3 تصمیمی که زندگی مارو متحول می‌کند

1
درس
3
فایل
86
دقیقه
61000 تومان

مغز شما به همراهی تمامی استعدادها و توانایی‌هایتان همیشه آماده خدمت‌رسانی به شماست. حتی زمانی که در خواب هستید مغز شما فعال است و ذهنتان بیدار. بااین‌وجود چرا نمی‌توانیم بهره‌وری کامل داشته باشیم؟ چرا همیشه ذهنمان در دسترس نیست؟ چه چیزی ما را از آن دور می‌کند.

وسایل هوشمند، موبایل، کامپیوتر و آی‌پاد همگی تمرکز شمارا برهم می‌زنند. مغز انسان همانند یک منشی عمل می‌کند و به شما برای منظم بودن و مدیریت زمان کمک می‌کند؛ اما پژوهش‌ها نشان می‌دهد هرچه کارهای بیشتری را هم‌زمان انجام بدهید، سخت‌تر می‌توانید روی آن‌ها تمرکز کنید.

تمرکز کردن به چه معناست؟ تمرکز توانایی توجه به مواردی است که به شما کمک می‌کند و از حواس‌پرتی‌هایی که به تلاش‌های کار شما آسیب برساند، جلوگیری می‌کند. تمرکز برای توانایی شما در باروری بسیار مهم است.

اگر نمی‌توانید به‌طور مؤثر تمرکز کنید، نمی‌توانید به‌طور مؤثر فکر کنید. چند نفر از ما واقعاً در مورد مسائل مربوط به کار به‌طور کامل متمرکز هستیم؟ آیا شما در حال انجام وظایف کاری واتس اپ و اینستاگرام‌تان را چک می‌کنید و در حال چت کردن با دوستان خود در صفحه‌های مجازی هستید؟ آنگاه انتظار دارید خطا و اشتباهی نداشته باشید!؟

در دوره 3 تصمیمی که زندگی ما را متحول می‌کند، آنتونی رابینز نویسنده و سخنران برتر موفقیت، 3 تا از کلیدی‌ترین تصمیم‌های زندگی‌اش که باعث موفقیت او در زمینه‌های دلخواهش در زندگی‌اش شده را برای شما بازگو می‌کند. این مربی انگیزشی به شما می‌آموزد که فکر خودتان را بر روی چه موضوعاتی متمرکز کنید و تأثیر تمرکزهای فکری ما چه ارتباطی با اتفاق‌های زندگی ما دارد چرا گاهی اوقات اتفاق‌های بد برای ما پیش می‌آید یا چرا گاهی اوقات در کارهایمان شکست می‌خوریم. همچنین اهمیت ضمیر ناخودآگاه در زندگی، روابط و موفقیت را به‌صورت کامل توضیح می‌دهد.

هر وقت ذهن ما از کارهایی که انجام می‌دهیم دور می‌شود، وقت گران‌بها را هدر می‌دهیم. کاری که ما تولید می‌کنیم نه‌تنها از کیفیت پایین‌تری برخوردار خواهد بود بلکه زمان تولید آن را نیز طولانی می‌کند.

از موفقیت در تجارت، ورزش و هنر گرفته تا شفا یافتن، تمرکز، کلید طلایی‌ای است که به شما در شکوفا ساختن و تسلط بر پتانسیل ذاتی‌تان یاری می‌رساند. وقتی بر اعتقادات، توانایی‌ها و اهداف تعریف‌شده خود تمرکز کنید، هیچ‌کس توان و یارای آشفته ساختن، دلسرد کردن و متوقف ساختن شمارا نخواهد داشت. چشم‌اندازها و رویکردهای خود را تعیین کنید، و به‌سوی اهداف و آرزوهای خود گام بردارید، و تا دستیابی به آن‌ها تمرکز خود را از دست ندهید. در پرتو نیروی تمرکز می‌توانید به آرامش درون دست‌یابید و شکست‌ناپذیر گردید.

آنتونی رابینز یکی از برترین سخنرانان و نویسنده کتاب‌های رشد فردی، موفقیت و انگیزشی در دهه‌های اخیر است که توانسته است با سخنرانی‌هایی که انجام می‌دهد زندگی میلیون‌ها انسان را متحول کند. آموزش دوره 3 تصمیمی که زندگی ما را متحول می‌کند، می‌تواند برای موفقیت شما در روابط مالی و اجتماعی بسیار تأثیرگذار باشد.

هر چیزی را که روی آن تمرکز کرده و به آن فکر کنید در زندگی واقعی، شکل‌گرفته و گسترش پیدا می‌کند. بنابراین باید فکر خود را بر چیزهایی متمرکز کنید که واقعاً طالب آن هستید.

اساتید دوره

تونی رابینز

آنتونی جی رابینز ملقب به تونی رابینز، کارآفرین، مشاور، استراتژیست کسب و کار، استراتژیست زندگی و فعال بشر دوست است که در سال 1960 در منطقه هالیوود در ایالت کالیفرنیای آمریکا به دنیا آمده است. او همچنین یکی از برترین نویسندگان و سخنرانان جهان نیز هست. او به واسطه کتاب های معروف و پر فروش خود در حوزه انگیزشی و موفقیت به شهرتی بی نظیر در سراسر جهان دست یافته است. کتاب های آنتونی رابینز در ایران هم جز پر فروش ترین کتاب ها هستند و او در ایران هم طرفداران بسیاری دارد. در ادامه مطلب ” زندگی نامه تونی رابینز “ با ما همراه باشید.

تونی رابینز به واسطه ی دانشی که از قوانین جهان بدست آورده بود در زمان کوتاهی توانست به اکثر رویاها و آرزوهای خود برسد و آن ها را به واقعیت تبدیل کند. افراد بسیاری در سرتاسر جهان وجود دارند که برای رسیدن به آرزوها و امیال خود در دروه های او شرکت نموده و یا کتاب های او را مطالعه می کنند.

آنتونی رابینز یک شعار بسیار معروف و جهانی دارد که در آن می گوید: همه ی ما استاد سرنوشت خود هستیم

بخش عمده ای از آنچه او در دوره ها، کارگاه های آموزشی، سمینار ها و کتاب هایش می گوید، به انگیزه دادن و الهام بخش بودن مربوط می گردد.

person
mail