اصول موفقیت

10
درس
45
فایل
820
دقیقه
1900000 تومان

پیش گفتار

play_arrow
آنچه در این دوره خواهیددید.
-
play_circle_outlinepause_circle_outline

ماژول اول | مارک ویکتور هانسن

play_arrow
معرفی فلسفه
12:02 - 212 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
راز تغییر زندگی
13:07 - 40.2 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
فرمول موفقیت
22:04 - 68.8 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
سیستم راهنمای شما
23:21 - 71.5 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline

ماژول دوم | دنیس ویتلی

play_arrow
رفتار
14:37 - 44.9 مگابایت
play_arrow
بیماری های رفتار
26:07 - 80.0 مگابایت
play_arrow
طراحی زندگی
16:12 - 49.3 مگابایت
play_arrow
حقیقت بخشی رویاها
22:00 - 67.4 مگابایت

ماژول سوم | برایان تریسی

play_arrow
اهداف
15:18 - 46.9 مگابایت
play_arrow
پیشنویسی اهداف
4:14 - 12.7 مگابایت
play_arrow
آینده سازی
17:53 - 54.5 مگابایت
play_arrow
سفر به یک مسیر جدید
16:06 - 49.3 مگابایت

ماژول چهارم | جان مکسول

play_arrow
رهبری
7:55 - 24.2 مگابایت
play_arrow
چالش های رهبری
10:23 - 31.7 مگابایت
play_arrow
قانون معمولی ها
26:56 - 82.3 مگابایت
play_arrow
ساختن یک تیم موفق
38:59 - 119 مگابایت
play_arrow
مصاحبه سوپرایزی (برایان تریسی)
22:01 - 67.2 مگابایت
play_arrow
مصاحبه سوپرایزی (دنیس ویتلی)
20:10 - 61.9 مگابایت

ماژول پنجم | کانی پدستا

play_arrow
سبک زندگی
13:05 - 40.1 مگابایت
play_arrow
ایده به علاوه الهام
24:53 - 75.5 مگابایت
play_arrow
اصول توسعه فردی
27:07 - 83.1 مگابایت
play_arrow
درس فصل ها
23:36 - 72.4 مگابایت

ماژول ششم | لس براون

play_arrow
ارتباطات
10:01 - 30.6 مگابایت
play_arrow
ارتباط با خود شما آغاز میشه
8:42 - 26.5 مگابایت
play_arrow
توسعه آگاهی
12:48 - 39.0 مگابایت
play_arrow
چهار قدم برای رسیدن به ارتباط خوب
30:28 - 93.9 مگابایت
play_arrow
سه کلید موفقیت در فروشندگی
16:18 - 49.8 مگابایت

ماژول هفتم | تام هاپکینز

play_arrow
تاثیر
8:32 - 26.2 مگابایت
play_arrow
ارائه موثر
29:49 - 90.7 مگابایت
play_arrow
قدرت کلمات
30:40 - 95.8 مگابایت
play_arrow
هنر متقاعد کردن
27:23 - 84.0 مگابایت

ماژول هشتم | تونی رابینز

play_arrow
وفور نعمت
8:00 - 24.3 مگابایت
play_arrow
فلسفه شما درباره زندگی
15:38 - 47.8 مگابایت
play_arrow
داشتن برنامه ملاک است
22:40 - 69.8 مگابایت
play_arrow
کلید یک زندگی خوب
19:47 - 60.8 مگابایت
play_arrow
آموختن ارزش پول به کودکان
9:55 - 30.1 مگابایت

ماژول نهم | هاروی مک کی

play_arrow
بهره وری
18:21 - 55.8 مگابایت
play_arrow
اصول مدیریت زمان
17:41 - 53.9 مگابایت
play_arrow
رویکردهای مدیریت زمان
12:42 - 39.7 مگابایت
play_arrow
حرکت در مقابل دست آورد
12:44 - 39.8 مگابایت

ماژول دهم | دارن هاردی

play_arrow
برداشتن قدم
13:32 - 41.7 مگابایت
play_arrow
آیا میتونید تحسین برانگیز کارهارو انجام بدید؟
24:19 - 74.2 مگابایت
play_arrow
کار رو انجام بدید
13:16 - 40.5 مگابایت
play_arrow
روزی که زندگی شما متحول شد
22:33 - 69.1 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
هفت اصل ثروت و خوشبختی
15:38 - 47.8 مگابایت

جیم ران یک رهبر، سخنران، متفکر، فیلسوف، بازاریاب و فروشنده و یک مشوق است. جیم ران یک تأثیرگذار است. فلسفه جیم ران به‌قدری واضح، محکم و حسابی است که تصمیم گرفته آن را با مردم جهان به اشتراک بگذارد. جیم ران معتقد است غرور مالکیت از غرور کسب درامد پیروی می‌کند. یعنی شما می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید داشته باشید، فقط باید به دستش بیاورید.

