همایش برنامه‌ریزی زندگی

3
درس
25
فایل
363
دقیقه
590000 تومان

پیش گفتار

play_arrow
آنچه در این دوره خواهیددید.
-
play_circle_outlinepause_circle_outline

دکتر محمدمهدی ربانی

play_arrow
بخش اول
17:35 - 56.7 مگابایت
play_arrow
بخش دوم
15:23 - 49.1 مگابایت
play_arrow
بخش سوم
15:48 - 50.7 مگابایت
play_arrow
بخش چهارم
16:14 - 51.5 مگابایت
play_arrow
بخش پنجم
17:35 - 54.2 مگابایت
play_arrow
بخش ششم
12:08 - 37.4 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
بخش هفتم
23:10 - 74.2 مگابایت
picture_as_pdf
اسلاید های همایش (دکتر محمدمهدی بانی)
- 27.0 مگابایت
picture_as_pdf
دفترچه برنامه ریزی زندگی
- 19.4 مگابایت

دکتر علی شاه حسینی

play_arrow
بخش اول
15:27 - 65.7 مگابایت
play_arrow
بخش دوم
17:37 - 75.0 مگابایت
play_arrow
بخش سوم
13:49 - 59.0 مگابایت
play_arrow
بخش چهارم
16:07 - 67.8 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
بخش پنجم
20:26 - 85.9 مگابایت
play_arrow
بخش ششم
14:57 - 65.3 مگابایت

دکتر سهیل رضایی و دکتر علیرضا شیری

play_arrow
بخش اول
13:11 - 59.0 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
بخش دوم
16:48 - 74.4 مگابایت
play_arrow
بخش سوم
15:49 - 70.3 مگابایت
play_arrow
بخش چهارم
19:37 - 87.4 مگابایت
play_arrow
بخش پنجم
16:27 - 73.0 مگابایت
play_arrow
بخش ششم
17:49 - 79.2 مگابایت
play_arrow
بخش هفتم
16:00 - 70.7 مگابایت
play_arrow
بخش هشتم
15:56 - 70.6 مگابایت
play_arrow
بخش نهم
14:44 - 65.9 مگابایت
picture_as_pdf
اسلاید های همایش (دکتر سهیل رضایی)
- 9.8 مگابایت

مطالعات نشان داده است، 97 درصد افرادی که هدف‌گذاری می‌کنند، در کمتر از 30 روز اهدافشان را می‌شکنند و برنامه خود را دنبال نمی‌کنند! چرا؟ آیا شما به‌اندازه توان و پتانسیل وجودی‌تان موفق هستید؟ اگر پاسختان خیر است، تابه‌حال به دلیل آن فکر کرده‌اید؟ تنها به یک دلیل واضح و مشخص ما در تعیین اهدافمان شکست می‌خوریم، تنها به یک دلیل مشخص ما از تمام توان خود نمی‌توانیم استفاده کنیم: چون روش هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی‌مان اشتباه است. چون ابزار لازم را نداشتیم، نتوانسته‌ایم از پتانسیل خود استفاده کنیم.

همایش برنامه‌ریزی زندگی، طراحی‌شده است تا کارهای ساده‌ای را به شما یادآوری کند که انجام مداوم آن‌ها شمارا به سمت رسیدن به نتایج چشم‌گیر هدایت کند. این همایش مشتمل بر 3 بخش و 4 سخنران است که هرکدام از این اساتید سخنران در حرفه و کسب‌وکار خود سرآمد و الگو هستند و توانسته‌اند، با روش‌هایی که در این همایش با شما به اشتراک می‌گذارند به موفقیت‌های چشم‌گیر برسند و از نیرو و پتانسیل وجودی‌شان به نحو احسن استفاده کنند. پتانسیل و نیرویی که در وجود همه ما توسط خداوند یکتا به ودیعه گذاشته‌شده است، منتها نحوه استفاده از این پتانسیل را به‌خوبی نمی‌دانیم.

در بخش نخست این همایش، دکتر محمدمهدی ربانی، مؤسس پلتفرم آموزشی ویدان سخنرانی می‌کند. در این بخش متوجه می‌شوید، یکی از دلایل عدم موفقیت در برنامه‌ریزی و رسیدن به اهدافتان، تمرکز کردن یا فوکوس کردن روی یک نقطه اشتباه و تأکید بر برنامه‌ریزی روزانه بوده است. محمدمهدی ربانی در این بخش به‌طور کامل در 6 مرحله، سیستم برنامه‌ریزی Big Rocks را به‌صورت کارگاه آموزشی، آموزش می‌دهد. و شما می‌توانید هم‌زمان به سؤالات مطرح‌شده در این همایش پاسخ دهید و برنامه‌ریزی زندگی خود را انجام دهید. با قوانین زندگی آشنا می‌شوید و در انتها به‌صورت خلاصه موارد مهم را یادآور می‌شود که بایستی اره‌هایتان را در آن‌ها تیز کنید. سیستم برنامه‌ریزی Big Rock به شما کمک می‌کند تا دست از اهمال‌کاری بردارید و به اهداف معنادار خود برسید. پس از یادگیری این سیستم برنامه‌ریزی تنها با 20 دقیقه وقت گذاشتن در طول هفته می‌توانید در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید.

