0 تا 100 راه اندازی کسب و کار اینترنتی

3
درس
11
فایل
64
دقیقه
900000 تومان

کسب‌وکار آنلاین امروزه روند بازار شده است. به‌تدریج کسب‌وکارهای سنتی تعطیل خواهند شد و کسب‌وکارهای آنلاین جایگزین آن‌ها خواهند شد. در حال حاضر اوج رشد کسب‌وکارهای اینترنتی است. اگر از کار کردن برای دیگران خسته شده‌اید، اگر از سقف درآمدی کوتاه خودتان خسته شده‌اید، راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین راهکاری است که می‌تواند خیلی به شما کمک کند. خیلی از افراد عمرشان را می‌فروشند و به ازای آن پول دریافت می‌کنند، درواقع به حقوق اندک ماهیانه عادت کرده‌اند، به دوندگی برای پول عادت کرده‌اند. راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین بسیار دشوار است، اما اگر آگاهانه و آموزش‌دیده اقدام به عمل کنید، این مسیر دشوار، برایتان ساده‌تر خواهد شد و در آینده می‌توانید به آزادی مالی و زمانی برسید و از تله زمانی خارج شوید. یادگیری راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین، امروزه بسیار حائز اهمیت است.

محمدمهدی ربانی در دوره راه‌اندازی صفر تا 100 کسب‌وکار اینترنتی، ابتدا از اهمیت و نقش کسب‌وکار آنلاین در زندگی امروزه سخن می‌گوید. سپس به شما توضیح می‌دهد که تله زمانی چیست و چگونه باید از این تله خارج شد. آزادی مالی چگونه به دست می‌آید؟ بایدها و نبایدهای کسب‌وکار اینترنتی را توضیح می‌دهد. ویژگی‌های کسب‌وکارهای اینترنتی موفق را بیان می‌کند و درنهایت 8 قدم مهم در راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین را به‌صورت کامل و کاربردی به شما یاد می‌دهد.

در کسب‌وکارهای سنتی جهت فروش محصول و یا معرفی برند خودتان نیازمند صرف زمان و هزینهٔ بیشتری هستید. صرف زمان کافی برای پیدا کردن محل مناسب، هزینه بالای اجاره یا خرید محل کسب‌وکار، سپس تهیهٔ لوازم داخل مغازه و یا دفاتر و باقی موارد اداری که همه و همه دست‌به‌دست هم می‌دهند تا شما پروسه‌ای طولانی را برای به بار نشستن کسب‌وکارتان طی کنید. تازه مسئله ازاینجا آغاز می‌شود که کار شما فقط محدود به محل زندگی شما است. در عصری به سر می‌برید که رقیبان شما و یا هم‌صنف‌های شما کسب‌وکارشان را وارد اینترنت کرده‌اند و فروش خارج از محدودیت جغرافیایی دارند و شما هنوز در بند محل فروش در محل زندگی‌تان هستید و یا برای برند کردن شخص خود به دنبال انتشار تبلیغات در آگهی‌های آفلاین هستید.

شما می‌توانید کسب‌وکار اینترنتی خود را با کمک آموزش‌های این دوره راه‌اندازی کنید، وقتی مشتریانی که می‌توانید کالای خود را به آن‌ها بفروشید، محدود به یک منطقه نیستند، گستره فعالیت شما بیشتر می‌شود و می‌توانید کالای خود را به هرکسی در هر جای دنیا بفروشید. به‌راحتی می‌توانید کسب‌وکار خود را راه بیندازید و رئیس خود باشید. همچنین در مسیر شغلی و حرفه‌ای خود از استقلال کامل برخوردار گردید. در این نوع تجارت شما محدود به زمان و مکان نیستید و می‌توانید در تمامی شرایط به کار خود ادامه دهید. شما در هر مکانی که باشید فقط به‌وسیله اینترنت به‌راحتی می توانید کارهای خود را انجام دهید و به‌هیچ‌عنوان در این زمینه نگرانی نداشته باشید. شما مجبور نیستید این کار را حتماً به‌صورت تمام‌وقت انجام دهید. شما می‌توانید با وضع قوانین و برنامه‌ریزی برای شغل خود، به تمام‌کارهایتان برسید و از مزایای کسب‌وکار اینترنتی لذت ببرید.

شاید فکر کنید که برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی، شما فقط به یک وب‌سایت خوب نیاز دارید. این موضوع تا حدی درست است اما به‌هیچ‌وجه کافی نیست. شما نیاز به فهمیدن این مسئله دارید که چگونه کسب‌وکار آنلاین خود را در یک‌راه هوشمند و با مهارت‌های تخصصی راه‌اندازی کنید. درواقع برای کسب مهارت‌های لازم، نیاز است تا آموزش‌های لازم جهت راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی موفق را ببینید.

این دوره مناسب تمام افرادی است که می‌خواهند وارد فضای کسب‌وکار اینترنتی شوند اما با اصول آن آشنا نیستند یا نیاز به تقویت مهارت‌های خود دارند و با یادگیری متدهای آن نسبت به سایر رقبای خود پیشی بگیرند و محصولات خود را بدون هیچ هزینهٔ زیادی، عرضه کنند.

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

person
mail