ساختن یک ذهن ثروتمند

1
درس
7
فایل
220
دقیقه
470000 تومان

اگر امروز میلیونر نیستید، اگر امروز پولدار و ثروتمند نیستید، اگر امروز به مقصد نرسیده‌اید، چون راه‌حل‌ها و عناصر مشخصی برای ثروتمند شدن وجود دارد، که شما از این عناصر درست استفاده نمی‌کنید، نه به این خاطر که تنبل هستید، نه به این خاطر که اراده ندارید یا باهوش نیستید. فقط به این خاطر که عناصر درستی را در دسترس ندارید. چون نه در مدرسه و نه در دانشگاه و نه والدین شما، به شما یاد نداده‌اند که چگونه میلیونر شوید. در بسیاری موارد به دلیل ذهنیت اشتباه، خود خانواده و جامعه بخشی از مشکل هستند و مانع ثروتمندی و پولداری شما می‌شوند. دوره ساختن یک ذهن ثروتمند گرنت کاردون، برای تغییر ذهنیت شما است. گرنت کاردون این دوره آموزشی را تهیه‌ کرده است که به افراد زیادی در سراسر دنیا دسترسی پیدا کند و به آن‌ها یاد بدهد که چگونه میلیونر شوند.

خود گرنت کاردون کیست؟ گرنت کاردون نویسنده معروف نیویورک‌تایمز است که 5 کتاب پرفروش در سراسر دنیا دارد. او در سراسر دنیا درباره انگیزه، رهبری، کارآفرینی، پول و افزایش فروش سخنرانی می‌کند. یکی از 5 کارشناس برتر شبکه اجتماعی در سطح جهان است. مدیرعامل بهترین شرکت فروشندگی است که با غول‌های اقتصادی دنیا کار می‌کند و سالانه بیشتر از 100 میلیون دلار فروش و درآمد دارد. گرنت کاردون تلاش می‌کند در زندگی دیگران تحول ایجاد کند تا بتوانند زندگی مفیدی داشته باشند و برای خود و خانواده‌هایشان راحتی و آسایش فراهم کنند.

داشتن یک برنامه مشخص مالی برای شما، خانواده و فرزندان شما و برای زندگی زناشویی شما بسیار مهم است. ازدواج‌های زیادی به دلایل مالی ازهم‌ پاشیده‌اند، پول نداشتن استرس‌آور و سخت است. گرنت کاردون با دوره آموزشی ساختن یک ذهن ثروتمند می‌خواهد در زندگی شما تحول اساسی ایجاد کند و راه و روش میلیونر شدن را به شما آموزش دهد تا بتوانید در کنار خانواده خود با آسایش و راحتی و بی‌دغدغه مالی و اقتصادی زندگی کنید.

در دوره ساختن یک ذهن ثروتمند، گرنت کاردون برای شما یک نگرش و دید میلیون دلاری ایجاد می‌کند، به‌نحوی‌که شیوه نگرش یک میلیونر را پیدا کنید. مسیرهای مختلف پولدار شدن را نشان می‌دهد چون خود گرنت کاردون این مسیرها را تغییر داده است. به شما یاد می‌دهد که چگونه حساب‌وکتاب کنید، حساب‌وکتاب میلیون دلاری را به شما آموزش می‌دهد. گرنت کاردون 7 گام برای ثروتمند شدن و میلیونر شدن را در این دوره آموزش می‌دهد. گرنت کاردون در این دوره به شما یاد می‌دهد که چگونه یک مسیر میلیون دلاری را بسازید و درنهایت با به‌کارگیری این آموخته‌ها وضعیت میلیون دلاری شمارا تضمین می‌کند.

گرنت کاردون می‌گوید که می‌داند ادعای بزرگی است، اما سرمایه‌گذاری که شما برای تهیه این دوره آموزشی انجام می‌دهید، ارزش فوق‌العاده‌ای دارد. درواقع ارزش چند برابری، ارزش چند میلیون برابری دارد. یعنی چه؟ یعنی اینکه سرمایه‌گذاری امروزتان برای تهیه این دوره آموزشی چند میلیون برابر خواهد شد. او می‌گوید ادعای بزرگی است، اما حقیقت دارد. اگر این دوره آموزشی را تهیه می‌کنید یعنی شما به خودتان و آینده اقتصادی‌تان باور دارید. از این هفت گام گرنت کاردون استفاده کنید تا برای همیشه زندگی خود را تغییر داده و برای دیگران به الگو تبدیل شوید.