دوره یا سریال آموزشی اصول موفقیت مشتمل بر 10 بخش یا ماژول است. مدرس این دوره ارزشمند جیم ران است. در ابتدای هر بخش موفق‌ترین رهبران اندیشه، اساتید و بزرگان حوزه موفقیت که در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود تحت تأثیر جیم ران قرارگرفته‌اند در رابطه با جیم ران و اصول جیم ران و موضوع آموزشی همان بخش که از جیم ران یاد گرفته‌اند، صحبت می‌کنند.

بخش اول با سخنرانی مارک ویکتور هانسن، سخنران انگیزشی، نویسنده پرفروش، بنیان‌گذار و خالق سری سوپ جوجه برای روح آغاز می‌شود که به‌طورکلی در رابطه با شخصیت جیم ران و فلسفه موفقیت جیم ران در زندگی صحبت می‌کند. مارک ویکتور هانسن به شما در کشف سیستم راهنما برای زندگی خود, با استفاده از پیام‌های جیم یاری می‌رساند. موضوعات بخش اول شامل راز تغییر زندگی و فرمول موفقیت است. در این بخش به 3 سؤال اساسی، جیم ران پاسخ می‌دهد. چه چیزی زندگی را باارزش می‌کند؟ چه چیزی باعث می‌شود زندگی ارزش سختی کشیدن را داشته باشد؟ چه چیزی باعث می‌شود زندگی خوب باشد؟.

 بخش دوم این دوره در رابطه با فلسفه‌های مربوط به رفتار است که با سخنرانی دنیس ویتلی، نویسنده کتاب روانشناسی «برنده شدن» آغاز می‌شود. دنیس یکی از حیاتی‌ترین دروس مربوط به «رفتار» را با شما در میان خواهد گذاشت, یک درس مهم که به‌عنوان یکی از اصول موفقیت از آن استفاده می‌کند. هدف و موضوعات این بخش این است که شما با رفتارتان بالا و بالاتر بروید. دوست خوب پیدا کنید و نگهشان دارید. هدف این است که تعداد افراد به‌دردبخور زندگی شما بیشتر شود و هرروز با این آدم‌ها در ارتباط باشید.

 بخش سوم سریال موفقیت در رابطه با هدف‌گذاری است که با سخنرانی برایان تریسی شروع می‌شود که به بیش از 5 میلیون شرکت‌کننده در گفتگوها و سمینارهای خود در حدود 70 کشور در سراسر جهان کمک کرده است تا اهداف خود را تعیین کنند،, برایان تریسی درس‌هایی که در بیش از 20 سال همکاری مستقیم با جیم آموخته است را بازگو می‌کند. موضوعات این بخش شامل تعیین اهداف، پیش‌نویسی اهداف و آینده سازی است.

بخش چهارم این دوره در رابطه با فلسفه رهبری است و جان مکسول این بخش را معرفی می‌کند. جان سی ماکسول بانفوذترین مقام رهبری جهان, مهم‌ترین کاری را که هر رهبر باید انجام دهد را به اشتراک می‌گذارد. او به‌عنوان میزبان, ارزشمندترین و کاربردی‌ترین دروس جیم را درزمینهٔ رهبری ارائه می‌دهد و سرنخ‌هایی را درباره چگونگی تبدیل‌شدن یک رهبر بهتر و مؤثرتر به ما نشان می‌دهد. در این بخش با رهبری و چالش‌های رهبری و چگونگی ساختن یک تیم موفق آشنا می‌شوید.

بخش پنجم درباره سبک زندگی است و با معرفی کانی پدستا، نویسنده موفق در حوزه موفقیت، شروع می‌شود. در این بخش جیم ران درباره سبک زندگی سالم و اصول و قواعد توسعه فردی، ایده گرفتن و الهام بخشی صحبت می‌کند.

بخش ششم در رابطه با ارتباطات و برقراری ارتباط مؤثر است که لس براون این بخش را معرفی می‌کند. لس براون عضو سابق مجلس نمایندگان ایالات‌متحده، اکنون سخنران، مربی و انگیزه دهنده محبوب، شمارا با درس‌های قدرتمند جیم درباره برقراری ارتباط آشنا می‌کند. در این بخش، نحوه ایجاد ارتباط مؤثر، توسعه آگاهی و 4 قدم برای رسیدن به ارتباط خوب و 3 کلید موفقیت درفروش را یاد خواهید گرفت.

بخش هفتم سریال اصول موفقیت در رابطه با اثرگذاری است و با سخنرانی تام هاپکینز آغاز می‌شود. تام هاپکینز، سخنران حرفه‌ای، نویسنده و مربی شماره یک فروش آمریکا، به شما می‌آموزد که کسب مهارت در هنر اثرگذاری و متقاعد کردن نه‌تنها درفروش، بلکه تقریباً در همه جنبه‌های زندگی حیاتی است. در این بخش یاد می‌گیرید تأثیر چیست، ارائه مؤثر چگونه است. با قدرت کلمات و هنر متقاعد کردن آشنا می‌شوید.

