اسرار کسب و کار میلیون دلاری از تی ‌هارو اکر

5
درس
24
فایل
525
دقیقه
1790000 تومان

مقدمه

play_arrow
بخش اول
32:29 - 103.7 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
بخش دوم
27:34 - 88.2 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
بخش سوم
21:38 - 69.1 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline

تاکتیک‌های ثروتمند شدن

play_arrow
بخش اول
44:20 - 61.6 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
بخش دوم
31:53 - 46.1 مگابایت
play_arrow
بخش سوم
31:01 - 40.7 مگابایت
play_arrow
بخش چهارم
28:25 - 38.9 مگابایت
play_arrow
بخش پنجم
31:58 - 43.2 مگابایت

مذاکره

play_arrow
بخش اول
13:23 - 18.5 مگابایت
play_arrow
بخش دوم
13:03 - 17.8 مگابایت
play_arrow
بخش سوم
21:04 - 34.1 مگابایت
play_arrow
بخش چهارم
16:15 - 23.1 مگابایت
play_arrow
بخش پنجم
16:28 - 24.7 مگابایت
play_arrow
بخش ششم
14:26 - 20.5 مگابایت
play_arrow
بخش هفتم
14:09 - 19.7 مگابایت
play_arrow
بخش هشتم
14:53 - 19.8 مگابایت

بهترین استراتژی بازاریابی

play_arrow
بخش اول
16:12 - 22.1 مگابایت
play_arrow
بخش دوم
23:12 - 31.5 مگابایت
play_arrow
بخش سوم
11.0 - 15.7 مگابایت
play_arrow
بخش چهارم
19:17 - 25.3 مگابایت
play_arrow
بخش پنجم
15:49 - 22.3 مگابایت

ایده‌های میلیون دلاری

play_arrow
بخش اول
25:10 - 32.7 مگابایت
play_arrow
بخش دوم
23:57 - 32.5 مگابایت
play_arrow
بخش سوم
18:08 - 24.6 مگابایت
picture_as_pdf
تمرین
- 1.2 مگابایت

دلتان می‌خواهد پولدار شوید؟ دلتان می‌خواهد ثروتمند شوید؟ دلتان می‌خواهد هر چیزی که دلتان خواست و در حال حاضر توان مالی برای خریدش را ندارید، داشته باشید. شانس بزرگی در خانه شما را زده است، حواستان را خوب جمع کنید، در را به رویش بازکنید.

  • اگر کسب‌وکار خودتان را راه‌اندازی کردید، ولی به‌اندازه یک کارمند کار می‌کنید و دریافتی دارید.
  •  اگر برای حفظ یک جریان ثابت نقدی تلاش می‌کنید.
  •  اگر روزانه 14،12 یا حتی 16 ساعت کار می‌کنید.
  •  اگر حضورتان در کسب‌وکارتان الزامی است و بدون شما قادر به فعالیت با کارایی بالایی نیست.
  •  اگر هنوز نمی‌توانید 10 درصد درآمد ماهیانه خودتان را برای آزادی مالی اختصاص دهید.

 شما هنوز با ثروتمند شدن، فاصله زیادی دارید و این دوره همان فرصتی هست که نباید از دستش بدهید.

چرا بیشتر صاحبان مشاغل برای کسب درآمد تلاش می‌کنند؟ چگونه می‌توانید به یکی از کارآفرینان نخبه در صنعت خودتان تبدیل شوید که با استفاده از تجارت خودتان به‌عنوان یک وسیله، ثروت تولید کنید و به آزادی مالی برسید. کاری که اکثر صاحبان مشاغل اشتباه انجام می‌دهند. اگر می‌خواهید در یک کار، پول زیادی به دست بیاورید باید یاد بگیرید که چگونه این کار را به‌خوبی انجام دهید، در هر شغل و حرفه‌ای که هستید، افرادی هستند که بهترین عملکرد را داشته‌اند و ثروتمند شده‌اند. درست است؟

در دوره اسرار کسب‌وکار میلیون دلاری، تی هارو اکر مدرس این دوره، اصول و استراتژی‌های کسب ثروت را به شما آموزش می‌دهد. اصول میلیونر شدن از صفر تا 100 را یاد می‌دهد. همچنین یاد می‌گیرید در هر 60 ثانیه ایده‌های داغ و پول‌ساز خلق کنید. در این دوره استراتژی‌هایی که باعث ایجاد ثروت واقعی در زندگی شما می‌شوند، را یاد می‌گیرید. فرمول موفقیت در کسب‌وکار را یاد می‌گیرید. نکته مهم و قابل‌توجه این دوره این است که، شما می‌توانید در هر شغل و حرفه‌ای که هستید و آن را عاشقانه دوست دارید، به ثروت انبوه دست پیدا کنید.