در بخش دوم، دکتر علی شاه‌حسینی، نویسنده، کارآفرین و برنامه‌ریز امور فرهنگی سخنرانی می‌کند. دکتر شاه‌حسینی در ابتدای سخنرانی خود تأکید می‌کند، برای تغییر در زندگی خود، نیازی به جزوه نوشتن نیست، شما باید بتوانید با شنیدن هر نکته‌ای در این سخنرانی تصمیم به انجام یک اقدامک (اقدام کوچک) بگیرید. زیرا اگر می‌خواهید مسیر طولانی بروید، به‌جاهای بزرگ برسید، باید حرکت کنید. بنابراین در هنگام سخنرانی خود پس از بیان هر نکته‌ای، از حضار می‌پرسد چه کسانی اکنون تصمیم گرفتند اقدامی انجام دهند. بیش از 20 نکته برای موفقیت را ذکر می‌کند. از شما می‌خواهد تکلیف خودتان را با خودتان مشخص کنید. فرمول یک‌صدم در موفقیت را آموزش می‌دهد. 10 سؤالی که باید برای موفقیت از خودتان بپرسید را بیان می‌کند. و در انتهای سخنرانی خود تأکید می‌کند که جهانی فکر کنید و جهانی عمل کنید.

در بخش سوم، استاد سهیل رضایی (پژوهشگر، روانشناس و مدرس خودشناسی) و دکتر علیرضا شیری (طبیب و درمانگر و مدیر خانه توانگری) درزمینهٔ توسعه فردی سخنرانی می‌کنند. مبحث این بخش از همایش در رابطه با نو شدن است. اینکه چگونه و از کجا آغاز کنیم. تفاوت توسعه و پیشرفت بیان می‌شود، یاد می‌گیرید حاصل روان زخمی و حاصل روان بالغ چیست. روان یک فرمانروا چگونه است. چگونه مدیریت بحران انجام دهید. درباره اهمیت داشتن معنا در زندگی و نتایج بی‌معنایی در زندگی صحبت می‌شود. همچنین با نیازهای واجب در زندگی که هرکدام از انسان‌ها باید به آن‌ها برسند، در غیر این صورت در زندگی با مشکل مواجه خواهند شد، تحت نام اسکیماتراپی آشنا می‌شوید. به کمک این بخش از همایش شما یاد می‌گیرید زندگی نزیسته را زندگی کنید.

خیلی از ما واقعاً نمی‌دانیم به دنبال چه هستیم و سال‌های عمرمان یکی پس از دیگری بدون دستاوردی معنادار طی می‌شوند. گویی به دور خود می‌چرخیم و همین موضوع است که سبب می‌شود ما احساس خوبی نداشته باشیم. همایش برنامه‌ریزی زندگی به شما می‌آموزد سؤال‌های متفاوتی از خود بپرسید و آنگاه هدف و مسیرتان را واضح کنید. به کمک این همایش می‌توانید درنهایت به موفقیت و رضایت درونی دست پیدا کنید.

همایش برنامه‌ریزی زندگی شبیه‌سازی‌شده یک کوچ است که با سؤال پرسیدن، تمرکز شمارا به سمت مسائل عمیق زندگی جلب می‌کند. هدف این برنامه بالابردن کیفیت زندگی شما است. به کمک آموزش‌های همایش برنامه‌ریزی زندگی، شما یاد خواهید گرفت برای زندگی‌تان برنامه روشنی خلق کنید.

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

علیرضا شیری

طبیب ، طرحواره درمانگر ، عضو کامل انجمن بین المللى طرحواره درمانى ISST
فارغ التحصیل راهبرى زندگى و کسب و کار از دانشگاه کمبریج
تحصیلات تکمیلى در مدیریت و تغییرات سازمانى، دانشگاه Essex
مدیر خانه توانگری

علی شاه حسینی
  • دكتر علي شاه حسينی
  • دكتری تخصصی مديريت و برنامه ريزی امور فرهنگی
  • کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
  • کارشناس ارشد مدیریت
  • كارآفرين، مدرس دانشگاه، سخنران ، نويسنده و پژوهشگر
سهیل رضایی
سيد سهیل رضایی پژوهشگر، روانشناس و مدرس خودشناسی به روش كارل گوستاو يونگ و موسس بنياد فرهنگ زندگی است. 

نظرات درباره همایش برنامه‌ریزی زندگی (2 نظر)

بسیار عالی وتاثیر گذار بود ممنون از جناب آقای دکتر ربانی وتیم حرفه ای ایشان .موفق وپایدار باشید
آذین دلبری - 5 ارديبهشت 1400
سلام من در این همایش به صورت مجازی شرکت کردم.آقای دکتر چشمم باز شد نسبت به چیزی که واقعا از زندگی می‌خوام.متوجه شدم سردرگمی ای که گاهی پیش میاد به چه دلیل هست.خیلی از شما ممنونم .از سخنرانی مشترک دکتر شیری و دکتر رضایی حیرت زده شدم...فوووق العاده بود
88744 - 14 فروردين 1400
person
mail