دیجیتال مارکتینگ | توئیتر

6
درس
28
فایل
110
دقیقه
99000 تومان

پیش گفتار

play_arrow
آنچه در این دوره خواهیددید.
-
play_circle_outlinepause_circle_outline

درک توئیتر

play_arrow
درک توئیتر (قسمت اول)
1.6 - 0:46 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
درک توئیتر (قسمت دوم)
3:39 - 5.2 مگابایت
play_arrow
درک توئیتر (قسمت سوم)
5:16 - 7.2 مگابایت
play_arrow
درک توئیتر (قسمت چهارم)
7:8 - 11.2 مگابایت
play_arrow
درک توئیتر (قسمت پنجم)
1:44 - 2.7 مگابایت

استفاده از توئیتر به عنوان یک بازاریاب

play_arrow
استفاده از توئیتر به عنوان یک بازاریاب (بخش اول)
0:46 - 1.5 مگابایت
play_arrow
استفاده از توئیتر به عنوان یک بازاریاب (بخش دوم)
4:38 - 6.6 مگابایت
play_arrow
استفاده از توئیتر به عنوان یک بازاریاب (بخش سوم)
5:09 - 7.4 مگابایت
play_arrow
استفاده از توئیتر به عنوان یک بازاریاب (بخش چهارم)
4:42 - 6.7 مگابایت
play_arrow
استفاده از توئیتر به عنوان یک بازاریاب (بخش پنجم)
4:44 - 6.7 مگابایت
play_arrow
استفاده از توئیتر به عنوان یک بازاریاب (بخش ششم)
3:33 - 5.3 مگابایت

خدمات مشتریان و تعامل در توئیتر

play_arrow
خدمات مشتریان و تعامل در توئیتر (بخش اول)
0:48 - 1.5 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
خدمات مشتریان و تعامل در توئیتر (بخش دوم)
3:50 - 5.6 مگابایت
play_arrow
خدمات مشتریان و تعامل در توئیتر (بخش سوم)
4:28 - 6.4 مگابایت
play_arrow
خدمات مشتریان و تعامل در توئیتر (بخش چهارم)
8:49 - 12.7 مگابایت
play_arrow
خدمات مشتریان و تعامل در توئیتر (بخش پنجم)
9:03 - 12.3 مگابایت
play_arrow
خدمات مشتریان و تعامل در توئیتر (بخش ششم)
6:08 - 8.8 مگابایت

بازاریابی در توئیتر

play_arrow
بازاریابی در توئیتر (بخش اول)
0:43 - 1.5 مگابایت
play_arrow
بازاریابی در توئیتر (بخش دوم)
5:32 - 7.9 مگابایت
play_arrow
بازاریابی در توئیتر (بخش سوم)
6:38 - 9.9 مگابایت
play_arrow
بازاریابی در توئیتر (بخش چهارم)
8:14 - 12.0 مگابایت

درک تبلیغات در توئیتر

play_arrow
درک تبلیغات در توئیتر (بخش اول)
0:47 - 1.6 مگابایت
play_arrow
درک تبلیغات در توئیتر (بخش دوم)
5:51 - 8.3 مگابایت
play_arrow
درک تبلیغات در توئیتر (بخش سوم)
5:05 - 7.6 مگابایت

گزینه‌های تبلیغات در توئیتر

play_arrow
گزینه‌های تبلیغات در توئیتر (بخش اول)
0:53 - 1.7 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
گزینه‌های تبلیغات در توئیتر (بخش دوم)
2:19 - 3.6 مگابایت
play_arrow
گزینه‌های تبلیغات در توئیتر (بخش سوم)
5:00 - 7.2 مگابایت
play_arrow
گزینه‌های تبلیغات در توئیتر (بخش چهارم)
4:21 - 6.3 مگابایت

توئیتر یکی از شناخته‌شده‌ترین کانال‌های شبکه اجتماعی است که در جهان وجود دارد. و درواقع یکی از مهم‌ترین شبکه‌های اجتماعی است. توییتر در حال حاضر حدود 319 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و بیش از 40 زبان مختلف را پشتیبانی می‌کند. یکی از قدرتمندترین و اثرگذارترین شبکه‌های اجتماعی در دنیاست و از ابزارهای عالی برای بازاریابی شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود. در بین شبکه‌های اجتماعی، توئیتر بعد از فیس‌بوک و اینستاگرام، در رتبه سوم جهانی قرارگرفته است.

توییتر نوعی سرویس شبکه اجتماعی و میکروبلاگینگ آنلاین است که به کاربرانش امکان می‌دهد پست‌هایی متن محور تا 140 کاراکتر را، معروف به "توییت"، بفرستند و بخوانند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید واژه توییتر به معنای “جیک‌جیک” کردن است! و دلیل نام‌گذاری برنامه به این نام، تشبیه پیام کاربران در این شبکه اجتماعی به جیک‌جیک کردن پرندگان است. حدوداً سال 2006 بود که جک دورسی از شبکه اجتماعی توییتر رونمایی و در 21 مارس همان سال اولین توییت خود را روی آن منتشر کرد. در کمتر از یک سال بعد این اپلیکیشن با برگزاری یک کنفرانس، کمی در میان مردم شناخته شد و می‌توان آغاز موفقیت و همه‌گیر شدن توییتر را به همان نقطه برگزاری کنفرانس نسبت داد.

