چگونه کسب و کار میلیونی داشته باشیم

1
درس
6
فایل
230
دقیقه
490000 تومان

شاید در حال حاضر از زندگی خسته شده‌اید. شاید از موفق نشدن خسته شده باشید. شاید ناامید شده‌اید و خانواده خود را نیز ناامید کرده‌اید. شاید ورشکسته و سرخورده باشید. شاید شغل خوبی دارید و کمی پس‌انداز نیز دارید و می‌خواهید درآمد میلیونی داشته باشید. گرنت کاردون مربی دوره چگونه کسب‌وکار میلیونی داشته باشیم، در 25 سالگی‌اش ورشکسته و به دولت بدهکار بوده است، از زندگی خسته و ناامید بوده است، اما روزی از خواب بیدار می‌شود و زندگی‌اش را متحول می‌سازد. او در این دوره می‌خواهد شمارا بیدار کند و به مرحله بعد زندگی‌تان ببرد. هر جا که هستید، صفر یا زیر صفر به شما یاد می‌دهد که میلیونر شوید.

گرنت کاردون مدرس دوره چگونه کسب‌وکار میلیونی داشته باشیم، نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز و دارای 4 کسب‌وکار با بیش از 100 میلیون دلار درآمد سالانه، نفر اول و متخصص فروش و کسب‌وکار در دنیاست. او در این دوره از حقایق کسب‌وکار صحبت می‌کند. او می‌گوید طبقه متوسط دیگر وجود ندارد و مرده است و چرا طبقه متوسط تمام‌شده است؟ ریاضیات میلیون دلاری را یاد می‌دهد، درباره اصطلاحات کسب‌وکار سخن می‌گوید. دلیل شکست کسب‌وکارها را بیان می‌کند. چرا کسب‌وکارها موفق می‌شوند؟ بزرگ‌ترین شکست و بزرگ‌ترین موفقیت چیست و چگونه کسب‌وکارتان را راه‌اندازی کنید. در بخش سوم این دوره، گرنت کاردون، از فران تارکنتن دعوت می‌کند و با او یک گفتگوی دونفره درباره کسب ثروت و داشتن کسب‌وکار میلیونی ترتیب می‌دهد. فران تارکنتن اسطوره لیگ راگبی و مؤسس شرکت تارکنتن، عضو هیئت‌مدیره شرکت‌های کوکاکولا و استرلینگ سافتور است. گرنت کاردون و فران تارکنتن دو کارآفرین بسیار بااستعداد و تأثیرگذار هستند و هر دو کسب‌وکارشان را از صفر ساخته‌اند.

شما می‌توانید کسب‌وکاری ایجاد کنید نه‌فقط برای اینکه مقدار کمی پول به دست بیاورید، بلکه کسب‌وکاری که بتوانید از آن درآمد میلیونی داشته باشید. 80 درصد از کسب‌وکارها ۱۸ ماه بعد از شروع، معمولاً شکست می‌خورند، هدف این دوره آموزشی این است که، از اشتباهاتی که بقیه صاحبان مشاغل مرتکب می‌شوند، جلوگیری کند.

یاد بگیرید چطور یک کسب‌وکار راه‌اندازی کنید و اگر بتوانید مشکلاتی را حل کنید بی‌نهایت پول درمی‌آورید. تصمیمات شما تعیین‌کننده همه‌چیز است. ریسک جدید در قرن بیست و یکم، ماندن در طبقه متوسط است، پیشرفت کنید، عالی باشید، یاد بگیرید چطور پول به دست آورید و در جهان تغییری در جهت مثبت ایجاد کنید. شما به درآمد میلیونی نیاز دارید تا خودتان را ایمن کنید. به خانواده و اهداف و رؤیاهایتان برسید.

بیشتر مردم به سمت آنچه معمول است می‌روند و کسب درآمد را انتخاب می‌کنند. اما اگر می‌خواهید ثروتمند شوید، به‌جای اینکه برای درآمد بالا کار کنید، برای آنچه می‌خواهید به دست بیاورید، کار کنید. قبل از اینکه به دنبال کاری باشید، انتخاب کنید چه مهارتی لازم دارید و قبل از اینکه در تله بیفتید، اقدام کنید. بهترین سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری روی خودتان است.

رسیدن به موفقیت یک‌شبه اتفاق نمی‌افتد. به‌عنوان‌مثال شاید اولین ایده شما نتواند به‌خوبی بازدهی داشته باشد اما دست از تلاش برندارید و ایده‌های بزرگ‌ترتان را عملی سازید. ساختن زندگی میلیونری کار ساده‌ای نیست، اگر عجله کنید به آن دست نخواهید یافت.

برای داشتن زندگی میلیونری، شما باید برای آن برنامه‌ریزی کرده و تصمیمات هوشمندانه بگیرید. مسیر موفقیت با شانس شما ارتباطی ندارد، بلکه انتخاب‌های هوشمندانه، سرمایه‌گذاری و همچنین یادگیری بستگی دارد.

اساتید دوره

گرنت کاردون

گرنت کاردون، نویسنده پرفروش روزنامه نیویورک تایمز است، که بیشتر به خاطر نام تجاری شخصی اش که در طول زمان در زمینه املاک و مستغلات و کسب و کار ایجاد کرده است، شناخته می‌شود.

مجله Forbes وی را در سال ۲۰۱۷ به عنوان تاثیرگذارترین اینفلوئنسر بازاریابی در دنیا اعلام کرد.

کاردون از افرادی نیست که ثروت خود را به ارث برده است، بلکه با تلاش کردن و زحمت کشیدن به آن رسیده است.
او نمونه ی بارزی است که اثبات می کند، وضعیت فعلی محدود به آنچه شما می توانید بدست بیاورید نیست.
کاردون با ارزش خالص ۳۰۰ میلیون دلاری خود، اکنون بر طبق نظر کارشناسان یک “الگوی نمونه” واقعی در دنیای املاک و مستغلات است.
در طی سالها او فعالیت های املاک و مستغلاتش را در کنار فروش دوره های آنلاین همراه کرد. وی با جذب مخاطبان گسترده در کانال یوتیوب خود، به شهرت رسید.

وی دو بار برای کتاب‌های 10X Rule (قانون ده برابر) و If You’re Not First, You’re Last (اگر اول نباشید، آخر می شوی) در صدر پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفته است.
کتاب قانون ده برابر وی به عنوان یکی از شاخص‌ترین کتاب‌های دنیای کسب‌وکار و فروش در دنیا شناخته می‌شود.

نظرات درباره چگونه کسب و کار میلیونی داشته باشیم (1 نظر)

عالی عالی عالی
37632 - 12 آذر 1400
person
mail