بخش هشتم درباره وفور نعمت است و معرفی این دوره را آنتونی رابینز بر عهده دارد. هنگامی‌که تونی رابینز فقط 17 سال داشت، حقوق یک هفته کامل خود را صرف شرکت دریکی از سمینارهای جیم ران کرد. زندگی تونی از آن زمان تا به امروز تحت تأثیر و الهام پیام جیم ران قرارگرفته است در این بخش یاد می‌گیرید فراوانی نعمت را در زندگی خود داشته باشید. با کلید زندگی خوب و فلسفه فراوانی در زندگی آشنا می‌شوید.

بخش نهم درباره بهره‌وری و اصول مدیریت زمان است و هاروی مک کی در ابتدای این بخش سخنرانی می‌کند. با نویسنده پرفروش هاروی مکی همراه می‌شوید و می‌آموزید که چگونه می‌توانید از وقت خود محافظت کنید و بهره‌وری خود را افزایش دهید. او یکی از افراد خوش‌شانسی بوده که در صحنه به همراه جیم سخنرانی داشته است. در این بخش با اصول بهره‌وری و مدیریت زمان آشنا می‌شوید.

و بخش دهم و آخر این دوره درباره گام برداشتن و اقدام عملی در زندگی است. که دارن هاردی این بخش را معرفی می‌کند. نویسنده پرفروش، مدیرعامل و منتور دارن هاردی به شما نشان می‌دهد که چطور می‌توانید با استفاده از یکسری ابزار, دیسیپلین لازم را برای رسیدن به موفقیت را بدون هیچ‌گونه سختی به دست بیاورید و آن را عملی کنید. به‌جای اجتناب از انجام کارهای سخت، یاد خواهید گرفت که از انجامشان استقبال کرده و منفعت ببرید. بعدازاینکه این مجموعه از دروس فراموش‌نشدنی را دنبال کردید، دیگر هرگز مزهٔ تلخ حسرت را نخواهید چشید. تا ماژول نهم ثروت علم و دانش به شما رسیده است. در این بخش یاد می‌گیرید که با این ثروت چه‌کار کنید. یادگیری الهام بخشی کافی نیست. برای اینکه رشد و تحول واقعی رخ دهد، شما باید هر چیزی که یاد گرفته‌اید را در عمل به‌کارگیرید.

نکته‌ای که همه رهبران انگیزه‌بخش در معرفی هر بخش خاطرنشان می‌کنند این است که پیام و فلسفه جیم ران هرگز قدیمی نمی‌شود. چون پیام جیم ران درباره رفتار و طرز فکر مشخص است که در پی انجام یک سری کارها باعث ایجاد موفقیت در هرکسی می‌شود.

شما قدم به این دنیا گذاشتید تا تغییراتی را ایجاد کنید، سن، تحصیلات، استعداد و جنسیت و نژاد و ارتباطات و شرایط و شانس مهم نیست. شما می‌توانید هرکاری انجام دهید. همه ما به پول بیشتر، اعتبار و قدرت بیشتر، روابط به‌دردبخور نیاز داریم تا رؤیاهایمان را زنده کنیم. دوره اصول موفقیت جیم ران همان سکوی پرش شما در زندگی است که می‌توانید با کمک آن به هرآن چه در زندگی می‌خواهید، برسید.

شروع یک زندگی در حال گسترش و بهبود، موضوع و بحث این دوره آموزشی است. جیم ران تمام اصول و قواعد موفقیت در زندگی را که خودش می‌داند و به کار گرفته است و یا از بقیه یاد گرفته است را به‌صورت کامل در دوره اصول موفقیت در اختیار شما قرار می‌دهد.

جیم ران یک فلسفه را شروع کرده است که می‌تواند مثل یک قطب‌نما عمل کند. به زندگی شما، روابط شما، احساسات شما، ترس های شما ازنظر اجتماعی، جسمی و ذهنی جهت بدهد. به عقیده جیم ران انسان باید به‌طور مداوم مراقب خودش باشد و به‌طور مداوم به غنا و اهمیت هدف و مقصدش فکر کند.

اساتید دوره

جیم ران

پدر فلسفه‌ی تجارت، «جیم ران»، کارآفرین، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. افراد زیادی در دنیای خودپروری و روان‌شناسی توانسته‌اند با استفاده از آموزه‌های این مرد بزرگ، به چهره‌های موفق و سرشناس تبدیل شوند. «آنتونی رابینز»، «برایان تریسی»، «دارن هاردی» و «جک کنفیلد» کسانی هستند که از دل تفکرات و مکتب ران ظهور کرده‌اند و به دنیا معرفی شده‌اند.

نظرات درباره اصول موفقیت (2 نظر)

بسیار عالی
محسن مقصودی - 21 اسفند 1399
شاهکار دوره های موفقیت.درس هایی از استاد استادان.کافیه به نام شاگردان ایشون نگاه کنیم،اونوقت اعتبار این سخنان بیشتر مشخص میشه.ممنون از ویدان که این فیلم ها و درس های عالی رو هدیه میده
9314 - 5 اسفند 1399
person
mail