مدرس دوره توئیتر، جنیفر کریو عضو موسسه SIMPLILEARN و رئیس بازاریابی شوگراسپان است. این دوره مشتمل بر 6 بخش است.

 بخش اول درباره درک توئیتر است. در پایان این بخش شما با جایگاه توئیتر در بین شبکه‌های اجتماعی آشنا می‌شوید. متوجه می‌شوید چرا استفاده جهانی از توئیتر خیلی بیشتر از آمریکا است. یاد می‌گیرید کاربران جهانی توئیتر چگونه هستند و چطور می‌خواهند درگیر محتوا شوند و 4 دلیل اصلی استفاده از توئیتر را فرامی‌گیرید.

بخش دوم استفاده از توئیتر برای بازاریابی است. بعد از تماشای این قسمت از دوره، متوجه می‌شوید چه چیزی توئیتر را به‌عنوان یک پلتفرم شبکه اجتماعی منحصربه‌فرد می‌کند و یاد می‌گیرید چگونه ویژگی‌های توئیتر برای بازاریابی استفاده می‌شوند و از چه ویدئوهایی برای توئیتر استفاده کنید. با انگیزه اصلی کاربران توئیتر و تأثیر الگوریتم توئیتر آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید از Twitter Moment به‌عنوان بخشی از کمپین خودتان استفاده کنید.

بخش سوم درباره خدمات مشتریان و درگیر کردن مشتری از طریق توئیتر است. با تماشای این بخش شما با 4 هدف اصلی توئیتر از تعامل با مشتریان آشنا می‌شوید. یاد می‌گیرد توئیتر چه نقشی در حل کردن مشکلات خدمات مشتریان دارد. متوجه می‌شوید که بسیار مهم است تیم توئیتر شما با تیم خدمات مشتریان شما کار کنند. در این بخش 4 روش کار کردن با توئیتر را برای تأثیرگذاری و درگیر کردن بیشتر یاد می‌گیرید.

بخش چهارم درباره بازاریابی در توئیتر است. در این بخش یاد می‌گیرید قبل از شروع هر کمپین در توئیتر 5 قدم بردارید. با مزایا و معایب نیش و کنایه در توئیتر آشنا می‌شوید. تفاوت کمپین هشتگ باطل و استاندارد را متوجه می‌شوید و نقشه‌ای برای رسیدن به مشتریان از اکانت توئیتر خودتان خواهید داشت.

بخش پنجم درک تبلیغ در توئیتر است. در این بخش ارزش توئیتر را به‌عنوان وسیله‌ای برای تبلیغ درک خواهید کرد. با 3 نوع اصلی تبلیغ در توئیتر و نحوه کار آن‌ها آشنا می‌شوید. یاد می‌گیرید هر نوع تبلیغ برای چه کسب‌وکاری استفاده می‌شوند. ایده پشت تبلیغات تلویزیونی توئیتر و نحوه استفاده از آن‌ها را نیز یاد می‌گیرد.

بخش ششم درباره گزینه‌های بازاریابی توئیتر است. در این درس با محدودیت تبلیغات با 140 کاراکتر آشنا می‌شوید. تأثیرات احتمالی تبدیل‌هایی که نیازی ندارند مشتری کانال را ترک کند، را درک خواهید کرد. انواع کارت‌های اپلیکیشن توئیتر و زمان استفاده از آن‌ها را آموزش می‌بینید. با کارت‌های مکالمه‌ای و کارت‌های فوری در مکالمات فراگیر آشنا می‌شوید. همچنین 5 نوع از تبلیغات غیرتعاملی و دلیل استفاده از آن‌ها را یاد می‌گیرید.

توییتر در مقایسه با دیگر شبکه‌های اجتماعی دسترسی به‌مراتب راحت‌تر و سریع‌تری دارد و کاربران توییتر در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانند با ارسال توییت، آن را با میلیون‌ها کاربر دیگر در سراسر جهان به اشتراک بگذارند. باوجود فیلتر بودن توئیتر، این شبکه، یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی در ایران است. قدرت، میزان اثرگذاری و قابلیت موج سازی آن در حدی است که بسیاری از شرکت‌های بزرگ ایرانی، سیاستمداران از تمامی طیف‌ها و سلبریتی‌های فراوانی از آن به‌عنوان رسانه‌ای برای معرفی، تبلیغات و کمپین‌های خود استفاده می‌کنند.

با نوشتن متن‌های کوتاه و تأثیرگذار، استفاده از هشتگ‌های قدرتمند و تعامل فعال با دیگر کاربران، می‌توانید یکی از مؤثرترین کمپین‌های تبلیغاتی خود را در توییتر به راه بیندازید و از قابلیت "ریتوئیت" توسط کاربران نهایت استفاده را ببرید؛ چراکه توئیتر یکی از قوی‌ترین شبکه‌های اجتماعی برای وایرال کردن محتوای شماست.

اساتید دوره

Simplilearn

 Simplilearn جزء برترین موسسات آموزشی در حوزه بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ می باشد.

این  شرکت در اصل محتوای آموزشی ارائه می‌دهد و بازاریاب‌ها را درباره نحوه توسعه و رشد موفقیت‌آمیز برای تلاش‌ در حوزه بازاریابی دیجیتالی و رسانه اجتماعی کسب و کار خود آموزش می‌دهد.

دوره دیجیتال مارکتینگ simplilearn یکی از برترین دوره های آموزشی در این حوزه می باشد.

person
mail