برای کسب ثروت نیاز نیست نابغه باشید و یا مدرک دانشگاهی داشته باشید، نیاز نیست شغل عالی داشته باشید؛ تنها کاری که باید انجام بدهید این است که ذهنیت خود را تغییر دهید. شما در یک جهان اقتصادی زندگی می‌کنید که اوضاع مالی خیلی حیاتی و مهم است. هدف این دوره ایجاد یک ذهنیت ثروتمند است که به‌وسیله آن بتوانید به آرزوهای خود برسید. باید طرز فکر ثروتمند داشته باشید تا بتوانید در زندگی‌تان فراوانی و موفقیت لازم برای مقابله با مشکلات و شرایط را داشته باشید و آن‌قدر فراوانی و موفقیت داشته باشید که هر چیزی را می‌خواهید به دست بیاورید.

تفاوت‌های زیادی بین افراد فقیر و ثروتمند وجود دارد و شاید مهم‌ترین آن‌ها تفاوت در نوع نگرش و تفکرشان در مورد پول ثروت باشد و همین نوع تفکر باعث می‌شود برخی‌ها در بدبختی و نداری غوطه‌ور باشند و برخی دیگر در کمال آرامش و خوشبختی زندگی کنند. داشتن یک ذهن ثروتمند و میلیاردی می‌تواند سرمایه‌ای را برای شما به همراه داشته باشد که تا چند نسل بعد از شما هم از آن استفاده کنند. برای داشتن این نوع ذهنیت باید از درون خودتان شروع کنید.

هر چیزی بخواهید می‌توانید داشته باشید، فقط نیاز به تعهد و تصمیم‌گیری دارد. باید الان یک تصمیم بگیرید و متعهد شوید که اوضاع مالی خوبی داشته باشید.

اساتید دوره

گرنت کاردون

گرنت کاردون، نویسنده پرفروش روزنامه نیویورک تایمز است، که بیشتر به خاطر نام تجاری شخصی اش که در طول زمان در زمینه املاک و مستغلات و کسب و کار ایجاد کرده است، شناخته می‌شود.

مجله Forbes وی را در سال ۲۰۱۷ به عنوان تاثیرگذارترین اینفلوئنسر بازاریابی در دنیا اعلام کرد.

کاردون از افرادی نیست که ثروت خود را به ارث برده است، بلکه با تلاش کردن و زحمت کشیدن به آن رسیده است.
او نمونه ی بارزی است که اثبات می کند، وضعیت فعلی محدود به آنچه شما می توانید بدست بیاورید نیست.
کاردون با ارزش خالص ۳۰۰ میلیون دلاری خود، اکنون بر طبق نظر کارشناسان یک “الگوی نمونه” واقعی در دنیای املاک و مستغلات است.
در طی سالها او فعالیت های املاک و مستغلاتش را در کنار فروش دوره های آنلاین همراه کرد. وی با جذب مخاطبان گسترده در کانال یوتیوب خود، به شهرت رسید.

وی دو بار برای کتاب‌های 10X Rule (قانون ده برابر) و If You’re Not First, You’re Last (اگر اول نباشید، آخر می شوی) در صدر پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفته است.
کتاب قانون ده برابر وی به عنوان یکی از شاخص‌ترین کتاب‌های دنیای کسب‌وکار و فروش در دنیا شناخته می‌شود.

نظرات درباره ساختن یک ذهن ثروتمند (3 نظر)

ممنون بابت ارائه دوره عالی بود اما اختلافاتی در ترجمه با صحبت ها وجود دارد البته محتوا را تغییر نمیدهد اما در اون قسمت از جذابیت مطلب می کاهد
2087000547 - 14 آبان 1400
چرا زیرنویس اخهدوبله فارسی میبود خیلی بهتره
24642 - 14 شهريور 1400
عالیبود ممنونم
مهنازایروانی - 27 مرداد 1400
person
mail