قدرت و تاثیر برنامه های روزانه

1
درس
3
فایل
92
دقیقه
67000 تومان

آیا شما می‌خواهید از کسی که اکنون هستید، موفق‌تر شوید؟ اگر جوابتان بله هست! پس چرا موفق‌تر نیستید؟ دستاوردهای الان شما، درواقع فقط قسمتی از کل توانایی‌های شماست. شما خیلی بااستعدادتر ازاین هستید و پتانسیل شما خیلی بیشتر از واقعیت اکنون شماست. چرا فقط از بخشی از پتانسیلتان استفاده می‌کنید؟ دارن هاردی در طی تحقیقی این سؤال رایج: «چرا مردم از این فردی که هستند، موفق‌تر نیستند» را از بیش از 3 میلیون خواننده مجله موفقیت، پرسیده است، حال در این دوره رایج‌ترین جواب‌هایی که گرفته است را مطرح خواهد کرد.

گذشته شما ماهیچه‌هایی هستند که شما ساخته‌اید و به شما اجازه می‌دهد که کارهای خارق‌العاده انجام دهید که آدم‌های معمولی نمی‌توانند. چگونه ماهیچه می‌سازید؟ ماهیچه را تحت‌فشار و وزن زیاد می‌گذارید. وقتی این کار را انجام می‌دهید، ماهیچه شما پاره می‌شود و با استراحت است که ماهیچه بزرگ‌تر از حالت قبلش ساخته می‌شود و حال می‌توانید وزنه سنگین‌تری بزنید که قبلاً نمی‌توانستید.

دارن هاردی در این سخنرانی تأکید می‌کند که سختی‌های زندیگی‌تان به نفع شماست و گذشته شما چه کودکی بدی را گذرانده باشید و چه موقعیت‌های سختی را تجربه کرده باشید، باید به آن‌ها به چشم منفعت برای خودتان نگاه کنید. چون آن‌ها تمرین‌هایی بودند که به شما ماهیچه‌هایی دادند تا بتوانید کارهای غیرعادی را انجام بدهید که آدم‌های معمولی نمی‌توانند.

در دوره قدرت و تأثیر برنامه‌های روزانه، دارن هاردی نویسنده کتاب معروف اثر مرکب، به شما یاد می‌دهد که چگونه از اصول اثر مرکب استفاده کنید. مهم نیست الان چقدر موفق هستید، دارن هاردی به شما کمک می‌کند این اصول را به کار بگیرید، اصول را از کتاب بیرون بکشیدشان و جلو چشمانتان بگذارید و به یک نقشه راه برسید. به شما یاد می‌دهد که چگونه به هر هدفی که برای خودتان مشخص کردید، برسید. دروس این دوره به شما کمک می‌کند برای تمام امیال و اهداف و آرزوهایتان یک نقشه راه پیدا کنید و به هرآن چه می‌خواهید، برسید.

دارن هاردی در این سمینار در مورد توانایی‌های درونی صحبت می‌کند و معتقد است که توانایی‌های درونی شما ازآنچه هم‌اکنون در حال انجام آن هستید خیلی بیشتر است.

هیچ بهانه‌ای نمی‌توانید بیاورید! همه در هر شرایطی که هستند باید از کل توانایی‌های خود استفاده کنند. هر شرایط بدی که درگذشته بوده باید شمارا قوی‌تر و محکم‌تر کند و حتی باید از مشکلات گذشته به‌عنوان اهرم قدرت استفاده کرد. اگر نمی‌دانید چگونه از توانایی‌های خودتان، از پتانسیل درونی‌تان استفاده کنید، تماشای این دوره، برای شما بهترین انتخاب است. اگر این دوره را ببینید، بهانه‌های گذشته را رها خواهید کرد و نسبت به قبل موفق‌تر خواهید شد.

شما با انتخاب‌هایی که در زندگی انجام داده‌اید، در شرایط کنونی قرارگرفته‌اید. نتیجه و دستاوردهای زندگی شما حاصل انتخاب‌های شما هستند نه کس دیگر!

اگر می‌خواهید موفقیت را برای خود به ارمغان بیاورید باید انتخاب‌ها و تصمیماتی که در زندگی خود می‌گیرید بر اساس قانون منظمی باشد که در آینده حسرت نخورید که ‌ای کاش درگذشته آن رفتار را نکرده بودم. شاید در انجام کاری در لحظه متحمل رنج شوید اما به این فکر کنید که در آینده هیچ پشیمانی ندارید. به‌این‌ترتیب می‌توانید خود را کنترل کنید و معجزاتی را در زندگی خود بسازید.

برای به دست آوردن موفقیت باید آن را جذب خود کنید ابتدا باید خودتان تغییر کنید و خودتان پیشرفت کنید، شما اکنون با مشاهده این دوره، اولین قدم برای پیشرفت بیشتر را برمی‌دارید.

اساتید دوره

دارن هاردی

متولد 1 فوریه سال ۱۹۷۱ ‏دارای ملیت آمریکایی و از خانواده های اصیل بریتانیایی می باشد،؛همچنین محل سکونت او شهر سن دیگو ایالت کالیفرنیا می باشد، او در سال 2001 با جورجیا ازدواج کرد. دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است. هاردی نویسنده نسخه‌های پر فروش نیویورک تایمز است. هاردی اولین کار خود را در سن 18 سالگی آغاز کرد. بیش از 20 سال سن داشت که در سال 2007 او ناشر مجله SUCCESS و Success Media شد، هاردی در دسامبر 2015 اعلام کرد که مجله SUCCESS را به عنوان ناشر به دنبال فرصت های جدید می برد. قبل از این موقعیت، هاردی موقعیت های اجرایی را در دو شبکه تلویزیونی تمرکز شخصی توسعه داد. او تهیه کننده اجرایی و توزیع کننده اصلی شبکه خلق (TPN) و رئیس شبکه آموزشی موفقیت (TSTN) بود. دارن هاردی کتاب های پر فروشی چون: "اثر مرکب"، "بهترین سال زندگی نو"،"چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم"، "دیوانگان ثروت ساز" را خلق کرده است. در سال ۲۰۱۰ هاردی کتاب پرفروش "اثر مرکب" را نوشت.کتابی که در مورد تأثیر تصمیم‌گیری‌های روزمره بر موفقیت است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای دستیابی به اهداف می‌باشد. در سال ۲۰۱۵ وی کتاب "چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم" را نوشت که به تشریح چالش‌های مالکیت کسب و کار برای کارآفرینان می‌پردازد.

نظرات درباره قدرت و تاثیر برنامه های روزانه (1 نظر)

بی نظیره
2087008669 - 22 بهمن 1400
person
mail