7 قدرت اصلی انسان

1
درس
9
فایل
157
دقیقه
490000 تومان

ارزش‌های فردی چیست؟ چگونه می‌توانیم ارزش‌های واقعی خودمان را بشناسیم؟ در لحظه‌هایی از زندگی به این نتیجه می‌رسیم که مسیر اشتباهی رفته‌ایم، چون هیچ حسی نسبت به کارهایی که انجام می‌دهیم، نداریم و این احساس را داریم که مجبور هستیم که در مسیر بمانیم و هیچ‌گونه لذتی را از زندگی نمی‌بریم. گاهی اوقات هم می‌شود که در محل کارمان به‌صورت مرتب به ساعت نگاه می‌کنیم، تا ببینیم کی وقت می‌شود که از کار مرخص بشویم، زمانی هم که مشغول کار هستیم، هیچ‌گونه احساس لذت و خوشی نمی‌کنیم. گاهی اوقات برای خودمان اهدافی را تعیین می‌کنیم، ولی بعد از رسیدن به اهدافمان بازهم هیچ احساس خوبی را تجربه نمی‌کنیم. تمامی این اتفاقات به ارزش‌های انسانی مربوط می‌شود، ارزش‌هایی که فقط به خاطر ارضاء آن‌ها کاری را صورت می‌دهیم و در اکثر مواقع به‌جای اینکه ارزش‌های واقعی خودمان را ارضاء کنیم، به ارزش‌های غیرواقعی‌مان بها می‌دهیم و این باعث می‌شود، در خیلی از کارها دچار تضاد و اختلاف شویم و درنتیجه از زندگی‌مان لذت نمی‌بریم.

در دوره 7 قدرت اصلی انسان، جان دمارتینی با 4 دهه سابقه تدریس در زمینه توسعه فردی، ابتدا درباره شناخت ارزش‌ها و اکسیولوژی صحبت می‌کند. سپس یاد می‌گیرید چگونه ارزش‌های خودتان را با پروسه تعیین ارزش‌های جان دمارتینی تعیین کنید. با 13 قدم که می‌توانید برای تعیین ارزش‌های خودتان انجام دهید وزندگی‌تان را حول آن نظم دهید، آشنا می‌شوید. سپس اهمیت ارزش‌های انسانی که به 7 قسمت مهم از زندگی مربوط می‌شود و شامل وضعیت روحی، توسعه ذهن، مسیر کاری و حرفه‌ای، آزادی مالی، رابطه عاشقانه و صمیمی، تأثیر اجتماعی و رهبری و سلامت فیزیکی می‌باشند و اینکه چطور ارزش‌های انسانی روی این 7 مورد تأثیر می‌گذارند آموزش داده می‌شود. همچنین یاد می‌گیرید قدرت خودتان را در این بخش‌ها به حداکثر برسانید و قدرت رهبری ذاتی خودتان را بیدار کنید.

ارزش‌های هر فرد روی تصمیمات و سرنوشت انسان تأثیر فراوانی می‌گذارد و آن را هدایت می‌کند. افرادی که از ارزش‌های خود اطلاع و آگاهی دارند و برحسب آن‌ها زندگی می‌کنند، به موفقیت در زندگی دست پیدا می‌کنند و تبدیل به رهبران موفق جامعه می‌شوند. ما انسان‌ها اگر می‌خواهیم در زندگی خود حداکثر رضایت را داشته باشیم، از یک‌راه می‌توانیم به این احساس دست پیدا کنیم، باید ارزش‌های والای خود را در زندگی مشخص کنیم و سپس خود را مقید کنیم تا تک‌تک روزهای زندگی‌مان را با این ارزش‌ها همسو کنیم.

اگر پس از مشاهده دوره 7 قدرت اصلی انسان، به هر چیزی که در این دوره گفته می‌شود، عمل کنید، می‌توانید زندگی بهتری داشته باشید. تغییرات زیادی در زندگی خود ایجاد کنید و کارهای فوق‌العاده انجام دهید. صرف‌نظر از اینکه چند سالتان است و چه زندگی داشتید و دارید و این‌ها مهم نیستند، مهم این است که آیا اصولی که به شما کمک می‌کند زندگی قدرتمندی داشته باشید را به کارخواهید برد یا نه؟ و با فاکتور ارزش‌ها دقیقاً می‌توانید این کار را انجام دهید. پس‌ازاین دوره خواهید توانست از این ابزارها به‌طور عملی استفاده کنید و اثبات‌شده که این ابزارها کمک می‌کنند که در تمام بخش‌های زندگی قوی‌تر شوید.

چیزی نمی‌تواند جلوی شمارا از انجام کاری خارق‌العاده در این سیاره بگیرد، پس همین‌الان به خودتان اجازه دهید با شناخت و به‌کارگیری ارزش‌های خودتان، کاری خارق‌العاده انجام دهید.

اساتید دوره

جان دمارتینی

دکتر جان دمارتینی سخنران، معلم، فیلسوف، نویسنده ای الهام بخش و ستاره فیلم راز.

دکتر دمارتینی از پیشروهای رفتارشناسی در دنیاست، وسعت دانش و تجربه اش برمی گردد به ۳۴ سال تحقیق و مطالعه بیش از ۲۸,۰۰۰ کتاب و مقاله در زمینه های مختلفی چون روانشناسی، فلسفه، عصب شناسی و فیزیولوژی. سالی ۳۰۰ روز در ۵۰ کشور مختلف دنیا سخنرانی دارد و ۴۰ کتاب نوشته است.

نظرات درباره 7 قدرت اصلی انسان (1 نظر)

یک دوره فوق العاده برای همه واقعا عالی بود توصیه به تمام کسانی که می خوان بهترین خودشون باشند و در زندگی خودشون و زندگی دیگران اثر گذار باشند و کمک کننده به بهتر شدن هر جامعه ای
37632 - 27 فروردين 1400
person
mail