چطور شکست را تبدیل به موفقیت کنیم

6
درس
16
فایل
46
دقیقه
69000 تومان

پیش گفتار

play_arrow
آنچه در این دوره خواهیددید.
-
play_circle_outlinepause_circle_outline

مقدمه

play_arrow
تبدیل شدن به یک رهبر قوی
1:39 - 5.2 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline

آگاهی و تمرکز

play_arrow
خودآگاهی منجر به موفقیت می شود
3:01 - 9.5 مگابایت
play_arrow
تمرکز روی زمان حال
2:41 - 8.4 مگابایت
play_arrow
مدیریت احساسات
3:17 - 10.3 مگابایت

قدرت در پذیرش شکست است

play_arrow
مسئولیت اشتباهاتتون رو بر عهده بگیرید
3:05 - 8.9 مگابایت
play_arrow
اینقدر دنبال مقصر نگردید
3:24 - 10.7 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
مدیریت انتظارات
3:10 - 10.0 مگابایت

استقامت به موفقیت منجر می شود

play_arrow
سلامتی در اولویت است
3:37 - 11.4 مگابایت
play_arrow
یادگیری شکوفایی
3:11 - 10.1 مگابایت
play_arrow
توسعه بهبودی
2:45 - 8.7 مگابایت
play_arrow
داشتن ذهنیت رشد
2:39 - 8.5 مگابایت

رهبری دلیر

play_arrow
آمادگی مسئله کلیدی
2:57 - 8.8 مگابایت
play_arrow
شبکه سازی برای ایجاد اعتماد به نفس
2:39 - 8.4 مگابایت
play_arrow
اعتماد به تصمیمات
2:50 - 8.9 مگابایت
play_arrow
قدم برداشتن
3:23 - 10.7 مگابایت

نتیجه گیری

play_arrow
استاد شدن در درس هایی که یاد گرفتید
0:58 - 3.0 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline

آیا وقتی کلمه شکست را می‌شنوید، حس خیلی بدی پیدا می‌کنید، چون فکر می‌کنید چیز وحشتناکی است. چیزی که هرگز نباید اتفاق بیفتد و باید از آن دوری کرد! باید بپذیرید شکست را به چالش کشیدن، قسمت‌هایی از زندگی است. باید یاد بگیرید که دیدتان را نسبت به شکست عوض کنید. تا نه‌تنها از چالش‌ها نترسید بلکه با آن‌ها اوج بگیرید و موفق شوید. بهتر است این طرز فکر را داشته باشید و از شکست نترسید و حتی به‌عنوان یک فرصت به آن نگاه کنید.

افراد موفق خیلی وقت‌ها تسلیم می‌شوند و وقتی چیزی جوابگو نیست، تا بی‌نهایت آن را تکرار نمی‌کنند،. تجدیدنظر می‌کنند. خودشان را تطبیق می‌دهند و تغییر می‌کنند. اما چطوری باید فهمید کی وقتش است کوتاه بیایید و کی باید کار را ادامه دهید؟ مراحل شکست چه هستند؟

آدری دانیلز مدرس «دوره چطور شکست را تبدیل به موفقیت کنیم» مربی اجرایی و بنیان‌گذار 3 شرکت است. او در این دوره چند استراتژی برای گذشت از شکست و یافتن موفقیت به شما یاد می‌دهد. در این دوره یاد می‌گیرید چطور از تمرکز حواس به‌عنوان قدرت فرا طبیعی استفاده کنید. تاکتیک‌های عملی برای استقامت در برابر احتمالات را یاد خواهید گرفت. آدری دانیلز به شما انگیزه می‌دهد تا یک طرز فکر بر مبنای رشد داشته باشید و با اسرار یک رهبر دلیر آشنا شوید. چه الان درگیر یک چالش سخت باشید و چه بخواهید آمادگی ذهنیتان را افزایش دهید، این دوره به شما این قدرت را می‌دهد که به‌راحتی با شکست روبرو شوید.

فواید یادگرفتن از شکست‌ها و اینکه چه تجربیات مفیدی در آن‌هاست، انکارناپذیر است. بااین‌حال بسیاری از افراد و سازمان‌ها آن را خوب انجام نمی‌دهند. این فاصله قطعاً به خاطر این نیست که نمی‌خواهند چیزی یاد بگیرند. در بسیاری از موارد تیم‌ها زمان می‌گذارند تا علت شکست را بفهمند و با استفاده از آن عملکردهای آینده‌شان را بهبود بدهند، اما عموماً این بررسی‌های طاقت‌فرسا به یک تغییر واقعی منجر نمی‌شوند. علت اصلی این است که یا به شکست دید درستی ندارند و یا تکنیک‌های کاربردی برای تبدیل شکست به موفقیت را نمی‌دانند، این دوره می‌تواند از شکست‌های آتی جلوگیری کند و یا آن‌ها را برای شما تبدیل به فرصت بی‌نظیر کند.

زمانی که ما نمی‌توانیم در برابر مشکلات دوام بیاوریم و آن‌ها بر ما غلبه می‌کنند، به معنای این است که شکست‌خورده‌ایم. شکست خوردن می‌تواند بر اساس عوامل زیادی باشد که البته اگر ناامید نشویم و در برابر این عوامل سخت بایستیم، شکستی در کار نخواهد بود. چه‌بهتر که بتوانیم بر شکست غلبه کنیم و شکست را شکست دهیم و از آن بهتر شکست‌ها را به موفقیت تبدیل کنیم.

شکست «درد» دارد. دست‌کم تجربهٔ آزاردهنده‌ای است؛ چیزی که بسیاری از ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا با آن روبه‌رو نشویم. گاهی تأثیرات یک شکست می‌تواند تا مدت‌های طولانی باقی بماند و در ذهن ما، ردپایش را به‌جا بگذارد و یک مانع ذهنی ایجاد کند که باعث شود در سال‌های بعدی زندگی، به‌سختی بتوانیم بر آن غلبه کنیم. اما باید راه‌هایی را نیز برای غلبه بر شکست یاد بگیریم.

هدف دوره چطور شکست را به موفقیت تبدیل کنیم، این است که نه‌تنها مالک شکست‌های خود باشید، بلکه به خاطر آن‌ها پیشرفت کنید. این دوره به شما کمک می‌کند از خودآگاهی و تمرکز به‌عنوان یک قدرت بزرگ برای پذیرفتن شکست‌ها استفاده کنید و شکست‌ها را به‌عنوان فرصت رشد و پیشرفت ببینید.

 

اساتید دوره

آدری دانیلز

آدری دانیلز مربی توسعه فردی است . آدری تخصص و تجربه عملی خود را در زمینه توسعه و اجرای استراتژی های رهبری ، تجارت و آموزش برای سازمان ها و برنامه های گسترش نیروی کار به ارمغان می آورد.

او همیشه به دنبال شناسایی فرایندها و فعالیت های ابتکاری برای ایجاد تعامل بین کارمندان ، رهبران و سازمان ها است. آدری تجربیات کاری و آموزه های دنیای واقعی را نه تنها به عنوان یک مربی نیروی کار بلکه به عنوان یک متخصص روابط انسانی نیز برای ما شرح می دهد .هدف او توسعه ابزار و منابع کاربر پسند برای کمک به کارفرمایان و افراد در دستیابی به اهداف خود است.

person
mail