قانون 5 ثانیه

1
درس
2
فایل
47
دقیقه
59000 تومان

فصل بعدی زندگی شما چیه؟ مهم نیست چقدر جوان یا پیر هستید! قبلاً کجا بودید؟ چه‌کارهایی انجام می‌دادید، چه تصمیمات و عادات مخربی داشتید؟ چرا الان در حال خواندن این متن هستید؟ یا چرا می‌خواهید راجع به قانون 5 ثانیه بدونید؟ یک فصل جدید از زندگی تون، شغلتون و رابطه‌های عاطفی تون داره شروع میشه. الان این فصل از زندگی تون چیه؟

تا حالا شده احساس خیلی بدی به خودتان داشته باشید؟ تا حالا شده وقتی صبح از خواب بلند می‌شوید، احساس بدی داشته باشید؟ شغلتان را دوست ندارید، به بدنتان اصلاً احساس خوبی نداشته باشید، آیا هرروز را با احساسات بد و تصمیمات مخرب می‌گذرانید؟ می‌خواهید عادت‌های بد و مخرب خودتان را کنار بگذارید، اما وقتی تصمیم می‌گیرید، باز هیچ اتفاقی نمی‌افتد؟ اعتمادبه‌نفس ندارید؟ می تونید تغییر کنید. فصل بعدی زندگی تون می‌خواهید چگونه باشد؟ با چه تغییراتی شروع شود؟

قدرت در درون شماست. وقتی شما 2 تا انگشت خودتان را به سمت یک نفر دیگر می‌گیرید و او را مقصر می‌دانید و دائماً شکایت می‌کنید، 3 انگشت دیگرتان به سمت شماست. این روش خدا یا کائنات است که بفهمید قدرت در درون خود شماست. وقتی اعتمادبه‌نفس ندارید، قدرت درونتون را هم احساس نمی‌کنید.

در دوره قانون 5 ثاینه، مل رابینز سخنران و کاشف قانون 5 ثانیه، ابتدا داستان زندگی خود و نحوه کشف این قانون را توضیح می‌دهد. اینکه چگونه قانون 5 ثانیه توانسته کلیه عادات بد و مخربش را از بین ببرد. مل رابینز شمارا با خودش همراه می‌کند، به شما یاد می‌دهد اگر مسئله‌ای برایتان پیش آمد که می‌دانستید راه‌حلش چیست، ولی حس و حال انجام دادنش را نداشتید، چگونه از قانون 5 ثانیه استفاده کنید. حلقه عادت را توضیح می‌دهد. یاد می‌دهد چگونه با استرس مبارزه کنید، چگونه به خودتان شک نکنید، چطور با شکست‌ها کنار بیایید و اعتمادبه‌نفس خودتان را برگردانید و قوی‌تر کنید.

قانون 5 ثانیه مل رابینز به شما می‌گوید که می‌توانید به‌راحتی زندگی خود را تغییر دهید. وقتی زندگی شما هیچ تغییر مثبتی ندارد، با قانون 5 ثانیه می‌توانید به‌راحتی بر همه‌چیز غلبه کنید. این قانون یک ابزار ساده و آسان برای خنثی کردن و از بین بردن موانع فکری و ذهنی ماست.

تمام زندگی شما در بازه‌های 5 ثانیه‌ای اتفاق می‌افتد. راز برگرداندن اعتمادبه‌نفس شما، راز شکست دادن شک به خود، راز ساختن میراثتان و برایش حریص بودن، در بازه‌های 5 ثانیه‌ای اتفاق می‌افتد. بازه‌های 5 ثانیه‌ای و تصمیمات 5 ثانیه‌ای و همین‌که شروع به استفاده از این قانون کردید، کل زندگی شمارا تغییر خواهد داد.

ما مدت‌هاست که کارها را به تعویق می‌اندازیم. اما اکنون تصمیم می‌گیریم که برای همیشه این رفتار را کنار بگذاریم تا کمتر کارها را به عقب بندازیم. شاد زندگی کنیم و به هدف‌های خود برسیم.

شاید قانون 5 ثانیه در نگاه اول خیلی ساده به نظر برسد. اما این قانون نقش بزرگی در موفقیت‌های شما در آینده دارد. شنیده‌اید که قدم اول دررسیدن به هدف اهمیت زیادی دارد؟ درواقع این قانون نقش هل دادن شما به سمت قدم اول را دارد. تا زمانی که قدم اول را برندارید، به هیچ‌چیز نمی‌رسید. تا زمانی که وارد جاده نشوید، چطور ممکن است به شهر جدید وارد شوید؟

همین‌الان برعکس و سریع بشمارید، 1،2،3،4،5، حتماً برعکس بشمارید! و بلافاصله دوره قانون 5 ثانیه مل رابینز را بخرید و تماشا کنید و فصل جدید زندگی تون را از همین‌الان شروع کنید. یک‌فصل جدید از زندگی تون، شغل تون و رابطه عاطفی تون داره شروع میشه! 1،2،3،4،5

اساتید دوره

مل رابینز

مل رابينز (Mel Robbins)، فارغ‌التحصيل دانشگاه دارتموث و گوينده انگيزشی کسب‌وکار و مفسر موفق راديو و تلويزيون است. از سخنرانی او در برنامه تِدايکس درباره اينکه «چگونه درجازدنِ خود را متوقف کنيد؟» بيش از ۱۰ ميليون بار بازديد شده است. مل رابينز قبل از راه‌اندازی شرکت خود حرفه‌اش را به‌عنوان يک وکيل مدافع جنايی آغاز کرد. او اکنون رهبر برنامه‌های چند ساله آموزشی برای جانسون.اند.جانسون و پارتنرز هِلث‌کِر است. رابينز همچنين نويسنده کتاب پرفروش «از اينکه بگوييد من خوبم، دست بر داريد! » است. در کتاب قانون 5 ثانیه (The 5 Second Rule)، او توضيح می‌دهد هنگامی که شوق دستيابی فوری به يک هدف در شما شکل می‌گيرد، بايد به خودتان فشار آوريد که ظرف مدت پنج ثانيه وارد عمل شويد؛ در غير اين صورت مغزتان ايده موردنظر را از بين خواهد برد.

نظرات درباره قانون 5 ثانیه (1 نظر)

این قانون 5 ثانیه عالیه پیشنهاد میکنم حتما این دوره رو ببینید فوق‌العاده هست
2087030555 - 2 آذر 1400
person
mail