفه شماست که به موفقیت دست پیدا کنید و آن را در چنگ خود بگیرید.

اساتید دوره

گرنت کاردون

گرنت کاردون، نویسنده پرفروش روزنامه نیویورک تایمز است، که بیشتر به خاطر نام تجاری شخصی اش که در طول زمان در زمینه املاک و مستغلات و کسب و کار ایجاد کرده است، شناخته می‌شود.

مجله Forbes وی را در سال ۲۰۱۷ به عنوان تاثیرگذارترین اینفلوئنسر بازاریابی در دنیا اعلام کرد.

کاردون از افرادی نیست که ثروت خود را به ارث برده است، بلکه با تلاش کردن و زحمت کشیدن به آن رسیده است.
او نمونه ی بارزی است که اثبات می کند، وضعیت فعلی محدود به آنچه شما می توانید بدست بیاورید نیست.
کاردون با ارزش خالص ۳۰۰ میلیون دلاری خود، اکنون بر طبق نظر کارشناسان یک “الگوی نمونه” واقعی در دنیای املاک و مستغلات است.
در طی سالها او فعالیت های املاک و مستغلاتش را در کنار فروش دوره های آنلاین همراه کرد. وی با جذب مخاطبان گسترده در کانال یوتیوب خود، به شهرت رسید.

وی دو بار برای کتاب‌های 10X Rule (قانون ده برابر) و If You’re Not First, You’re Last (اگر اول نباشید، آخر می شوی) در صدر پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفته است.
کتاب قانون ده برابر وی به عنوان یکی از شاخص‌ترین کتاب‌های دنیای کسب‌وکار و فروش در دنیا شناخته می‌شود.

نظرات درباره کتاب صوتی | قانون ده برابر (1 نظر)

سلام ایا بدون دانلود اپلکشن از اناردونی چون هزینه خوب عضو شدن در اناردونی زیاده ، میشه از طریق دیگه ای کتاب خرید از شما و گوش داد؟
سارا صاف نیت - 8 فروردين 1400
پاسخ : سلام اگر از اپ نمیتونید استفاده کنید می تونید از سایت ویدان برای دیدن دورهها استفاده کنید
person
mail