آیا می‌دانید چرا آموزش‌های این دوره جزء اسرار هستند؟ چون تی هارو اکر 2000 دلار بدهی داشته و از این اصول استفاده کرده است و بعد از 2 سال از فقر مطلق به یک مولتی میلیونر تبدیل‌شده است. بزرگ‌ترین زنجیره تناسب‌اندام را در دنیا افتتاح کرده است. بیش از 500 میلیون محصول در بازار توزیع کرده است. پس این اصول امتحان خودش را پس داده است. حال تی هارو اکر در این دوره، حاصل تجربیات خودش را به زبان ساده و کاملاً کاربردی به شما آموزش می‌دهد. او به شما یاد می‌دهد چگونه متفاوت از اکثر کارآفرینان فکر کنید و تجارت کنید. بنابراین شغل شما نه‌تنها بیشتر دوام می‌آورد، بلکه ثروتی که آرزو داشته‌اید را تولید می‌کند.

چرا سادگی اصول و روش‌های این دوره، مزیت محسوب می‌شود؟ چون ایده‌های پیچیده جالب هستند اما قابل‌استفاده نیستند. خیلی راحت گیر می‌افتید و ساعت‌های زیادی باید برای بحث و برنامه‌ریزی و توسعه استراتژی‌ها سپری شوند. بنابراین وقت زیادی تلف می‌شود و درآمد شما از دست می‌رود. استراتژی‌های این دوره آسان، مؤثر و کاربردی هستند.

دوست دارید، در هر 60 ثانیه، ایده‌های میلیون دلاری داشته باشید؟ این یک مهارت قابل یادگیری است که بیشتر آدم‌ها این مهارت را ندارند. یک مهارت نادر و سودآور که می‌توان در هر زمینه از آن استفاده کرد. چه به دنبال راه‌اندازی کسب‌وکار جدید خودتان باشید، یا به دنبال فرصت‌هایی برای کسب‌وکار فعلی خود باشید، شما بعد از مشاهده کامل این دوره، می‌توانید، ایده‌های داغ و پول‌ساز را پیدا کنید. مگر بهتر از این هم داریم؟!

دوره اسرار کسب‌وکار میلیون دلاری، استراتژی‌های مهمی را آشکار می‌کند که به تعداد انگشت‌شماری از صاحبان مشاغل اجازه می‌دهد به طرز باورنکردنی ثروتمند شوند. درحالی‌که اکثر صاحبان مشاغل مانند شما، در کسب‌وکارهایی که خودشان ایجاد کرده‌اند، گیرکرده‌اند.

تجارت مهارتی است که می‌توان آن را آموخت. می‌توانید بیاموزید چگونه مشاغلی ایجاد کنید که ثروت واقعی تولید کند. این دوره به شما می‌آموزد چگونه در مدت 3 سال یا کمتر یک کسب‌وکار میلیون دلاری داشته باشید. آموزه‌های این دوره راز هستند. برای ثروتمند شدن باید اصول و قواعد درست آن را یاد بگیرید. تصور کنید بسکتبال بازی می‌کنید، بدون اینکه اصول دریبل زدن، پاس دادن و شوت زدن را آگاه باشید، آیا می‌توانید با ورزش بسکتبال، ثروتمند شوید؟

برای سودآوری یک کسب‌وکار، به 3 سال زمان نیاز است و شاید بیشتر، و اگر راه و روش ثروتمند شدن را بلد نباشید، بیشتر هم طول می‌کشد، حتی ممکن است هیچ‌گاه ثروتمند نشوید. هدف دوره این است که شما سریعاً به سودآوری برسید، زیرا کسب‌وکارهایی که سریعاً به سودآوری می‌رسند، سریع‌تر رهبر بازار خود می‌شوند.

 اگر واقعاً تصمیم گرفتید در کسب‌وکار خودتان تحولی ایجاد کنید و به آرزوی دیرینه خودتان، یعنی میلیونر شدن برسید، مشاهده این دوره بهترین فرصت است. آموزش‌های این دوره راز هستند و این اسرار به‌راحتی در هیچ کتابی پیدا نخواهد شد. با مشاهده این دوره، درس‌های ارزشمندی را یاد می‌گیرید وزندگی‌تان از این‌ رو به آن رو می‌شود، خیلی بهتر می‌شود.

اساتید دوره

تی هارو اکر

تی هارو اکر با استفاده از اصول و قواعدی که به دیگران می آموزد، توانست تنها در عرض ۲ سال و نیم به یک میلیونر تبدیل شود. او از نام تجاری  و منحصر به فردِ ” فروشنده زبل” استفاده می کند.
انرژی زیاد اِکِر و توجهش به نکات مهم، تمامی مخاطبان را افسون و محسور خود کرده است. شعار او این است که” صحبت کردن کاری بی ارزش است”. او همچنین توانایی فوق العاده ای در وادار کردن افراد به کسب موفقیت واقعی در دنیای واقعی دارد.
اِکِر نویسنده پرفروش ترین کتاب ها به نام اسرار ذهن میلیونرها و سرعت ثروت مند شدن است. او چندین دوره تحسین بر انگیز و فوق العاده را برگزار نموده است.

person
mail